Ana Menü

Destek degil kostek olamamiz lazim bu yonetime...

Başlatan fguldas, Şubat 15, 2009, 22:23:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fguldas

digiturke degil yonetime karsi
hakemelere degil yonetime karsi
Besiktasin paralarini yakin dostlarina yedirenlere karsi
90 dakika yonetime karsi bagirmak onemli bundan sonra .. futbolcualrin umrundamiyiz sanki.. herkes parasini aliyor kendine stres yapmadan cikip topunu oynuyor.   formasiz oynama haklari olsa o formayi bile giymek istemeyecekler.paralarini gununde odeniyor cunku baskan cebinden veriyor..
akilli olmak lazim..

Mattech

bak ben böyle bir yazı yazdım Forzabesiktas.com'a + mali kongrede olan olaylarıda yazdım Beni siteden attılar..

ister destek ol ister köstek bu işler böyle gitmez önümüzdeki yıllardada artık şampiyon oalamayız.. Benim düşüncem bu.. gidişhat bunu gösteriyor..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

aquilas

benim bütün beşiktaşlı olmayan arkadaşlarım hep bana derki sizin taraftar kimsede yok ama yönetiminizde de iş yok yaptığı tek iş çarşıyı arkasına almak sebayı bile bilgiliyi bile gönderen taraftarınız nasıl olurda bu yönetimi tutar tabiki bunu anlamayacak bişi yok çarşının adı kaldı içi ????

gürol

Alıntı yapılan: Mattech - Şubat 15, 2009, 22:27:34
bak ben böyle bir yazı yazdım Forzabesiktas.com'a + mali kongrede olan olaylarıda yazdım Beni siteden attılar..

ister destek ol ister köstek bu işler böyle gitmez önümüzdeki yıllardada artık şampiyon oalamayız.. Benim düşüncem bu.. gidişhat bunu gösteriyor..
atarlar
günde en az 20 topic siliyorlardır bazen haklı siliyorlar bazen yanlı
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

besikt-Ask

yönetimi elşetiriyorsunuz t.direkötrü eleştiriyorsunuz başkanı eleştiriyorsunuz hepsine eyvallah
  ( AMA ) ! Sakın tribüne hele ki Kapalımıza çarşıya ağzınızı açmayın yoksa o ağzınızı.... >:(
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: [kufur otomatik editlenmistir]uilas - Şubat 17, 2009, 21:59:01
sebayı bile bilgiliyi bile gönderen taraftarınız nasıl olurda bu yönetimi tutar tabiki bunu anlamayacak bişi yok çarşının adı kaldı içi ????

arkadaşların çok doğru söyledi bu isimleri gönderenler şimdi demiröreni neden yollamıyorlar??

CR7

eeee...

biz çarşıya ağzımızı açmıyoruz

o çarşı adı altındaki gerçek ÇARŞI'lı,gerçek Beşiktaşlı olmayan bilet uğruna rant uğruna yıldırım demirörene yalakalık yapanlara diyoruz.

onlar asla gerçek ÇARŞI o-la-maz
bizim de laf ettiğimiz onlar,ÇARŞI değil
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Delirdik

Alıntı yapılan: besikt-Ask - Şubat 17, 2009, 22:33:30
yönetimi elşetiriyorsunuz t.direkötrü eleştiriyorsunuz başkanı eleştiriyorsunuz hepsine eyvallah
  ( AMA ) ! Sakın tribüne hele ki Kapalımıza çarşıya ağzınızı açmayın yoksa o ağzınızı.... >:(

Önce ağzınızı topLamayı siz öğreneceksiniz.
İhraç ediLmiştir bu kişi
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

gürol

beyler bu konuyu uzatmayalım bence.
zaten yeterince derdimiz var bide çarşılı çarşısız kavgası çıkmasın.
çarşının yaptıklarını herkes biliyor.herkes övünüyor...
kutuplaşmalar olmasın
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/