Ana Menü

"Carsi=Israil" Bu Pankart Yakismadi!!

Başlatan CiCi_KizZ, Şubat 07, 2009, 22:12:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sercAn1903

zaten bugüne kadar gs yi dost falan gören olduysa bilemem..
yaptıkları çoluk çocuk işi.he diyip geçicen. ama cevabıda büyük olur diye düşünüyorum :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Simurg

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı için dün Galatasaray'ın berabere kaldığı Kayseri maçında hoş olmayan bir pankart asıldı. Bunun sebebi, daha önce Sivasspor'un İsrailli futbolcusu Balili aleyhine yapılan tezahüratların 'ırkçı' olduğu gerekçesiyle Çarşı tarafından UEFA'ya şikayet edilmesiydi. Tribüne, "Çarşı eşittir İsrail: İkisi de kimyasal madde kullanır" yazılı bir pankart asılırken, Beşiktaş aleyhine de tempo tutuldu. Ama şu bir gerçek ki Beşiktaş'ın en etkkin gurubu olan ve tolumsal olaylardaki duyarlılığı ile taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kurmuş olan Çarşı grubuna yakıştırılan bu çirkin pankart çok çirkin bir yakıştırma olarak görüldü. Gazze saldırılarındaki tutumu ile herkesin ayakta alkışladığı Çarşı grubuna yapılan bu kabul edilmez hareket herkesin dikkatini çekti

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

keskinli

zavalli geseliler
cevap verecek durumunuz bile yok
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

adanalıyık_01

SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

KeePSaKe

Verdikleri cevap çok saçma zaten Balili ye ırkçı ırkçı laflar ediyorsun ve üstüne çarşı=israil  diyorsun artık bunlar sçmış sıvama bölümüne geçmişler :D şimdi biz boyle pankart açtık ya artık çarşı israili destekliyor diye laflarda çıkarırlar ultravestiler...
Since 1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 08, 2009, 14:28:55
Arkadaşlar bu pankartı açtıktan sonra ''Irkçı olmak Cim Bom'u tutmaktan da beter''  Teşekkür etmelerinimi bekliyordunuz...
Kimse durup duruken o pankartı açmadıki Beşiktaş tribünlerinde..

Utanıp ders almaları gerekirken yine saldırıya geçtiler..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

carsi52

Bu açtıkları pankart ile ne demek istemişler acaba çok merak ediyorum ;D
Nerden bi alaka kurmuşlar ne alakası var yani.
Bi yerleri sıkışınca rezil oldular tabi dicek laf bulamıyorlar.
Trabzon maçında bi kapak yapıştırırlar kapalıdan.
Sonra onlarada emzik veririz susarlar.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

evet bencede gereken cevap ts maçında en iyi şekilde verilir onlarda nasıl pankart yapıldıgını ne yazıldıgını gorurler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

lejyonerhy

Kapalı tribünde ''Tribünlerde ırkçılığa yer yok'' pankartı açan taraftarlar, ayrıca Galatasaraylı taraftarların Sivasspor'un İsrailli futbolcusu Balili aleyhine yaptığı tezahüratlar için de ''Irkçı olmak Cim Bom'u tutmaktan da beter'' yazılı pankart açtı.

Sen birkere kardeşim bu açtığın panklart ne demek adamlar yazar tabikide..açıkcası ben çarşıyı bu sene hiç anlamıyorum hangi yolda ne yapoıyor inanın bilmiyorum.Benim için çarşı bitti zaten sadece beşiktaş sadece kralkartal...

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

canavar_bjk

forzada böyle bişey yazdılar ama belki bunun gibi bi cevap veririlir pazar günü

"kim yasal" kim gercek biliyoruz a.gücü 0 - gs 8
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

TurkishTank

Kim Yasal olayina sapilsa, gene "ne alaka" denir...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ilhan mansız_melis

yahu zeka özürlü insancıklar İsrail'i protesto edip duran Filistin'lilere yardım parası toplayan Çarşı'dır siz ne yaptınızda böyle bişey yazabiliyorsunuz ezikler
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.