Ana Menü

"Harcadığımız paranın hakkını verecek"

Başlatan Simurg, Şubat 06, 2009, 11:28:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Harcadığımız paranın hakkını verecek"
Beşiktaş'ın tecrübeli teknik direktörü, Antalyaspor maçında ilk 11'de şans verdiği Alman futbolcu için, "Devre arası yapılan transferler risklidir"

Beşiktaş'ın tecrübeli teknik direktörü, Antalyaspor maçında ilk 11'de şans verdiği Alman futbolcu için, "Devre arası yapılan transferler risklidir. Ancak Ernst ne kadar isabetli bir seçim olduğunu gösterdi" dedi.

ANTALYASPOR'u rövanşta da yenerek Fortis Türkiye Kupası'nda yarı finale yükselen Beşiktaş'ta gözler bu maçta ilk 11'de sahaya çıkan yeni transfer Fabian Ernst'in üzerindeydi. Transferin son gününde siyah beyazlı takıma katılan ve ayağının tozuyla ilk maçına çıkan Alman futbolcunun performansından memnun kaldığını söyleyen teknik direktör Mustafa Denizli, "O harcadığımız paranın hakkını verecek" dedi.

İsabetli seçim

Fortis Türkiye Kupası'nda yarı finale bileklerinin gücüyle çıktıklarını ifade eden Mustafa Denizli, Fabian Ernst'le ilgili olarak da şunları söyledi: "Devre arasında yapılan transferler her zaman risklidir. Ancak, Ernst ne kadar isabetli bir seçim olduğunu gösterdi. Harcadığımız paranın hakkını verecektir.

2 saatlik uykuyla çıktı

Fabian Ernst ülkesinden gelir gelmez 2 saatlik uyku ile maça çıktı. Kendisini dinlendirmek istedim ama o taraftarlarla yüzleşmek ve takım arkadaşlarını tanımak istediğini söyledi. Ben de ısrarla forma isteyen bu oyuncuyu kırmadım. Sahada kaldığı süre içerisinde gerçek manada bir takım oyuncusu olduğunu kanıtladı."

Siyah beyazlı takımın diğer transferi Erkan Zengin'in de çok yönlü bir oyuncu olduğunu vurgulayan Mustafa Denizli, şöyle devam etti: "Erkan, alt yapısı mükemmel bir oyuncu. Top tekniği iyi. Takımın en iyi şut atan oyuncularından biri olacağını gösterdi. İlk kez resmi maçta böylesine yüksek tempoda bir oyun sergilemeleri beni sevindirdi."

İsmail Er-Hürriyet

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

levent1903

MD nin bu sözüne inaniyorum. Fabian Ernst, koraydan  veya cisseden cok daha verimli olacagini düsünüyorum, ki bu mevkilerde baya sorunlarimiz vardi.
aslinda bir kac hafta izlemek ve görmek lazim - simdiden övmek yanlis ama, disiplinine ve hirsina güveniyorum, teknik kapasitetdede az degil kendisi. tabiiki gol beklemiyorum ama gol önlemek ve ofansa top vermek de o kadar önemli. kilit pozisyonlardan birisi. kendi icin de cok iyi bir firsat BJK. sachalke de düsüs yasayan birine yeni bir firsat dogdu - iyi degerlendirmesini ümid ediyorum ve bekliyorumda.

Erkan Zengin i izleyemedim ama okuduklarim ve duyduklarim iyidi. ilerde görecegiz. insallah türk futboluna kazandiririz kendisini.  insallah MD yeterli sansi tanir, yani oynama firsati verir ama adam BoBo yu yedekte birakiyor, Erkan i ne zaman oynatsin. herhalde FTK ve biri sakatlanirsa. ama uzun vaadeli düsünmek gerekir genc oyuncularda.
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

Buğra_1903

bende levent1903'e katılıyorum defansip anlamda verimli olacaktır aslında çok övmekte gerekmez ama oynadığı futbol avrupada ve birçok yede beğeni almıştır
sachalke de biraz düşüş yaşasada yinede çok kaliteli ve çok iyi bir oyuncu
mutlaka harcadığımızın paranın hakkını vereceğine inanıyoruum
1903′ de doğdu bu renkler, taparcasına sevdi bu kalpler, seni sevmekle çok haklıyız, sonuna kadar Beşiktaş'lıyız.

ilhan mansız_melis

İnşallah hocam ben inanıyorum hakedecek o parayı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.