Ana Menü

CARSI: Baskan taraftarin arkasindadir...

Başlatan [KralKartal], Ocak 12, 2009, 11:17:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Ne acıdır ki; Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında yapılan, baya meşaketli olan ve herkesin kolay kolay yapamayacağı
2000 kişilik bir tribünü boş bırakma eylemi tamamen tüm medya unsurları tarafından görmezden gelinmiştir.  Ne ilginçtir ki; hiçbir resim gazetelere yansımazken,
yapılan protestonun Filistin'e destek amaçlı olduğu iddia edilmiştir.

Tabi ki Filistin'e desteğimiz sonsuzdur ama iyice bilinsin ki;
Protestomuz MHK'ye ve YAYINCI KURULUŞ'adır.
Bununla yetinmeyip 08.01.09 tarihli bir gazetede "Başkan ÇARŞI'ya KARŞI" başlıklı bir haber yapılmış,
Beşiktaş'ı bitirme ve bölme operasyonlarına bir yenisi daha eklenmiştir.

Bu bağlamda başkana yapılacak protesto merak ediliyor diye de hedef gösterilmiştir.

BU OYUNU BİZ BOZACAĞIZ diye söylemiştik!

Beşiktaş Başkanı ve Yönetimi sonuna kadar camiasının ve taraftarının arkasındadır.

En azından öyle olmak zorundadır.

Bundan da hiç şüphemiz yoktur.

Tüm spor alemine cevabımız pek yakındadır..!

Ne bitmez oyunmus, Y.D ile bir oyun icinde olacagima
intihar ederim, daha iyi...

Ayrica ilginctir ki BASKAN CARSIYA KARSI haberleri ,

Carsiyi rahatsiz etmistir...

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Tabi canım böyle güzel o sizin arkanız da siz onun arkasında, güzel güzel böyle devam edin...

Nasılsa suçlu bulundu: Lig Tv !!

Başımıza gelen herşeyin sorumlusu onlar, Gordon'u da onlar aldırmış duyduğuma göre...

+18 !

Başkanın taraftarın arkasında oLduğunu bu kadar beLLi etmeyin bence.. yoksa yakında çok beLLi ediyorsunuz diye biLet vermez..!

ismailcem

valla ben yıllardır yazdım cizdim söyledim son barikat yıkıldı diye abilerde bu barikatın altında kaldı eger öyle olmasaydı cem abi erdemin saldırısına maruz kalmazdı rant yüzünden  ne dedi abiler sabah gazetesinde baskan basarılı yöneticileri kötü diye o yüzden gecmis olsun böyle taraftara böyle baskan

erdibatmaz

suçun lig tv ye atılması doğru fakat zamansızdır. Ortada birçok sorun varken, hala bunları görmezden gelmek kabul edilemez.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

+18 !

Alıntı yapılan: Free İdea - Ocak 12, 2009, 13:50:47
suçun lig tv ye atılması doğru fakat zamansızdır. Ortada birçok sorun varken, hala bunları görmezden gelmek kabul edilemez.
başka türLü nasıL gündem değiştirecekLer sadece bu kaLmıştı.. bi dahaki sefere uefayı suçLarLar birşey yapmıyor diye..

carsi52

Bu Y.D nasıl bir adamdır Beşiktaş taraftarını bile birbirine düşürdü ?
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

bravo gercek sucluyu bulduk ligtv
ayrıca ligtv suclu ama ondan once daha buyuk ve gozle gorulen suclular var!!!
altın kapılarımız kan oldu tayfun