Ana Menü

Tercüman mi Sinan Engin mi: ''Aziz yıldırım şampiyonlukta yardım etti!!''

Başlatan srCN, Ocak 13, 2009, 00:31:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Sinan : Hastamısın Sen? Aziz Yıldırım bana yardım etti 100. yıl şampiyonluğunda

xxxx:Nasıl etti ya? niye etsin kardeşim,nerde etti?

Sinan : Maneviyatı vardı abi.. Ya böyledir bazı şeyler be baba! ben niye aziz yıldırımı tanımıcam sen tanımıyormusun.. Nerde abi bırakıcaklar bu işleri..

Sinan: Taraftar Maraftar falan geçecekler bu işleri..  Beşiktaş Takımını bir daha şampiyon yapsınlar S....... KENDİMİ.

Sinan : Beşiktaş takımına benim yaptığım hizmeti bir kişi daha yapsın.. bu klup başkanıda dahil bir daha şampiyon yapsınlar!!! bir daha şampiyon yapsınlarda görelim!!

haberin videosu medyaspor.com da sitenin alt tarafında günün videosu olarak var. isteyen ordan izleyebilir bu konuşmaları.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Tercuman Sinan diyor, dikkatinizi cekerim

yani Sinan Serhatlıoğlu'ndan bahsediyor..

Basligi degistirdim

ses zaten S.Engin sesi degil...Gunahini almayalim simdi..

Acik ve net TERCUMAN SINAN..

Tanimayanda yoktur herhalde onu..

Dediklerinden birseyler cikartmak istiyorum,
olay, Besiktasi gizli gücler sampiyon yapmaz artik demeye getiriyor sanirsam..
Yaptirmazlar diyor...

ama gerisi bos, ne dedigi bile anlasilmiyor...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

beckyZWICKY

tamamen zihnimden çıkmış. tercüman dediğindede aklıma ilk olarak rencide etmemesi geldi. hafif montajlada görünce direk sinan engini hatırlattı. düzeltiyorum k.bakmayın.

Ses konusuna gelince.. Ben sinan enginin sesine benzettim biraz.. Tercüman konusuna gelince nerden ve nasıl bu kadar şeyi biliyor??

nasıl acaba karanlık işlerle şampiyon olmuşuz? açıklarsa iyi olur.!

unutmam gereken..

[KralKartal]

Yillardir emek verdi,

Sonra gorevine son verildi:

basinda cikanlar:

Beşiktaş'ta Carew'in bir dergide röportaj yapmasına yönetimden izinsiz onay veren, Tayfur'un yardımcılığını yapan Sinan Serhatlıoğlu'nun uzaklaştırılmasına karar verildi.

LUCE, Del Bosque ve TIGANANIn tercumanligini yapti...haliyle bazi seyleri en iyi bilenlerden olsa
gerek, o kadar tercume edersen, butun olaylarida yakindan bilirsin..

beckyZWICKY

Abi diyelim bir şirkette tercümansın şirketin yasal olarak herşeyini bilebilirsin. Ama eğer ki gerçektende böyle birşey varsa bile bir tercüman nasıl bilebilir öğrenebilir bana garip geliyor

unutmam gereken..

[KralKartal]

Icli disli oluyorsun artik, teknik heyetle yonetimle, herseyi konusuyorsun,
maalesef Turkiyede hersey olur...

tercumanliktan Menejer yardimciligina getirilen ilk tercuman olsa gerek ,
yani tayfur menejerken, yardimcisi oldu...

beckyZWICKY

bir tercüman ne kadar içli dışlı olabilir. bir tercüman bu tür şeyleri bile biliyorsa klubün ahçısı bile herşeyi biliyordur..

ve konuşmada sanırım bayaa alkollu çok enteresan konuşma tarzı var hareketler masaya vurmalar felan..

Çokta merak ettim aziz yıldırım ne yardımı yapmış acaba!! ve kime bu yardımı yapmış? tercümana yapcak değil heralde.

bunun altından umarım kötü şeyler çıkmaz. alkollü kafa ile söylenen yalanlar olsa diye ümit ediyorum. yada medyanın bazı yerleri kesip bu tarz anlaşılcak kıvama getirmesi.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Zamaninda spekulasyonlar cikmadimiydi...

Bilgili- Aziz Yildirim Alis Verisi diye????

100.yilda sampiyon olduk evet...
101.yildada sampiyonlugumuzu verdik,
bununla baglantiliysa, vay ki ne vay

siyahbuz

arkadaşlar bende izledim  programı canlı yayında ne tercümanı ya vidyodaki kişi sinan enginin ta kendisi
yoğun istek üzerine 2 kere yayınladılar videoyu tercüman olayı ise kovulması gündeme gelen tercümanın ne
günahı var bütün suçu ona yıktılar denildi o yüzden dalga geçme bağımında tercüman sinan dediler aynı zamanda isim vermemek için böle söylüyoruz dediler videodaki kişi sinan enginin ta kendisi
tek aşk beşiktAŞK!!!!

beckyZWICKY

Bende ilkte sinan engin diye anladım. tercümanın sesini hatırlayamıorum uzun süre oldu dinlemeyeli.

benimle aynı görüşte olduğunu görünce tekrardan tekrardan videoyu izledim Sinan Engin olduğuna kanaat getirdim bende.

Sinan engin zaten her dakka konuşmasıyla artık sesi kulağımda küpe! ve onun sesi olduğunu düşünüyorum.

olmasa bile ''Sinan : Hastamısın Sen? Aziz Yıldırım bana yardım etti 100. yıl şampiyonluğunda'' cümlesi, Aziz yıldırım bir tercümana ne yardımı yapabilir? üstelik Şampiyonluk için..

O kişinin sinan engin olduğunu düşünüyorum.

ßir detay daha; tercümanın kafasında biraz saç var videodaki kişide yok.

unutmam gereken..

M34

Saka mi bu? Ne Tercümani? 100% Sinan Engin iste. Hic Sinan Engin'i görmediniz mi, duymadiniz mi? Adamlar saka yapmislar iste ... tercüman diyerek.

NoPasaran

Videoyu dinlemdim ama yazılan yazıdan açık seçik sinan engin olduğu belli

Videodaki sesi dinleyince daha bir yorum yaparım

Resimdeki sinan engin

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Catak

ÇATAK

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: s.volkan - Ocak 13, 2009, 10:31:50
Videoyu dinlemdim ama yazılan yazıdan açık seçik sinan engin olduğu belli

Videodaki sesi dinleyince daha bir yorum yaparım

Resimdeki sinan engin

Resimdeki Sinan Engin değil ama bu konuşmaların sahibi bence de Sinan Engin'dir...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.