Ana Menü

Aydın "Beşikta'ta oynamak istemiyorum''

Başlatan siyahbuz, Ocak 12, 2009, 19:28:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahbuz

Yusuf Şimşek karşılığında Bursa spora verilen Aydın Karabulut Tuna Üzümcü ve Ali Tandoğan'ın aksine Bursa sporun antrenmanına katılmadı. Ntv sporun canlı yayınına bağlanan Aydının menajeri ; '' Aydın Bursa spora gitmeyi istemiyor ve artık kesinlikle Beşiktaş'ta da oynamak istemiyor. Almanya'dan başka bir klüp bulmaya çalışıyoruz'' dedi  :cry 

Kaş yaparken göz çıkaran yönetimizi kutluyorum transferde çok başarılı hareketler yaptıkları için canı gönülden destekliyorum genç ve yetenekli oyuncular ancak bu kadar güzel bi şekilde harcanır :alkis :alkis :alkis :alkis
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Guti ORÇ.

ve bir yıldızı daha kaybederiz.

Bu yıldızı kaybetmimzde emeği geçen yöneticilerimize hayatlarında başarılar diliyorum.

ferdikoclu

Ne denebilir ki? vefa artık istanbulda bir semt adı bizim için.. Değer bilme konusunda en son sıralardayız.. Kırılmaması gereken bir kalpti beşiktaş için.. Gençti,azimliydi ve yetenekliydi..

Tebrikler beşiktaşa küstüren herkese..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

Cem Goren

aydınıda kaybettik bravo diyelim baska diyecek bişey kalmadı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

sercAn1903

oynatılacağı güzel bir yer bulursa görün bakın 2 seneye nasıl bir futbolcu oluyor
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

NoPasaran

Aydında ayıp etmiş :)

Aydının yüreği Beşiktaştadır eminim ama ah o menejerler yokmu..

Beşiktaşta her türlü yeri geldiğinde oynarsın  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

aydın abartmış bence.. oynayabileceği  bir takıma tekrar alınabileceği miktarda belirlenmiş olarak gönderiliyor.. oyna rüştünü ispatla gel oyna.. arda da  böyle  yaptı hiç küsmedi..
genç adamda bu kadar  kapris olmaz..  batuhan ı örnek almalı..  3 yılda ne oynadın aydın diye sorarlar sonra adama...   

git, ertuğrul hoca nın yanında piş.. daha hamsın be kardeş.. yazık etme kendine
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

carlito1903

Yusuf transferi çıkmaza girer bu durumda diyeceğim ama adam antrenmana çıktı bugün...

Bi şekilde ikna ederler Aydın'ı heralde...

NoPasaran

Yönetiminde oyunu olabilir..

Para verip çözebilirler :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Hala aklım almıyor ya, nasıl olurda A.Tandoğan'ı kullanmazlar bu transferde, adam zaten beleşe gitti Bursa'ya bi işe yarardı belki...

Eğer para verip Aydın'ı takımda tutarlarsa daha iyi olur...

maverick

evet b nokta  karanlık..  tuna ile  ali yi vermemeleri garip..  koku var  bu işte... 3 oyuncu istendi gibime geliyor..  fazla tepki çekmesin diye  ali tandoğan ı  postalayıp  bu hatransferi duyurmuş olabilirler
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

djinonu

daha demin bjk tvde kaptanlar konustu kenan öner baglandi aydin gitmeyecekmis büyük ihtimal ile ve yurtdisinda oynamak istedigini de dile getirdi...yani durum karisik aydini soguttunuz sereften yoksun adamlar ... denilecek söz yok artik....

beckyZWICKY

Aydın'ın gönlünün hala Beşiktaşta olduğuna inanıyorum. küskünlüğü yöneticileredir. yönetim değiştiği taktirde seve seve oynamak ister tekrar.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

ertugrul hocanin yanina giderse ne olacagini biliyor
yedek kulübesini mesken tutturur
ben cok begeniyorum aydini nasil olduda besiktasta oynatilmadi sasiyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

K.D

bende beğeniyorum ama gitti artık belki ileride geri alırız...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)