Ana Menü

Geremi çark etti

Başlatan Alp Erdem, Ocak 20, 2009, 13:01:47

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

Geremi çark etti
Uzun süredir Beşiktaş'a transferi gündemde olan Geremi, Newcastle United'da kalmak istediğini açıklayarak şaşkınlık yarattı.
Siyah-beyazlılara en yakın isim olarak görülen Kamerunlu futbolcu, Newcastle'da yayımlanan yerel The Chronicle gazetesine verdiği röportajında, "Son zamanlarda adım birkaç kulüple anılıyor ama geleceğimin burada olduğunu söylemeliyim. Kulübüm bana, 'Burada istenmiyorsun' diye bir şey söylemedi. İngiltere Ligi'ne bayılıyorum, Türkiye Ligi'ni de seviyorum ama ikisi birbirinden tamamen farklı. Newcastle'dan gitmek gibi bir niyetim yok. Ama eğer bana ihtiyaç duyulmadığı bildirilirse, o zaman geleceğimi düşünmek zorundayım" diye konuştu.

Haberde ayrıca, Beşiktaş'ın Geremi'ye olan ilgisinin son birkaç gün içinde daha da azaldığı ve 30 yaşındaki futbolcuyla Avrupa'dan iki kulübün daha ilgilendiği yorumu yapıldı.

CR7

Gemileri yaktı

20 Ocak 2009 Salı * 11:32

Newcastle United'ın Kamerunlu yıldızı Geremi'nin, Beşiktaşımıza transfer olması konusunda zorluk çıkartan kulübüne kızgın olduğu iddia ediliyor.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Newcastle United'da forma giyen Kamerunlu yıldız Geremi'nin, Beşiktaşımıza transfer olması konusunda zorluk çıkartan kulübüne kızgın olduğu iddia ediliyor.

İngiliz The Sun Gazetesi'nde yer alan bir haberde, Beşiktaş'ın transfer listesinde olan Newcastle United'ın Kamerunlu yıldızı Geremi'nin, İstanbul'a gelmeyi istediği ancak kulübünün isteksiz davranması nedeniyle İngiliz ekibine kızgın olduğu ifade edildi. Geremi'nin 2-2 sona eren West Ham United maçında taraftarlarla yaşadığı sorunlar nedeniyle takımdan ayrılmaya kesin olarak karar verdiği ifade ediliyor.

30 yaşındaki Geremi, hastalığı nedeniyle takımının son 2 maçında forma giyemedi. Geremi bu sezon ise sadece 8 Premier Lig maçında oynayabilmişti.

2007 yılından Newcastle gelen Geremi daha sonra teknik direktör Sam Allardyce tarafından takım kaptanlığına getirilmişti. Ancak 6 ay sonra kaptanlık pazubandı Michael Owen'a verilmişti.

Geremi 2 yıl Türkiye'de Gençlerbirliği forması giydikten sonra 1999'da Real Madrid'e transfer olmuştu.
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

K.D

aynen hangisine inanalım!!!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

+18 !

yine basın yine koLpaLık aLıştık artık..

ilhan mansız_melis

Bence gelmeyecek bize onun yerine Ernst alınacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

siyahbuz

dün kanal bizde tuğrul gereminin beşiktaşla alakası olmadığını teklif bile yollanmadığını söledi yönetimin ortalığı yatıştırmak için attığı bişeymiş dedi
tek aşk beşiktAŞK!!!!