Ana Menü

1948 yılından beri hamile

Başlatan Alp Erdem, Ocak 16, 2009, 19:09:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

1948 yılından beri hamile
1948 yılından beri hamile 16 Ocak 2009 Cuma 17:25 92 yaşındaki kadın hasteneye gittiğinde doktorlar gözlerine inanamadı. Çünkü kadın tam 60 yıldır hamileydi.   
Mide ağrısı şikayetiyle hastaneye gelen yaşlı kadınının asıl sorunu doktorları bile şaşkına döndürdü.

KARNINDA BEBEK VAR
Huang Yijun'i röntgene sokan doktor gözlerine inanamadı. 92 yaşındaki kadın karnında bir bebek taşıyordu...

Durumu araştıran doktor yaşlı kadının anlattıklarından sonra şaşırtan gerçeğe ulaştı...

ANA RAHMİNDEYKEN ÖLMÜŞ

1948 yılında hamile kalan Huang, bebeğinin rahmindeyken öldüğünü söyledi. Hastanenin ölü bebeği almak için 100 sterlin talep etmesi üzerine bundan vazgeçtiğini söyledi.

ŞU ANA KADAR HİÇ PROBLEMLE KARŞILAŞMAMIŞ
Bu durumu hiç önemsemediği için ailesine bile söylemeyen kadın şu ana kadar hiç bir problemle karşılaşmadığını anlattı...

Fakat gizli olay Huang'ın 60 yıl sonra şiddetli mide ağrıları çekmesiyle ortaya çıktı.

İLK KEZ KARŞILAŞILAN BİR OLAY

40 yıllık meslek hayatında ilk kez böyle bir olayla karşılaştığını söyleyen doktoru, acilen bebeğin alınması gerektiğini ve yaşlı kadının bu zamana kadar hayatta kalmasının mucize olduğunu açıkladı...

ilhan mansız_melis

ilginç bi olay ama ben daha önce de buna benzer haberler duymuştum galiba
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.