Ana Menü

Gazze'ye Saldırı

Başlatan mdc, Aralık 27, 2008, 19:25:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

bugün okulda saygı duruşuna durduk keşke daha fazlası gelse elimizden

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

Alıntı yapılan: gürol - Ocak 13, 2009, 16:56:17
EDİT.
yaLnışa yaLnışLa karşıLık vermek bu oLsa gerek..

sonunda o iğrenç adamıda iLah yaptıLar ya kahroLsun böyLe düzen..!

carlito1903

Alıntı yapılan: gürol - Ocak 13, 2009, 16:56:17
EDİT

İsrail bugün Orta Doğu'nun başına bela olduysa bu Hitler'in yüzündendir...

2. Dünya Savaşında yapılanlardan sonra Kudüs'e geldi Yahudiler ve İsrail'i kurdular...

Hitler'in savunulacak bi yanı yok bence...

NoPasaran

Yahudilerden yada İsrail vatandaşlarından ziyade yöneticiler ile ilgili konuşursak daha doğru yapmış oluruz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

hitleri savunmak meselesi değil zaten kimse hitleri savunamaz almanyada bile hitler adını kullanmak bir suç.
yanlışa yanlışla cevap verme meselesine gelirsek bu israiloğulları "the pianist" filmi gibi bir başyapıtı bile oh iyi olmuş az bile yapmışlar mantığıyla izleten bir israil var karşımızda.

bu israiloğulları değilmi bm okulunda filistinlileri toplayıp bomba attıran..

eğer onlar bu acıyı kendileri çekmelerine rağmen şimdi ders çıkartmayıp aynı ve hatta daha fazla bir acıyla karşılık veren.hemde israiloğulları katliamıyla hiç ama hiç alakası olmayan filistine karşı bu acıyı çektiren aynı israiloğulları değilmi.

kendileri bu yanlışa yanlışla karşılık veriyorlarsa ben bir türk ve müslüman olarak yani sebepsiz yere acıyı çeken olarak düşmanımın düşmanı dostumdur mantığıyla yaklaşırım buna da kimse karşı çıkamaz.

- rep verirsiniz katılmadığınızı anlarım olur biter.

ama bu dünyanın (america ve israiloğulları katliamına dur diyemeyecek kadar kendilerini ezik hisseden avrupa ) sayılı saygın ülkelerinin siz acı çektiniz bizde izledik şimdi 3 maymunu oynuyoruz para isterseniz para verelim mantığı güdüyorlar.işin içinde bide onlarda aynı benim mantığımla yaklaşıyor düşmanımın düşmanı dostumdur  yani müslümanın düşmanı yahudiler dostumdur mantığı.

dünyanın yaramaz çocuğu israilin bu şımarıklığını kaldıramıyorum.bu yaramaz çocuğa oyalansın diye verilen oyuncağı müslümanların olduğu gerçeğini ise hiç kaldıramıyorum.

hümanistlik pelerinimi de çıkartıyorum artık...
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

dedogirl_bjk03

Öldür öldür doymuyor pislikler! Diren Filistin... En çok sinir bozan da hiçbir ülkenin birşey yapmaması! Resmen susup izliyorlar... Özellikle...
;) Beşiktaş aşkına...

+18 !

güroL abi hem hitLerin savunuLacak bir tarafı yok diyorsun hemde düşmanımın düşmanı benim dostumdur..

Yeni Mesaj: Ocak 14, 2009, 14:01:59

ayrıca voLkan abinin dediği gibi yöneticiLer daha ön pLanda oLmaLı haLkLar yerine..

hamasın nasıL bir örgüt oLduğunu biLiyorsundur..

gürol

yazdığımı iyi okumuşsan her yazdığım şeye nedenini de ekledim.
neden düşmanımın düşmanı dostumdur haline geldiğimi nasıl getirildiğimi yazdım.

hamasın nasıl bir örgüt olduğunu biliyorum halkın tozlarından kurulan miliyetçilerden oluşan yeter artık diyecek 50 yıldır çekilen acılara son vermek adına ölümü bile umursamayan ve israili senden benden iyi tanıyan..kahpelerin sözüne güvenilmemesini yaşayarak öğrenmiş bir örgüt.şu anda hükümet.

israilin başkanını konuşmaya gerek bile duymuyorum bizim hakemler gibi maşa..amerika ve avrupa almış ellerine oynuyorlar israili

+18 !

hamas özgürLük örgütümüymüş.. eminmisin abi?

NoPasaran

Yaser Arafatı yok ettiler

İsrail ajanıdır Hamas

Bunu bilir bunu söylerim..

İsrail ve Abd şerefsizce tüm dünyaya bu şekilde hakim oluyorlar..

kimi yerlerde haması kullanıyor
kimi yerlerde başbakanları..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

hamas Arafatı biteren örgüttür..

ve israiLe satıLaLı biraz zaman oLuyor.. hamasın LiderLeri şuanda paşaLar gibi yaşıyordur..

eğer üLkeLerinin özgürLükLerini düşünseLerdi çıkar meydan okurLardı.. madem israiLi iyi biLiyorLar bir yerde açıkLarını yakaLarLardı eLbet..

orda öLen hamas feLan değiL siviL haLk..!

gürol

en azından o amaçla kuruldu.
içinde bölümmüş olabilir ama özünde özgürlük örgütü.

Yeni Mesaj: Ocak 14, 2009, 14:31:59

evet sivil halk bir hamas militanı bi sivil halk ölüyor.
bunun için zaten tüm nefret.değilse adam gibi bi savaş olsa.israil savaş suçu işlemese kimse bu kadar karşı çıkmayacak.

+18 !

abi bende savaş yanLısı değiLim tabi.. ama hem israiL hemde hamas kendi kanLarının içinde boğuLurLar umarım birgün..

gürol

amerika bunların tek sorumlusu.
amerika istemezse ortadoğuda türkiye dahil yaprak kımıldamaz.
adamlar bas bas bağırıyor büyük ortadoğu projesi diye ama hala iran hariç hiçbir ülke dur bakalım diyemiyor.
ortadoğudaki veziri de israil.
kendi kurdu kendi büyüttü kendi genişletiyor.
obamaya mobamaya kimse güvenmesin amerika hayatının planını obamanın mahvetmesine izin vermez.
50 yıllık israil ki zulümden kaçan harap olmuş bir israil nasıl oluyorda 50 yılda o kadar gelişir heron uçakları misket bombalarının fosfor bombalarını yapabiliyor. %100 made in usa

amerika elini çeksin zaten savaşa da gerek yok lübnan msır suriye iran filistinden bazıları yürüyerek ezer israili silah kullanmadan alırlar.
bence bölgenin tek çözümü büyük ve güçlü olan türkiye önderliğinde asya birliği kurulması ve aralarında ticaretin artması.israilin alınmadığı bir asya birliği müslüman devletleri güçlendirir ve amerikayı bölgeden defeder.
düşünsenize japonya-çin-rusya-hindistan-iran-türkiye ve petrol zengini arap ülkelerinin olduğu asya birliğini.

+18 !

iyide abi dünyada en çok geri kaLan topLumLardan bahsediyoruz..

ve bu topLumLar amerikanın köLesi durumunda şuanda.. avrupa birLiğide şebek gibi izLiyor bunu.. tabi onLarında çıkarLarı vardır..

senin dediğin asya birLiği ise iranLa LübnanLa s.arabistanLa oLmaz bence.. ordaki en büyük güç konumunda biz oLuyoruz ve biz amerikanın yarı sömürgesiyiz.. siLahımızı ondan aLıyoruz..

eğer bir asya birLiği kuruLacaksa içinde çininde oLması gerekiyor bir büyük güç oLarak.. ama bence asya birLiğinden ziyade çin ve rusLarın bir atıLımı Lazım..