Ana Menü

Altınsay: ''Beşiktaş'ı Antipati Takımı Yaptılar!''

Başlatan srCN, Ocak 13, 2009, 20:34:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Bir dönem Beşiktaş yönetiminde aktif olarak görev alan İbrahim Altınsay, hem Beşiktaş'ın Yusuf transferini hem de Yıldırım Demirören'in kulübü yönetim tarzını eleştirdi:"Türedi Zenginlerin Kulübü"...

Yıldırım Demirören yönetiminin son dört yılda yaptıklarının hangisi spor ahlakına ve kamu vicdanına sığıyor? Bunları belirlersek bu sayfaları fazla işgal etmemiş oluruz.

Biliyorsunuz, bizim yönetimler, kulüplerinin ve genel kurullarının kapılarını gerçek taraftarlara kapattıkça, taraftar sayılarını bol keseden şişiriyor. Fenerbahçe ve Galatasaray yönetimlerine kalsa taraftarları 30'ar milyonu geçiyor. Maçlarda statları dolmuyor ama o mühim değil. Beşiktaş'ın 20 milyon, Trabzon'un 15 milyon taraftarı var toplayınca 95 milyon ediyor! 25 milyonluk bir ülke işgal ettik de haberimiz mi yok? Bu taraftar sayıları, Mars'taki hayat gibi tartışılır durur ama bir süre öncesine kadar kesin bir hakikat vardı. Taraftar sayısı olmasa da sempatizan sayısı en büyük takım Beşiktaş'tı.

TÜREDİ ZENGİNLERİN KENDİNİ TATMİN ETTİĞİ KÖKSÜZ KULÜP!

Yıldırım Demirören yönetimi, her olayda topu elinden alınmış küçük çocuk gibi ağlayarak ve devamlı şikayet ederek işte bu sempatiyi yok etti. Zaten gerilmiş olan futbol ortamında Beşiktaş'ın olgun, barışçı ve öncü kimliği vardı. O gitti, yerine mızmız, insiyatifsiz, kopyacı bir kimlik geldi. Beşiktaş'ın tarihi ve taraftarı olmasa kulüp, türedi zenginlerin kendini tatmin ettiği köksüz bir kulübe dönecek.

Gerçi Demirören yönetimi böyle bir kulübü bile iflas ettirir ya, o ayrı konu.

Bu yönetim, dönemin aciz Bursa yönetiminin, bir avuç taraftar grubunu kışkırtarak yarattığı Beşiktaş düşmanlığına karşı bir şey yapamadı. Tersine düşmanlığı canlı tutacak adımlar attı. Şimdi de Yusuf transferiyle Trabzonspor topluluğunu da durduk yerde karşılarına aldılar.

Kaynak: Hürriyet Spor
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

"Taraftar sayısı olmasa da sempatizan sayısı en büyük takım Beşiktaş'tı."
cok yerinde bi tespit ve zamaninda kesinlikle böyleydi
bi kisinin egosu yüzünden antipatik olmaya basladik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

+18 !

bu adam Beşiktaş yönetiminde görmek istediğim ender kişiLerden birisi..

ve çok doğru konuşmuş.. sadece 1 kişinin egosunu tatmin etmek için Beşiktaş şimdi bu haLde..

Delirdik

Bırak antipatik yapmayı kendi taraftarını biLe küstürdü takımımıza. Bu daha kötü
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eyup1903

kendi içimizde bile karamsarlık aldı başını gidiyor bu takımı bu hale getirenlerin ........................................

carlito1903

Eskiden rakiplerine ve kendi taraftarına saygı duyan bi yönetim anlayışı vardı...

Şimdi ise nasıl insanların nefretini kazanırız anlayışı var, Beşiktaşlı olmayan herkes nefret ediyor Beşiktaş'tan...

Demirören'le beraber kaybettiğimiz sayısız değerden sadece biri...

M34

Gel degistir durumu. "Baskan olurum ama 3-4 yil transfer beklemeyin; basari beklemeyin; Demirören'in borcunu geri ödemek icin (iyi) transfer yapmayacagiz."

Bu durumda kim karsi gelebilir ki?

NoPasaran

Birisi  adaylığını koyana kadar Demirören her türlü bunlardan haklı..

2010 a kadar susmak lazım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

Nereye hakLı abim yaa. Sen tut kuLübü kendine ipotek et, yığınca borcun aLtına sok, geLecek tüm geLirLeride şimdiden hibe et sonrada karşıma kimse çıkamadı ben hakLıyım diyebiL..
oLdu be başka?

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Çıksınlar o zaman

Altınsaylar her yerde reklam yapıyorlar..

Gücün varsa ve durumdan rahatsız olduğunu söylüyorsan haksızsın müdahale etmiyorsun

Ben taraftarım maaşım belli aylığım belli düzeni değiştiremiyorum

Ama sen güçlüsün

Herkes muhalefet ama iş başkanlığa geldiğinde ses yok..

Kimi adaylığa koysan zaten kazanması lazım demirören karşısına..

Aday çıksın ilk ben destekleyeceğim

Ama Kolottan başka bu işe merak saran çıkmaz bizim bu klupten.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eagle_penche

Hadi hayırlısı Altınsay son zamanlarda çok konuşmaya başladı kendisini yönetimde görmek isteriz.

Delirdik

yani şeyde garip iLLa birinin çıkması mı gerekiyor. Bu adam başarısız oLduğunu göremeyecek kadar kafası beyni minik değiL ya
Hiç bir sebep hakLı çıkarmaz başkanı

MuhaLefet karşısına çıkmıyor diye 1 kızacaksam, başkanın inatLa yönetmeye çaLışmasına 10 kızarım
Bu budur bana göre.

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eagle_penche

Alıntı yapılan: Buz - Ocak 14, 2009, 12:51:27
yani şeyde garip iLLa birinin çıkması mı gerekiyor. Bu adam başarısız oLduğunu göremeyecek kadar kafası beyni minik değiL ya
Hiç bir sebep hakLı çıkarmaz başkanı

MuhaLefet karşısına çıkmıyor diye 1 kızacaksam, başkanın inatLa yönetmeye çaLışmasına 10 kızarım
Bu budur bana göre.
Adam diyorki verin 50 milyonumu gideyim ben , kimsede bu borcun altına giremiyor.Y.D de hiç bir yere gitmiyor neticede.

carsi52

2010'a kadar dayanalım dicem..
Ama 2010'da gitmez ki Y.D !
Bölünür senin için uykular!