Ana Menü

Sivok: "Umarım kulüp bana katlanır"

Başlatan Adriano, Şubat 15, 2009, 11:20:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Beşiktaş'ın Çek futbolcularından Tomas Sivok, siyah-beyazlı kulüpte futbol oynadığı için çok mutlu olduğunu, futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istediğini söyledi.

Sivok, Beşiktaş Kulübü'nün çocuklara yönelik çıkardığı aylık Yavru Kartal dergisinin şubat sayısında, minik fun club üyeleri Elif Sönmez ve Göktuğ Ali Kapucu'nun sorularını yanıtladı.

Çek futbolcu, ''Beşiktaş'ta olmak size ne kazandırıyor?'' şeklindeki bir soruya, ''Beşiktaş çok büyük bir kulüp. Bütün dünyada tanınıyor. Beşiktaş'ta olduğum, Beşiktaş'ın bir parçası olduğum için çok mutluyum'' yanıtını verdi.

Beşiktaş'ta uzun yıllar futbol oynamak istediğini vurgulayan Sivok, gülerek, ''Hatta umarım kulüp bana katlanır da futbol hayatımın sonuna kadar Beşiktaş'ta futbol oynarım'' ifadesini kullandı.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin, kendisini joker gibi görüp, savunmanın yanı sıra, zaman zaman orta alanda da görevlendirdiğinin hatırlatılması üzerine de Sivok, ''Elbette bundan memnunum. Sadece defans mevkisinde oynasaydım tek işim savunma yapmak olurdu. Ama şimdi hem savunma yapıp hem de orta sahada oynayıp takıma her yönden yardım edebiliyorum'' diye görüşlerini aktardı.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ilhan mansız_melis

Katlanılmayacak biri değilsin Sivok sen iyi oynamaya devam et yeter
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

aquilas

sivok bugün nasıl olurda öle bir pozisyonda gökhanı kaçırdın yahu sana yakışmadı ama umarım iyi futbol oynarsın yıllarca

NoPasaran

İnanılmaz bir savunma hatası yapmış
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

hatasiz olmuyor bu isler
genel anlamda iyi bi futbolcu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

bence de hele son dakikalarda yarı alanımızdan trabzonun sol kanadına bir deparı var ki
helal olsun diyorum
keşke her maç böyle olsa
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

çarşı antalya

öLüMüNe iSyAn...iNaDıNa KaRaKaRTaL....