Ana Menü

Celal Kolot 2010'da başkan adayı!

Başlatan NoPasaran, Aralık 30, 2008, 16:57:11

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Başkanımız Yıldırım Demirören'in 2010'da aday olacağını açıklamasından sonra Celal Kolot da adaylığını ilan etti. Demirören'i çok ağır eleştiren Kolot, "15 kişiyi yönetemeyen başkan, Beşiktaş'ı nasıl yönetecek?" dedi

Başkanımız Yıldırım Demirören'in 2010'da da aday olacağını açıklamasının ardından Celal Kolot da adaylığını ilan etti. Demirören'in yönetiminde yer alan ancak istifa ederek ayrılan Kolot, "Sayın Demirören, 2010'daki kongrede tek başına aday olamayacak" dedi.

Adaylığı konusunda çalışmaları başlattığını belirten Kolot, "Camiamızın önde gelen isimlerinin yanı sıra Beşiktaş içinde küstürülmüş, maçlara gitmeyen ağır toplarla da temaslarımız sürüyor. Maalesef Beşiktaş iyi yönetilmiyor. Yönetimde bir, iki tane köstebek var diyen Demirören 15 kişiyi yönetemiyor, Beşiktaş'ı nasıl yönetecek? Türkiye'de üç büyük yerine iki büyük yaratılmaya çalışıldığını ondan başka söyleyen yok. Kendisi mi böyle bir şey yaratmaya çalışıyor?" diye konuştu.

'Borçları 5 senede öderim'

Kulübümüzün Başkanımız Demirören'e olan borçlarına da değinen Kolot, sözlerini şöyle sürdürdü: "Eğer 2010'da başkan olursam bu borçlar beş sene içinde kendisine ödenecektir. Çünkü Sayın Yıldırım Demirören beş senelik görev diliminde bu borçları vermiştir. Ayrıca Süleyman Seba Projesi'nde Beşiktaş çok büyük zarara uğramıştır. Bu proje 1.5 milyar dolarlık bir değere sahiptir. İstinye Park'ın 1 milyar dolar değer olduğu yerde Fulya çok daha değerlidir. Çünkü Fulya şehrin göbeği."

Celal Kolot, "Eğer başkan olağanüstü kongre kararı alsaydı ben aday olarak çıkmazdım. Çünkü seçilecek yönetim bir sene sonra yine seçime gitmek zorunda" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Milliyet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

:alkis en azindan aday oldugunu aciklayabiliyor
ne kadar aday o kadar iyi, bu adamin Demirorenden daha iyi olacagi kesin
hani ondanda kötü olamaz ya...

Umarim saglam kadro ile gelir....
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Biri gider diğeri gelir.
Sonumuz yine aynı olur !
Bölünür senin için uykular!

+18 !

rakip çıkması biLe iyi.. ne kadar kötü oLsada bu adamdan kötü oLacağını sanmıyorum..

eyup1903

hüsnü güreli yi görmek isterim en çok

Non Mollare Mai

Şu Demirören'e 1 yıl daha sabretmek bile kanıma dokunuyor, sinirleniyorum.
Celal Kolot'u da sevmem.
Bitirmeye çalıştıkları Fikret Orman'ın aday olmasını bekliyorum.
edit

M34

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 30, 2008, 16:59:51
:alkis en azindan aday oldugunu aciklayabiliyor
ne kadar aday o kadar iyi, bu adamin Demirorenden daha iyi olacagi kesin
hani ondanda kötü olamaz ya...

Umarim saglam kadro ile gelir....

tersi görüsündeyim. yildirim demirören beceriksiz, ama besiktasi seviyor. bu adam ise sov pesinde, menfaat pesinde. biraz para verin fener ve g.saray formasini rahatlikla giydirebilirsiniz.

ne kadar cabuk unutuyoruz purolari, 2 milyon karsiligi besiktas futbol subesini aldigini ve bu parayi istifa ettikten sonra cekinmeden geri istedigini?

Mattech

bu demek oluyorki 10 yıl daha kahır çekmeye devam... Fikret ormanı Adaylıgının koymasını bekliyorum.. kaç baçkan beşiktaş işin bir kopleks yaptı karşılıksız ve başkan olmadığı halde... Ama kaderde varsa çile çekmek ne yarar üzülmek... böyle devam bir arpa boyu yol alamadık... yaptıkları tek şey kaos...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

carlito1903

Demirören geçenlerde ''2010'a kadar kimse beni bu koltuktan kaldıramaz, 2010'da da iddialı bi şekilde yeniden seçime gireceğim'' demişti...

Kötü bile olsa bi muhalefet hareketi olması güzel, umarım seçimlere doğru artar bu muhalefet...

ilhan mansız_melis

Şy tüpçü gitsin de kim gelirse gelsin
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 30, 2008, 19:07:22
hüsnü güreli yi görmek isterim en çok

Allah korusun... ticarethane yönetir o adam, Beşitaş'a çapı ve maneviyatı yetmez

Tolgahan_BJK

yeni adayımız da hayırlı olsun...

"kimse demirörenden kötü olamaz" önkabulüyle düşüneck olursak sevinilecek bi durum yeni aday

K.D

bencede hayırlı olsun ama GELEN GİDENİ ARATMASINDA!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 30, 2008, 20:02:50
Şy tüpçü gitsin de kim gelirse gelsin

insanları icra ettikleri mesleklerine işaret ederek aşağılamak düzgün bi davranş biçimi değildir.

yanlış anlama, demiröreni değil tüpçüleri savunmak için yazıyorum.

Beşiktaş halkın takımıdır. Çöpçü, işçi, tezgahtar, garson, şoför...
Bu gibi ağır ve meşakatli işlerle uğraşanların çoğunluğu Beşiktaşlıdır.

Ki bu sebeple bir dönem Beşiktaşa "arabacı takımı" denmiştir.

Hal böyleyken, Beşiktaşlı birinin kalkıp da "şu tüpçü" diye hitap etmesi,
bu yazıyı okuyan bi işç kardeşimizin kalbini kırabilir.

Demirörenin umrunda bile olmaz, milyon dolarlarının içerisinde...

Ama birilerini kırabilir.

Lütfen babamızdan aldığımız harçlıkla yaşayıp, babamızın gönderdiği okulda okuyup,
annemizin ödediği internet başından, bari sınıf ayrımı yapmayalım...

Beşiktaşlıysak çok çok daha dikkatli olalım

BEŞİKT(AŞK)

İHSAN KALKAVAN keşke başkan olsa...
İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...