Ana Menü

'Benim aLnım ak'

Başlatan +18 !, Şubat 13, 2009, 12:10:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

Trabzonspor´un kampındayken, Beşiktaş´a transfer olan Yusuf Şimşek, "Kimseye kötü birşey yapmadım. Bu haftaki maç öncesinde Trabzon kulübesine gidip, Ersun Yanal´a başarılar dileyeceğim" dedi. İki kulüp arasındaki ipler gerilmişti
Süper Lig'in zirvesini yakından ilgilendiren Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşması öncesinde iki takımın sergileyeceği futbol kadar Yusuf Şimşek'in tavrı da merakla bekleniyor... Devre arasında Trabzonspor ile görüşen ve Bordo-Mavili takımın görevlendirdiği kondisyonerle çalışan tecrübeli futbolcu, son anda Beşiktaş'a imza atmıştı. Bu transferin ardından Beşiktaş ile Trabzonspor arasındaki ipler gerilmiş, Karadeniz temsilcisi Siyah-Beyazlılar'a tepki göstermişti.
'Hiç kimseyle sorunum bulunmuyor'
Yıldız oyuncu, zorlu Trabzonspor sınavı öncesinde FANATİK'e konuştu. "Ben kimseye kötü birşey yapmadım" diyen Yusuf, şöyle devam etti: Ersun Hoca'yla iyi ilişkiler içerisindeyim. Futbol bu, hepimiz profesyoneliz... İnönü Stadı'ndaki maç öncesinde Trabzonspor kulübesine gidip, Ersun Hoca'ya ve Trabzonsporlu arkadaşlara başarılar dileyeceğim. Bizim için çok önemli bir karşılaşma olacak. Elimizden geleni yapıp, sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz" diye konuştu.