Ana Menü

hayallerim gerçek oldu (yeter ulan)

Başlatan gürol, Ocak 29, 2009, 21:09:18

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

insansız uçak projesine türkiye de başladı.
sanırım sene sonunda bizde türk malı insansız uçakları yapıyor olacaz.
silah açısından kimseye muhtaç değiliz aksine silah satan bir ülkeyiz.
malesef ki gazzeyi bombalayan f-16 uçakları türk malı.
ve israilli savaş uçağı pilotlarını biz konyada eğitiyoruz.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

M34

Gazze'de 400.000 insan yasiyor. Hepsine Türkiye'nin kapisini acsak? Yoksa bu is bitmeyecek gibi. Hayal gibi bir düsünce ama dimi? :-) Dayanikli dövüsten iyidir. Mesela Kibrisin kapisini acabiliriz ... bu sayede tüm dünya kibrisa finansal yardim eder, kalkinir ve ayni zamanda taninir.

Mattech

Komedi bu olay.. peres  yemi attı erdogan atladı.. bizim ülkemizde birisi canlı yayında birilerine küfür etsin saldırsın her zaman yerlere göklere cıkartılır...  bence Uluslar arası platformda bayağı bi yara aldık..  Bakalım bundan sonraki günler ne olacak..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Simurg

sonuç itibariyle israilden tlfn gelmiş ve özür dilenmiş
israil bize düşman olur ilişkiler kötüye gider diyenlerin dikkatine

moderatör tayibi banlayamadı

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Bircan*

Alıntı yapılan: Mattech - Ocak 30, 2009, 09:21:12
Komedi bu olay.. peres  yemi attı erdogan atladı.. bizim ülkemizde birisi canlı yayında birilerine küfür etsin saldırsın her zaman yerlere göklere cıkartılır...  bence Uluslar arası platformda bayağı bi yara aldık..  Bakalım bundan sonraki günler ne olacak..

aynen katılıyorm arkadaşa.. şimdi avrupa ülkeleri ambargoyu koyarsa görürsünüz. başbakan seçimler yaklaşıyor diye cesur davrandı ama sonucu iyi olmayacak bence. umarım hayırlısı olur.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

eyup1903

bi kere bu olay yıllarcı sindirilme politikasının sonudur başbakan ı bu konudas tebrik ediyorum gereçkten müthişti

aynı zamanda başbakan şunuda demek istedi bu hareketi karşında sizi karşınızda artık kafasına vur ekmeğini al bi türkiye yoktur

bu olaya siyasi düşünce karıştırmayın lütfen başbakanın yaptığını şimdiye kadar kim yapabildi yada kim cesaret edebildi demek ki bu ülkede iyi giden bi şeyler var bu olaydan sonra her zaman yanınızdayım sayın başbakanım

Mattech

Bircan ben seçim yönünü düşünmemiştim HAklısın o yündende prim yaptı.. Ama TSK istedigi 3 adet heron alamıyacakalr galiba..

Ha bide  İstanbul lu bir arkadaşım "Gece saat 3 e kadar metronun acik olmasi(!),ucretsiz olmasi(!),havaalanina akin akin insan tasinmasi herseyi acikliyor!!!" Ne zamandan beri metrolşar ücretsiz oldu oda taşılır neyse :) kahraman ilan edildi be adam :):)
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Bircan*

Alıntı yapılan: eyup1903 - Ocak 30, 2009, 10:39:50
... bu olaydan sonra her zaman yanınızdayım sayın başbakanım
işte amacı da yaklaşan seçim öncesi böyle bi' durum yaratmaktı başbakanın. ve görüldüğü kadarıyla başarılı da oldu. fakat ileriyi de düşünmeliyiz. siyasi ilişkiler zedelenecektir benim kanaatimce.
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

erdibatmaz

eğer söylendiği gibi yemse israilin yaptığı zaten özür dilemek te yemdir. Yani devam eden oyun. Bu mahalle kavgasına benzemez, sen mahalle kavgasında 40 50 yıl süren psikolojik oyun yaparmısın? Ana muhalefet büyük ihtimal tepki gösterecek bu duruma gün içinde ben yanlış olduğunu düşünüyorum. Ha cesaret gösterdi mi gösterdi ama bu sadece kendimizi övmekten öteye gitmez. Ben Türkiyenin siyasi çıkarlarını, kendimi sağda solda sidik yarışı yapmaya tercih ederim.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

Bu olayi tribunlere oynamak gibi goruyorum, simdiye kadar neredeydin ki,
sormazlar mi insanlara, bizim insanlarda ne cabuk gaz'a geliyor?

Vay helal olsun basbakanimiza...(parti burda onemli degil, ulkemizi temsil ediyor)

Son aylardir yapilanlara bakilirsan, TRT 6, Ergenekon , ve bu olaylari, ben
ayni kefeye koyup, secimlere yonelik ataklar olarak goruyorum..
Haklida...Tabiki yapacaktir..Bunu kotuleyemem asla, nitekim secimde her yola busvurulur,
kazanmak icin her yol denenir... Bunu diger partilerde yapiyor..ama Ulkemizi bu olaya
karistirip bunu secim kozu olarak kullanmasini, ben oyle goruyorum, cok ama cok
YANLIS buluyorum...

Bugun bir basbakanin bu tur cocukca davranislari ve cekip gitmeside, onun ordaki
gucsuzlugudur... Kizip gitmeler olmaz...Orada duracak, israr edeceksin, bende birdaha gelmem
ile kim takar seni? Kim takar yahu Turkiyeyi? Boyle mi LOBI yapilir, boyle mi dis politika
uygulanir???

Siyasete girmek istemedim, zaten ugrasmam bile, Turkiyede siyaset birbirine
camur atmaktan baska birsey degil,ve her olayda köstek olunuyor sadece,
sadece secimler icin yaptiysa ulkemizi karistirmasin bu islere..
Gerisinde hakli olabilir ama basbakan bu sekilde davranmamasi gerekir..

Yaptigi sey, M34 arkadasimizin dedigi gibi Y.Demirörenin PAF olayi gibi..
gereksiz ve bos... Sonunda zararli cikan ülkemiz olur...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ocak 30, 2009, 13:30:21
Bu olayi tribunlere oynamak gibi goruyorum, simdiye kadar neredeydin ki,
sormazlar mi insanlara, bizim insanlarda ne cabuk gaz'a geliyor?

aynen böyle bu olayın amacı bellidir azıcık kafayı çalıştıran adam niçin böyle bir şey yaptığını anlar başkabanın...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

seçimLer yakLaşmış,partinin oyLarında beLirLi bir düşüş var,üLke kendiLerine yükLeniyor ve başbakan bunu karşıLık bekLemeden yapıyor öyLemi.. burası Türkiye !

[KralKartal]

secim icin herseyi yapmalari normal, ama basbakanligin verdigi yetkiyi kullanip,
TURKIYEMIZ adina konusmasi ve bunu secimler icin kullanmasi(bana gore) cok yanlis,
gerisi beni ilgilendirmez...diger partilerde , her konuda yukleniyor
gereksiz ve bos bir sekilde....

Ulkeyi dusunen kimse yok, herkes OY ve KOLTUK sevdasinda
boyle bir politika anlayisi gormedim biryerde...

Bu nedenle hic bir partiye guvenmem ve desteklemem, DURUST insanlar
kalmadi, bu nedenle Ulkemiz ilerlemiyor, paso koltuk derdi...
Halki dusunen kim???

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

M34

vallahi ben ciddi anlamda korkuyorum. peres aramis, üzgün oldugunu söylemis. bugün de baktim: uzatmak istemiyoruz gibi aciklamalar yapmis. durum vahim bence. düsünsenize: size biri yaslisin, öldürmeyi en iyi sizler bilirsiniz dese, ne yaparsiniz? ardindan telefon ederseniz bu iste bir is var demezmisiniz?

herhangi bir ülke degil ki israil. dünyanin en tehlikeli ajanlarina sahipler. eger peres bugün icin bu sözleri yutuyorsa korkulmali kanimca.