Ana Menü

Batuhan: ''Beşiktaş'a Parada Veririm''

Başlatan srCN, Ocak 12, 2009, 23:08:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Beşiktaş'tan Eskişehirspor'a kiralık olarak verilen Batuhan Karadeniz, Mustafa Denizli'nin takıma geldiğine sevindiğini belirtirken Bobo'nun ise yedekliği haketmediğini söyledi.

"BEŞİKTAŞ'TAN AYRILMAK İSTEDİM"

Forma şansı bulamadığı için Beşiktaş'tan ayrılmak istediğini ifade eden Batuhan şöyle konuştu: "Beşiktaş'tan ben ayrılmak istedim, kimse bana sen gideceksin demedi. Ayrılmak istiyordum, bunun için Mustafa hoca ile görüştüm ve izin istedim. Birkaç kez izin vermek istemedi ama ben ısrarcı olunca izin verdi. Rıza hoca olduğu için Eskişehirspor daha cazip geldi. Yurt içinden ve dışından birçok teklif aldım."

"DENİZLİ'YE ÇOK SEVİNMİŞTİM"

Batuhan, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin takımın başına gelmeden, yorumlarında kendisinden övgüyle bahsetmesinin hatırlatılması üzerine şöyle konuştu: "Mustafa Denizli'nin takımın başına gelmesine çok sevinmiştim. Çünkü yorumcuyken değerlendirmelerinden benim önemimden bahsediyordu. Ertuğrul Denizli ile birlikte daha fazla şans bulacağımı düşünmüştüm. Ama Denizli döneminde toplam 15 dakika oynadım. İdmanlarda ne kadar iyi olsan da Türkiye'nin bir gerçeği var ve bunu değiştiremiyorsunuz. Elinizde 5 milyon dolara aldığınız yabancı futbolcu varsa alt yapıdan yetişmiş ve 100 bin Türk Lirası değeri olan bir adamı oynatamıyorsunuz. Oynattığınız zaman 'madem elinde bu vardı, bu kadar paraya bu adamı niye oynatıyorsun?' diye soruyorlar."

"BOBO YEDEKLİĞİ HAK ETMİYOR"

Beşiktaş'ta yedekliği hak etmeyen oyuncunun Bobo olduğunu ifade eden Batuhan, Brezilyalı oyuncudan övgüyle bahsetti: "Bobo gerçekten iyi bir golcü. Bobo'nun suyuna gitmek gerekir. Bobo küser gerçi her iyi futbolcu oynamadığı zaman küser. Bobo'nun kesinlikle oynaması gerektiğini düşünüyorum. Bobo ile aranız iyi olduğu sürece kazanamayacağınız maç yok. Çünkü Bobo tek başına bir takım. Bobo yedek oturmayı hak etmiyor. Beşiktaş'ın değişmeyen oyuncusu olması lazım."

"TERİM BOŞ ADAMI ALMAZ"

"Fatih Terim, boş bir adamı hiçbir zaman tutup ta takıma almaz. Fatih hoca beni beğenmiştir ve milli takıma almıştır" diyen genç golcü, Eskişehirspor'da 11'de oynama şansının yüzde 99 olduğunu söyledi. Batuhan , şöyle konuştu: "Youla ile iyi anlaşacağız diye düşünüyorum. Çok hızlı bir oyuncu. Eskişehrispor'da oynama şansım yüzde 99. Youla ile birlikte ikinci yarı en az 15 gol atarız."

"BEŞİKTAŞ'A PARA DA VERİRİM"

Geleceğine ilişkin soruları da yanıtlayan Batuhan. Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceği konusunda şunları söyledi: "Beşiktaş'a geri döner miyim yoksa Avrupa'ya giderim şimdilik hiçbir fikrim yok. Belki de burada kötü oynarım Beşiktaş'tan beni kovarlar. Futbolu seviyorum, Beşiktaş bana derse ki gel bizde ilk 11'de oyna ama sen bize para vereceksin derseler para da veririm.  Eskişehirspor'da ilk 11'de oynayacağım diye geldim. Eğer bunu başaramazsam artık Allah Rahmet eylesin."

Kaynak: Radyospor
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Alıntı YapÇünkü Bobo tek başına bir takım. Bobo yedek oturmayı hak etmiyor. Beşiktaş'ın değişmeyen oyuncusu olması lazım

:alkis  helal olsun, genelde ayni mevkiide oynayanlar bu tur yorumlar
yapmaz, ama gercekleri sen bile Denizli hocadan iyi goruyor ve analiz ediyorsun,
maalesef takimin basina gecince, ne yorum kaliyor ne baska sey,
farkli kisilikelre burunuyor insanlar...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

gürol

aferin batu hep böyle kal...
dobra ol
sağa sola sataşmadan futbolunu oyna
içindeki beşiktaş aşkı hiç sönmesin.
sen beşiktaşın pascal ı olacaksın
bir gün tüm dünya seni konuşacak ve herkes seni isteyecek.sen aralarından seçeceksin real mi barca mı diye

sende tek gördüğüm hatayı asla yapma (şımarıklık)
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carlito1903

Çok aklı başında açıklamalar yapmış, büyük olgunlaşma var Batuhan'da.Gelecek sezon forvetin banko ismi olur inşallah bizde...

M34

Alıntı yapılan: srCN - Ocak 12, 2009, 23:08:38
Eskişehirspor'da ilk 11'de oynayacağım diye geldim. Eğer bunu başaramazsam artık Allah Rahmet eylesin."

Eskisehirli futbolcular bunu okusun, bak oynamana izin verirler mi :-)

IL Capitano

Bu yasta bu kadar konusursa 25 inde talkshow cu olur Batuhan.

Eskisehire gittin basinda Besiktasli teknik direktör , calis al formayi krallar gibi geri dön.
Her iki gunde bir basina konusmanin anlami ne?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

çok güzeL konuşmuş batu..

inanıyorum 2. devre damga vuracak Lige.. sonrada bize geLip tribünLeri çoşturacak :)

Guti ORÇ.

daha bir olgun gördüm batuyu umarım hep böyle devam eder.

djinonu

helal olsun isi cözmü$ artik bizi eskisehirde atacagin gollerle onurlandir kardesim

ilhan mansız_melis

Batuhan akıllanmış galiba güzel şeyler söylemiş
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

sercAn1903

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 13, 2009, 01:34:24
Batuhan'da.Gelecek sezon forvetin banko ismi olur inşallah bizde...
inşallah
...
güzel demiş..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Simurg

batuhan ne kadar şımarık gibi gözüksede içimde bi inanç var başarılı olacak ;)
sıla kendine çeki düzen vermeni sağlamış galiba

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

siyahbuz

febe ve gese ye çakarsan bize bi güzellik yaparsın
tek aşk beşiktAŞK!!!!

keskinli

sansin acik olsun batuhan
umarim senin icin iyi bi devre olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin