Ana Menü

Müjdeeee!!!!; Aydın Karabulut yuvada kalıyor....

Başlatan siyahbuz, Şubat 02, 2009, 23:54:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

gerçekten güzeL geLişmeLer bunLar..

aydın gibi bir yeteneği kaybetmek hata oLurdu zaten.. doğrusu buydu..

Cem Goren

çok guzel bir haber ama korktugum bir konu var aydın bunca seyden sonra eskisi gibi oynayabilecekmi yani verimli olabilecekmi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

siyahbuz

Alıntı yapılan: cem_goren - Şubat 03, 2009, 11:47:23
çok guzel bir haber ama korktugum bir konu var aydın bunca seyden sonra eskisi gibi oynayabilecekmi yani verimli olabilecekmi

o formayı giysin taraftar önüne çıksın istemesede oynayası gelecektir
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

bence insallah eskisi gibi degil ondan daha iyi olmasi...
ben hala Aydin konusunda beklentideyim cunku fazla bir sey görmedim daha.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

delgadoo_10_

Guti ORÇ.

dünya tersine mi dönüyor ne  bizim yönetim şaşırtmaya devam ediyor hadi hayırlısı.

carsi52

Of Of Of harika bir haber bu..
Çok sevindim gerçekten :)

Ama umarım sayın DENİZLİ harcamaz..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Ernstin gelisine bu kadar sevinmedim,

Aydin dagit KaraBulutlari :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

İdmana noterle çıktı!
Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde Bursaspor'dan transfer ettiği Yusuf Şimşek'e karşılık Yeşil-Beyazlı kulübe verilen Aydın Karabulut, Bursaspor'da oynamak istemediğini belirtmişti. Genç futbolcu yaptığı bu açıklamanın ardından Bursaspor'un kampına katılmamış ve sakatlığının tedavisinin son aşaması için Almanya'ya gitmişti. Son olarak Trabzonspor, Aydın Karabulut'u kadrosuna katmak için girişimlerde bulunmuştu. Ancak Beşiktaş yönetimi Aydın'ı Trabzonspor'a vermedi ve genç futbolcu bugün akşam saatlerinde menajeri Kadir Özdoğan ile birlikte Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'ne geldi.

Siyah Beyazlı takımın antrenmanına katıldığını belgelemek için noter vekili ile birlikte tesislere gelen genç oyuncu, herhangi bir sorun yaşamadan A takım ile antrenmana çıktı.

"TRABZONSPOR 1 MİLYON 250 BİN EURO BONSERVİS BEDELİ TEKLİF ETTİ, AMA BEŞİKTAŞ KABUL ETMEDİ"

Aydın'ın menajeri Kadir Özdoğan ise özellikle Trabzonspor'un genç oyuncuyu çok istediğini, ancak Bordo-Mavili kulübün 1 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli teklif etmesine rağmen, Beşiktaş'ın Aydın'ı satmadığını söyledi. Özdoğan şunları söyledi:

"Beşiktaş Yusuf Şimşek'i transfer ettiğinde Aydın'ın Bursaspor'a verileceği söylenmişti, ama biz Bursaspor'a gitmek istemedik. Son 20 günlük süreçte Trabzonspor'dan çok ciddi bir teklif geldi. Ancak Bursaspor ve Beşiktaş arasındaki protokolden dolayı Beşiktaş Aydın'ı Trabzonspor'a vermedi. Aydın bugün Beşiktaş antrenmanına katıldı. Trabzonspor'un 1 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli vermesine rağmen Beşiktaş bu teklifi kabul etmeyince Beşiktaş'ta kaldık. Beşiktaş bizden 1 milyon 800 bin Euro talep etti. Bu rakamı da Trabzonspor vermedi. Bu 1 milyon 800 bin Euro'nun 500 bin Euro'su Bursaspor'a gidecekti. Aydın ya Beşiktaş'ta ya da Trabzonspor'da oynamak istediğini söyledi. Trabzonspor olmayınca Beşiktaş'ta kaldık".

"AYDIN'IN BEŞİKTAŞ'TA KALIP KALMAYACAĞINA MUSTAFA DENİZLİ KARAR VERECEK"

Menajer Özdoğan, Aydın'ın futbol hayatına Beşiktaş'ta devam edip etmeyeceğinin kararının artık Mustafa Denizli'ye ait olduğunu da sözlerini ekledi. Özdoğan şöyle konuştu:

"Biz artık Mustafa Denizli'den de büyüklük bekliyoruz. Her futbolcu Bursaspor'dan daha iyi bir teklif varsa onu değerlendirmek ister. Aydın Bursaspor'da oynamayacaktı ve Trabzonspor'da oynayacaktı. Bu da olmadı. Umarım Mustafa Hoca A takımda Aydın'a görev verir. Aydın Beşiktaş'ta oynarsa A Milli Takım'a kadar yükselecektir. Aydın futbolu ile konuşmak istiyor."

GENÇ OYUNCU VE MENAJERİ BEŞİKTAŞ NEVZAT DEMİR TESİSLERİ'NE NOTER İLE BİRLİKTE GELDİLER

Kadir Özdoğan, antrenmana noter ile gelmelerinin sebebini ise şöyle açıkladı:

"Biz kendimizi garanti altına almak için noterle geldik. "Aydın antrenmana gelmiyor" söylentisinden kurtulmak için noterle geldik. Aydın Beşiktaş'ın futbolcusudur ve A takım ile antrenmanlara çıkacak. Umarım durumunda bir değişiklik olmaz."
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

delgado1008

Alıntı yapılan: siyahbuz - Şubat 03, 2009, 12:08:19
Alıntı yapılan: cem_goren - Şubat 03, 2009, 11:47:23

o formayı giysin taraftar önüne çıksın istemesede oynayası gelecektir
valla arkadaşlar Beşiktaş yetiştirme yurdu değil eğer oynamıyacaksa yada problemleri varsa kendi bilir o forma herkese nasip olmuyor
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

aquilas

NoPasaran

Aydın akıllan :)

Kendini MESSİ zannetme  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Takımda kalıp kalmıcağını DENİZLİ karar vercekmiş..
Umarım kalması yönünde karar verir.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Dün rüyamda gördüm Aydın'ı yeniden Beşiktaş formasıyla şimdi de haberini okuyorum sevindim buna
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.