Ana Menü

Doron Ülkeyi Terk Etti

Başlatan ilhan mansız_melis, Ocak 21, 2009, 19:23:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş Cola Turka'da, İsrailli oyuncu Shay Doron'un tüm ödemeleri yapılmasına rağmen ülkesine gitmesi sıkıntı yarattı.

Siyah-beyazlı kulübün, Doron'a bütün ödemelerini yapmasına rağmen, bu oyuncunun ülkesine gittiği ve İsrail'den bir kulüple anlaştığı açıklandı.

Beşiktaş Kulübü'nün Doron'un bu tavrı sonrası harekete geçtiği ve Basketbol Federasyonu'na yazılı başvuru yaptığı kaydedildi. Doron'un alacağının olmadığı ifade edilirken, siyah-beyazlı kulübün, FIBA düzeyinde de girişimlerde bulunacağı dile getirildi.

Bu arada, Beşiktaş Cola Turka, Fenerbahçe'de forma giyen Gergena Branzova ile anlaştı. Pivot pozisyonunda görev yapan 33 yaşında ve 1.93 metre boyundaki Branzova'nın hafta sonunda forma giyeceği açıklandı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

bence filistin olaylarına gösterilen tepkinin kendisine de gösterilebileceğinden korktu ve kaçtı
her ne kadar mantıksız gibi gelse de mantıklı da gözüküyor
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Alp Erdem

iyi olmuş takımımızda israilli bir oyuncu bulundurmamız bize hiç yakışmaz

saldır beşiktaş

Pek sorun olmaz Dabovic onun yokluğunu aratmıyor...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Delirdik

ya asLında şaşırtıcı bi durum değiL. onun yerinde oLsam kaçabiLirdim bende
normaL karşıLıyorum. ama ceza yiyeceğine de şüphe yok :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

[KralKartal]

Ceza yemez sanirsam bu tur olaylarda gidebilir

ozel bir yasa sanirsam,

o ulkede can guvenligi sorunun varsa gidebilirsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi