Ana Menü

Kupa Biletleri Satışta

Başlatan toygarcana, Aralık 30, 2008, 20:30:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

toygarcana

Futbol Takımımız'ın, 6 Ocak Salı günü oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasının biletleri satışa çıktı.

6 Ocak Salı günü saat 19.00'da BJK İnönü Stadı'nda oynanacak olan Beşiktaş-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçının biletleri, tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr internet adresinden temin edilebilir. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak. (Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacaktır. Normal satıştan kalan biletler gişeden satılacaktır.)
Bilet fiyatları şöyle:
VIP ÜST B&E 200 YTL
VIP ÜST A&F 150 YTL
VIP ALT C&D 150 YTL
VIP ALT B&E 125 YTL
VIP ALT A&F 100 YTL
NUMARALI ORTA 100 YTL
NUMARALI KENAR 70 YTL
KAPALI ÜST 50 YTL
KAPALI ALT 40 YTL
YENİ AÇIK 15 YTL
ESKİ AÇIK 15 YTL
ESKİ AÇIK (RAKİP) 15 YTL 
resmi siteden alıntıdır...
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

Cem Goren

haftaici bilet fiyatları uygun ama ertesi gun 3 sınav var kısmet değilmiş deyip gececegiz!!!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Maça çok yoğun ilgi olacağını sanmam ben
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Ehh idare eder bilet fiyatları..
Orta derece.
Bölünür senin için uykular!

rudy1903

ya ne idare ederi ya ciddimisiniz siz.insanların günlüğü 40 milyona değil 40 kuruşa geliyor.allahaşkına.şu bilet fiyatlarını normal maçlarda bunun daha da altında yapıp maça
gelemeyen garibanların maça gelmelerini beşiktaş sevgilerini pekiştirmelerini neden sağlanmıyor
adam 15 yaşında çocuğu 13 yaşında diğer çocuğu ile maça gelse 15+15+15= 45 ytl
birde yol parası 15 kağıt ne yaptı 60 ytl.çocukların canı bişi istese 20 ytl de öyle 80 ytl
ee ne oldu maça gittik.asgari ücretin malum herkes tarafından ne olduğu bilindiği bir ülkede
istanbul gibi pahalı bir şehirde yaşıyoruz.taraftar  maça gidemiyor.kahvede izliyor.store a gidemiyor.ürünler pahalı.ee kahveci kazandı.ne oldu beşiktaş5 kuruş kazanamadı.yapmayın etmeyin
sonra febe mi gese mi çok diye tartışılırlar heryerde.biz aynı taraftar sayısıyla kalırız
herkese sesleniyorum.gelecek nesil sizin bizim çocuklarımız kapalıya girmesse maça gelmesse
o havayı koklamassa asla çoğalamayız.az kalalım öz kalalım geyiği de yapılmasın.azınlık kalırsak
bir süre sonra herkes ne olduğunu görür.ben maça gitmek istiyorum,yeğenlerimi götürmek
istiyorum.açık kapalı dolsun şölen olsun istiyorum.ucuzlatın.dandik bi kupa maçı bile bu fiyat
bu ne yaaa.

carsi52

Ben kapalıya göre değil yeni açık'a göre dedim..
Yeni açık 15 ise eski açık bari 10 ytl olsaydı.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Gideceğiz bakalım

Neler olacak stadda..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)