Ana Menü

Dk 30 - Bobo bobo Bobo

Başlatan NoPasaran, Şubat 01, 2009, 20:53:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Allah sizi bildiği gibi yapsın ne deyim..

Golden saniyeler önce tribünler takıma destek olması gerekirken

Bobo diye bağırıyorlar..

Daha 30. dakikada strese giren bir takım eğer o golü atmsaydı nasıl alacaktı maçı merak ediyorum..

Bu taraftar ile bu sahada kötü oynadığımız her maçta sorun olur demedi demeyin :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ferdikoclu

Tepki futbolculara veya oynayan takıma değildi üstad.. Tepki gollerle dönen boboyu yedekte bırakan t.direktöreydi..

Artık şunu bilmek gerek.. Koşan cırmalayan forvet pek rağbet görmüyor.. 5-6 yakalayıp 1-2 atacak forvetler rağbette.. Marcio Nobre ye kimse birşey demiyor ama kilit açacak oyuncu değil onun tepkisiydi bu bir nevi..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Kralkartal21

Ulan adamlar atak yapıyor 'Gündoğdu' söylüyorlar taraftar... Tövbeee yarabbimmm
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

eyup1903

bobo neden yedek kalıyor masntıklı bi açıkama yapılabilir mi denizli falan hikaye abicim bu adam asla yedek kalamaz taraftar tepkisinde haklı

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Şubat 01, 2009, 22:04:35
Çok biliyorsan sen git stada  burdan konuşmak kolay olsa gerek...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

levent1903

zamanlama yanlis olabilir, ama iyi oldu. yani nobre kac zamandir gol atamiyor, BoBo da formunda diyebilirim, ki hafta ici bu takima 2 tane atti ( biri penalti olmasina ragmen )
ama bence bugün BANKO oynamasi gerekirdi ve eminimki, eger ilk 11 de baslamis olsaydi, skor farkli olurdu.... MD standartlastirdi bu olayi - 75 den önce almiyor BoBo yu Lig maclarinda.

Tello nun golü ama muhtesem idi, allahtan bir kazaya kurban gitmedik ve 3 puan ile kapadik.
Rahat izledim diyemem ama .........
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

CR7

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Şubat 01, 2009, 22:04:35

o 'Gündoğdu' her maçın 85-86. dakikasında mutlaka söylenir ne olursa olsun
ve bu hiçbir zaman değişmeyecektir
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

melankolizm

oda Bobo'yu oynatsın ilk 11de.
taraftara göre kadro hazırlanmaz ama böyle bu golcüde yedekte bırakılmaz ki.
küstür gidince ara böyle adamları.

Denizli Bobo'yu harcama..!

NoPasaran

Peki Holosko?

Holosko çok daha fazla hak ediyor bu formayı bence. Bugünkü maçatda gördüm çok daha iyiydi..

Yarın ernst geliyor

Hadi cisseyi çıkardık

Sivok
Zapo
Holosko
Bobo
Ernst
Delgado
Tello

Kimi çıkaraksınız..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

levent1903

Alıntı yapılan: Lionel Messi | nopasarAn - Şubat 01, 2009, 23:19:02
Peki Holosko?

Holosko çok daha fazla hak ediyor bu formayı bence. Bugünkü maçatda gördüm çok daha iyiydi..

Yarın ernst geliyor

Hadi cisseyi çıkardık

Sivok
Zapo
Holosko
Bobo
Ernst
Delgado
Tello

Kimi çıkaraksınız..

holosko bugün kimden cok daha iyidi ?  evet, nobreden olabilirki, bugün kötüydü nobre bence
Boboyu banko oynatirim. zaten genelde yabancilardan biri ya sakat yada cezali durumda olurlar ve birini bile yede birakmazsin  ( Cisse haricinde ).bu durumda Bobo - Holosko da olabilir, Bobo - Nobre de olabilir. Holosko bence cok iyi kontra atak oyuncusu, alan gerekiyor ona ve hizini kullanabiliyor. dar alanda zorlaniyor. taktigine ve karsindaki takima  göre Nobre veya Holosko Bobo nun yaninda oynar. tabiiki benim görüsüm bu.

ayrica delgado ve yusuf nasil oynayacaklar, merak ediyorum ama konu bunlar degil burda
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

melankolizm

ben olsam Delgado ile Zapo'yu keserim. ikisininde yerini doldurabilecek oyuncular , hatta onları da geçecek oyuncular var. Ama birinin kesilip kesilmemmesi olarak görmüyorum ben olayı. Formda ve gol atabilen böyle yetenekli bi adamı bi oynattığı sistem üzerine yok etmesi. Formda olanın oynaması lazım. hele böyle Bobo gibi oyuncun varsa.

NoPasaran

Konuyu dağıtıyoruz sanırım..

Bobo Holosko konusunda ben halen şu an için holosko diyerek asıl konuya geleyim..

Yahu arkadaşlar dakika 30..

Sahadaki futbolcular olsanız ne düşünürsünüz anlamıyorum. Futbolcuna destek olmak zorundasın mecbursun..

Beşiktaş Bobodanda Pascaldanda Delgadadodanda önemli kanımca..

Eğer istiyorsan Boboyu 2.yarı  bağırırsın ancak 30. dakikada hocana sitem, sahadaki oyunculara saygısızlık vs vs vs..

Fener maçını izlerken arkadaşla dagha dk 15 Guizaya kızıyor taraftara. Orada dedim bu maç zor  biter sizin için dedim onlar için bitmedide..

Ondan sonra bizim maçı izlerken bu tezahuratı duyunca insan utanıyor ister istemez..

İç sahada baskı artık olmasın

İç saha maçlarını yenemezseniz şampiyon olamazsınız..

her hafta maç bitsin diyen futbolcular olduğunu düşünüyorum artık.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

levent1903

evet, haklisin - dedigim gibi zamlama ( 30. dakika ) uygun degildi... sans eseri tam gole denk geldi ayrica....

aquilas

ya taraftarada hak vermek lazım dakika daha 30 diyoruz ama o dakikaya kadar takım pozisyona bile girmemiş yusuf 2 oyuncuyu çalımlıyor gidiyor topu atacak adam yok nobreye ne oldu anlamadım ama sadece sıkıntı nobre değil biz neden sadece nobre ile başlıyoruz bobo&nobre yada holosko&bobo sonuçta bunlardan hangisi olursa olsun ikili bir forvet beşiktaş için daha mantıklı şimdi antalya ile 1 maçımız daha var 2-0 lık bir deplasman avantajımızda var kesinlikle ofansif bir futbol anlayışı çift forvet oynasak zaten kaybedecek hiç brşeyi olmayan antalya açık vereceği kesin tam bobo nun maçı m.d kesinlikle bobo yu hem lig hemde kupada ilk 11 de çıkarmalı böylece nobre hem dinlenir hem akıllanır

NoPasaran

Nobre ağlamış..

Morali çok bozulmuş :(

Üzüldüm bak..

Taraftarın maçtan çıkarken olumlu tepkisine sevinmiş ama..

formasınıda attı dedi yere moral bozukluğundan..O yanlış olmuş :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net