Ana Menü

Kapak isteyenlere Kapak olsun....

Başlatan siyahbuz, Şubat 04, 2009, 17:41:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahbuz

Galatasaraylı eski futbolcu, Milli Takım eski Antrenörü Ümit Davala, bir dönem Werder Bremen'de birlikte top koşturduğu Fabian Ernst'i yere göğe sığdıramadı.

Milliyet'in haberine göre Beşiktaş'ın Ernst'i transfer ederek çok isabetli bir iş yaptığını belirten Davala, Alman oyuncuyla birlikte Bremen'de şampiyonluk yaşadıklarını da anlattı.

Ernst'in istikrarlı bir oyuncu olduğuna dikkat çeken Davala, "Savaşçı bir özelliği var. Mücadeleden asla yılmaz. Top çalar, çaldığı topları da mükemmel kullanır. Çok çabuk ve de teknik. Her maçta on bin metrenin altında düşmez. Sürekli on birde oynar. Futbol zekası mükemmel ve çevik. Takıma uyum sorunu çekmez. Beşiktaş'a çok yararlı bir oyuncu . Takım oyununu iyi oynar. Kısacası, 10 numaralı bir transfer."

Bu arada Ernst, dün sabah sağlık kontrolünden geçti, akşam da Ümraniye'de ilk idmanına çıktı. Alman oyuncu sağ kolundaki "Meryem Ana" dövmesiyle dikkat çekti.

tek aşk beşiktAŞK!!!!

keskinli

alman basinina göre vasat bi oyuncuyu bu fiyata satmak schalke acisindan büyük basari olarak görülüyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Ne kadar iyi bir futbolcu olduğunu yakında görücez.
Bölünür senin için uykular!

siyahbuz

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 04, 2009, 17:55:53
alman basinina göre vasat bi oyuncuyu bu fiyata satmak schalke acisindan büyük basari olarak görülüyor
bence o alman basını değil bizim içimizdeki almanlardandır. Ne de olsa biz kimi alırsak alalım kötü oluyo yada yaşlı oluyo
tek aşk beşiktAŞK!!!!

keskinli

icimizdekiler alman basininada sizabiliyorlarsa cok basarili demektir icimizdekiler

siyahbuz

başarıları tartışılmaz zaten başarılı olmasalar basının  Beşiktaş hakkında yaptığı yorumlardan rahatsız olmazdık
tek aşk beşiktAŞK!!!!

keskinli

benim bahsettigim gercek alman basini
yani icimizdekiler degil :)

eRe

abı ne kadarmıs bu ernst ın gercek degerı!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

siyahbuz

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 04, 2009, 18:39:16
benim bahsettigim gercek alman basini
yani icimizdekiler degil :)

şimdi anlaşılır oldu ;)

Yeni Mesaj: Şubat 04, 2009, 19:40:12

Beşiktaş'ın Almanya Bundesliga takımlarından Schalke 04'ten transfer ettiği Fabian Ernst'i değerleniren Ercan Taner, Alman oyuncunun milli takıma kadar yükselmiş bir oyuncu olduğuna dikkat çekerken, bu oyuncunun profesyonellik anlayışını da ön plana çıkardı.

-Fabian Ernst'in Beşiktaş'a transferi için ne düşünüyorsunuz?

Ernst beton gibi bir futbolcu. Hiç kimse ondan Güney Amerika yumuşaklığında hareketler beklemesin. Terinin son damlasına kadar takımı için mücadele eden ve her şeyi yapan bir futbolcu. Alman Milli Takımı'na kadar yükselmiş bir futbolcu olarak profesyonel yaşamıyla da örnek oluşturacak.

kaynak: ntvspor
tek aşk beşiktAŞK!!!!

aquilas

ya hani alman basını diyoruzda biri çıksın almancada olsa bir gazete dergi site ile ilgili bi makale yazı röpörtaj bişi göstersin

+18 !

ya beğenmeyen beğenmez.. ama bize gereken adam O'ydu bence..

carlito1903

Onu bunu bilmem Schalke taraftar forumları isyandaymış...

Bu da bizim için iyi haber :)

siyahbuz

ben 2 gündür schalke formuna takılıyorum yeni üye oldum adamlara dedim ki Ernst'N türkiyedeki yankıları hakkında bilmek sitedikleriniz varsa cevaplaya bilirim dedim ama adamlar adeta Türk düşmani sorulan ilk soru '' Ernst Türk futbolunun yeni tanrısımı?'' aşşağılamak için çok uğraşıyolar benim almancam yok ingilizce anlaşmaya çalışıyorum ama pek yanaşmıyolar bu arada dönerimizi felan kötülüyolar döner kötü fabian iyi gibi yorum yapıyolar.
tek aşk beşiktAŞK!!!!

gürol

Alıntı yapılan: siyahbuz - Şubat 05, 2009, 02:49:49
ben 2 gündür schalke formuna takılıyorum yeni üye oldum adamlara dedim ki Ernst'N türkiyedeki yankıları hakkında bilmek sitedikleriniz varsa cevaplaya bilirim dedim ama adamlar adeta Türk düşmani sorulan ilk soru '' Ernst Türk futbolunun yeni tanrısımı?'' aşşağılamak için çok uğraşıyolar benim almancam yok ingilizce anlaşmaya çalışıyorum ama pek yanaşmıyolar bu arada dönerimizi felan kötülüyolar döner kötü fabian iyi gibi yorum yapıyolar.
beşiktaş schalke den büyük bir klüp.
boşverin umursamayın
biz işimize bakalım
ha arada bir schalkeyle oynarsak cevabı sahada veririz.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

sercAn1903

oynasın görücez nedir nasıldır.

ayrıca almanlar döner konusunda haklı olabilir.:D bizde sağlam döner yapan az yer var çoğunluk dalavere :D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !