Ana Menü

Ana Avrat Küfürler Hemen Unutuldu!

Başlatan [KralKartal], Ocak 06, 2009, 10:30:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Ana Avrat Küfürler Hemen Unutuldu!

MHK Başkanı Oğuz Sarvan'a yönelik çok ağır küfür ve hakaretler eden Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, dün Antalya'da hakemlerle ilgili toplantıda Sarvan'la samimi bir görüntü sergiledi.   Süper Lig ile Bank Asya 1.Lig kulüplerinin başkanları ve bu klasmanların maçlarını yöneten hakemler dün biraraya geldi. Kundu'daki WOW Kremlin Otel'de gerçekleşen görüşmeye, UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan ve kulüp başkanları ile Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'deki maçları yöneten hakemler katıldı.
Toplantıda, sezonun ilk devresinin değerlendirmesi yapılırken ikinci yarı için alınacak önlemler konuşuldu.

Galatasaray-Beşiktaş derbisi sonrası Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan'a yönelik çok ağır küfür ve hakaretler eden Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Antalya'da dün Sarvan'la çok samimi bir görüntü ortaya koydu.
Ettiği küfürler nedeniyle 3 ay hak mahrumiyeti cezası alan Demirören, hakemlerle ilgili toplantıda Sarvan'la yan yana oturdu. Küfürleri çabuk unuttuğu gözlenen ikili kısa süreli de olsa sohbet etti. Toplantıda Sarvan'ın diğer yanında ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın oturması dikkat çekti. ???
Kaynak: Hürriyet
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

bir kerede yemesen şu sözünü eyvaLLah diyecem..

oğuz sarvanda ne kadar yüzsüz bir adammış 1 hafta önce kendisine küfreden birinin yanına oturabiLiyor..

içine ettiniz Lan türk futboLunun..!

NoPasaran

Birisi MHK başkanı
Diğeri Beşiktaş Klubu Başkanı..

Burada terbiyesizliği yapan Bizim başkan. Ne olursa olsun oturduğun koltuğun ağırlıüğını bileceksin ve o küfürleri etmyeceksin..

Ha ettin

Sen yine Beşiktaşı temsil ediyorsun araları düzeltecksin..

Sarvadan Demirörende büyüklük yapmış, unutmuşlar..

Tebrik ediyorum ikisinide..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Aziz Yildirima baksaniza, nasil gözleri fal tasi gibi acilmis, pür dikkat onlara bakiyor..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

maalesef ve üzülerek yaziyorum
dengesizlik ne diye sorarlarsa cevabiniz hazir olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Oğuz Sarvan'da ne biçim bi adammış ona küfürler yağdıran adamla yan yana oturuyor !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

yenerr17

bu demirörenin verdiiği  hiç bi sözünü tuttuğunu görmedim.

BEŞİKT(AŞK)

2 side buldunduğu mevkininn adamı değil!!!
İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...