Ana Menü

Allah Belanı Versin Ligtv

Başlatan ata vicente, Ocak 28, 2009, 10:14:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Asagıda verecegım lınkı tıklarsanız seref yoksunu ligtvnın ceza almamız ıcın ınternet sayfalarının ana sayfasında yapmıs oldugu provokasyonu gorursunuz.Sımdıye kadar lıgtvyı hıc bızaman sevmeme ragmen hıc bır zaman basarısızlıgın sebebını forumdakı yazılarımla da lıgtvyer baglamamıstım ama bu resmen besıktas dusmanlıgıdır.
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=51836

Alp Erdem

başka takım herşeyi yapar göstermezler biz bi telefon atarız tekrar tekrar gösterirler
allah belanı versin lig tv

delgado1008

vermeyeceksin ozaman adamların eline koz o cep telefonu atan adamında lig tv den farkı yok ikise aynı oranda zarar veriyor Beşiktaşa
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

+18 !

düşmanLarımız çok beLLi.. ama önemLi oLan o düşmanLarın hepsine karşıLık birLik oLup onLarı yenmez..

[KralKartal]

Düsman yaratirsan Düsmaninda cok olur,

Güclü bir yönetimin olmazsa, vuranda cok olur...

Doganin kanunu boyle...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

lig tvnin yaptıklarına artık şaşırmıyorum terbiyesizlik

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

versinler cezamizida basinda rahatlasin bizde rahatlayalim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

o telefonu atanı beşiktaş düşmanı ilan ediyorum.
ya biz edebimizle maç seyretmeyi
küfürsüz beste yapmayı ne zaman öğrenecez

tüm türkiyenin gözü önünde bütün mikrofonları bile kapatsalar spikerin kulaklığından dahi gelebilecek seviyede yüksek sesle "sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dik dik dik dik ermanı ... şansalı .... şimdik şimdik" diye bağırırsan hiç suçu olmadığı halde acuna bile laf atarsan
o kanal da sana karşı bunu yapar
yapmalı
haklı bu konuda
basın yanlı o ayrı
ama ligtv şu anda ne yapsa haklıdır

haklı olmasının sebebi bizim başkanın kışkırtmasıyla koltukta kalma hesaplarının bir ayağı olan hedef göstermeye kanan taraftarımız hata etmiştir.hata ettiğini de daha sonra demirörenin tutarsız hareketlerinden pekala anlamıştır ama nedir bu ısrar hala anlamış değilim.

şu anda ceza almayacaksak tek sebebi başkanın bizi suçlayıp biz artık ne yapalım anons bile yaptırdık.laftan anlamıyorlar
gibi savunmalarından dolayı olacak.
bunun adı kancıklıktır
hedef gösterip sırtını dönen insan erkek olamaz
etek giymeli başkan
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

ata vicente

Burda taraftarımızın sucu olabılır,baskan hakkında konusmuorum bıle zaten bitim bile baskandan degerlıdır ben ım gozumde ama nolursa olsun Besıktasın kıtlesını bu kadar hafıfe alıp ustune gıden asıl kancıktır.Taraftarın en buyuk hatası oyuna gelıp(tabıkıde bazıları bu oyunun ıcınde genelınden bahsedıorum)tum olumsuzlukları lıgtvye mal etmektır.

Yeni Mesaj: Ocak 29, 2009, 18:01:20

Seyırcısız oynama cezası almadık kopekler ısyanda...
Lıg tv yıne anasayfada ceza almamamız nedenıyle ustu kapalı ısyan etmıs