Ana Menü

Uyan Beşiktaşlı! Hepsini Oku Ve Oyunu Boz !

Başlatan srCN, Aralık 27, 2008, 03:56:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

Oyunu bozalim diyoruz tamam da ... ben sanki Demirören bize bir oyun oynuyor gibime geliyor, bizde farkina varmadan katiliyoruz bu oyuna.

Ne olacak bu tepkiden sonra? Hicbirsey? Sistem degisecek mi? Hayir. Hep böyle devam gidecek. Biz niye Besiktas'i tutuyoruz? Besiktas bu sisteme ragmen 9 kez sampiyon oldugu icin, pisliklere karismadan yaristigi icin, pisliklere ragmen mücadele ettigi icin ... Besiktas'i iste bu yüzden seviyoruz.

Ama ne degisecegini söyleyeyim ... Demirören'e tepki azalacak ... ona olan öfkenin bir bölümü TFF, MHK, Digitürk'e kayacak ... sonra? Sezon bitmis olacak (4. veya 5. sirada) ve Demirören halen Besiktas baskani olarak kalacak ... yeni bir sezon ... Denizli gönderilmis, Rijkaard gelmis ... isler yine kötü gidiyor (yine MHK, TFF, Digiturk).

Demek istedigim .. onlar "doping" kullaniyorsa, bizim daha cok calismamiz, buna ragmen kazanmamiz gerekiyor. Gercekleri görelim. Baska secenek yok. Ama "cok calismak" Demirören ile olacak bir is degil.

gürol

demirören mi bize bi oyun oynuyor çarşı üzerinden diye düşünmeden edemiyor insan evet ama demirörenin ömrü önümüzdeki seçimlere kadar.çok yaşamaz yani.bu arada fenerasyona tepkimizi de göstermiş oluyoruz bencede.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Cem Goren

ligtv uyeliğimizi iptal ettirmek için babamla kavga bile ettim ama kendisinin rengi bozuk old. için kabul etmedi ama tepki olarak artık izlemiyorum ligtv evde
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Alıntı yapılan: gürol - Aralık 28, 2008, 01:26:49
demirören mi bize bi oyun oynuyor çarşı üzerinden diye düşünmeden edemiyor insan evet ama demirörenin ömrü önümüzdeki seçimlere kadar.çok yaşamaz yani.bu arada fenerasyona tepkimizi de göstermiş oluyoruz bencede.

baskan ne derse o, tepkiye baksaniza, demek CARSI tepki verebiliyormus
ama baskana vermiyor, yine federasyonmus, yok hakemmis, yok lig tv olayi,
ya birakiniz, ben bunlari her sene okuyorum her sene ayni,
baskan baskan degilse, lig tv ne yapsin hakem ne yapsin federasyon ne yapsin..

CARSI ISTIFA demedikce, ne derse desin bostur benim icin !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

bende şimdi atıyorum mail. ayrıca evet bize bukadar şey yapılıyo buna karşı sessiz kalmamalıyız gerekiyosa Beşiktaş'ımız için digiturk'u kapattırmalıyız.. Geçen gün bişi buldum bi Beşiktaşlı aramış digiturk'u işte Beşiktaş'ım için kapattırıyorum.. Erman toroğluna felan bi küfürler ediyo işte kesin benim digiturkumu felan neler neler..Bizde tepkimizi koymalıyız bence
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

Allah topunuzun belasını versin ama bizim başkanda da iş yok ki yumruğunu masaya vursun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

toygarcana

Başlık - Subject: About Turkish Football Association

To whom it may concern,

As being one of the milestones in Turkish Football history, Besiktas JK football club is currently being treated in an unfair way by Turkish Football Association and the referee committee.

This historical 'game' in Turkish soccer had started 20 years ago with the 'Stolen Title' by Galatasaray and Fenerbahce. As all Turkish Football family knows, they have corrupted the referee and the opponent team players and stole our Title. Since then Besiktas JK is known as the 'Champions of the hearts' or 'Honored runner up' in Turkish Public opinion. Nevertheless the 'referee mistakes' which aimed Besiktas for many years has never stopped and still continuing during the current season as well.

We would like to present the current unfair decisions against Besiktas to you and would like to ask for your support to save the spirit of the real football.

Kind regards.

bunu biriniz çevirebilir misiniz?
bu lig için fazla ŞEREFLİYİZ!!!

Kralkartal21

Bizdede Digitürk var ama ben iptal ettiremem..
İstanbul'da yaşamıyorum.. İstanbul a gidip maçları izleme imkanımda yok..

Kahve ye gidip maç izleme imkanımda yok.. Kısacası yok - yok

Beşiktaşımı izlemedende geçiremem koca sezonu..
İptal ettirmeyenlerde benim gibi düşünüyorlardır yani..

AMA..
İstanbul'da yaşıyor olsaydım anında iptal ettirirdim..
İstanbul'da yaşayanların biraz daha duyarlı olması gerekir bence..

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Bankaya gidersin bakarsın sıra haddinden fazla. Tıklım tıklım. Basarsın tuşa bakarsın önünde 150-200 kişi var..

Oturacak yer ararsın birisi kalksında uyuyayım diye..

O sırada içeri göbeği önde birisi girer. Elinde Nokia marka cep telefonu ve ya çek defteri yada kağıda sarılı para ile..

Direk gişelerin yanındaki yere yönelir ve para oraya verilir. Parayı yada işlemi alan memur gişeye gelir ve işlemi yaptırır ve göbekli amca elini kolunu sallayarak dışarı çıkar senin sıranın gelmesine halen dakikalar hatta saatler vardır..

Söylenirsin yan tarafta uyumakta olan senin gibi müşteriye

"Bunları şikayet etmek lazım.Biz sanki müşteri değilmiyiz"

Ne şikayetin işe yarar nede başka bişey. Çünkü o banka o göbekli amcadan daha çok kar etmekte, onu daha büyük güç görmektedir...

Bizim durumumuzda buna benziyor.

Digitürk iptal , federasyona mail orada yapılan haksızlık..

Evet hepsi doğru ama gücün yok. Yapamıyorsun..

O yüzden önce güçlenmek lazım. Klup olarak, parasal olarak yada ne bileyim medyatik olarak..

Tipik bir anadolu klubune doğru giden Beşiktaşımızı bu şekilde giderse Digitürk iade edecek, ondan korkuyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

İlgili makama,
Türk futbol tarihinin kilometre taşlarında biri olan Beşiktaş JK bu günlerde Merkez hakem kurulu ve tff tarafından haksız yollardan haksız muamelelere maruz kalıyor.

Bu tarihi 'oyun' 20 yıl önce gs ve fb tarafından 'çalınmış ünvan' ile başladı. Bütün türk futbol aleminin bildiği gibi, onlar hakemleri ve rakip takım oyuncularını çaldılar ve böylece ünvanımızı  çalmış oldular. Bundan sonra Beşiktaş JK türk halkının gözünde gönüllerin şampiyonu veya şerefli ikinciliklerin takımı oldu. Bunlara rağmen Beşiktaşı hedef alan hakem hataları hiç durmadı ve bu sezonda hala devam etmektedir.

Size, Beşiktaş'a karşı olan bu ahlaksız kararları sunmak ve gerçek futbolun onurunu kurtarabilirmisiniz diye sormak istiyoruz.

Hürmetler..

Uefaya gönderilen metnin türkçesi

işte olduğu kadar
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

gürol

Alıntı yapılan: s.volkan - Ocak 02, 2009, 19:43:22
Bankaya gidersin bakarsın sıra haddinden fazla. Tıklım tıklım. Basarsın tuşa bakarsın önünde 150-200 kişi var..

Oturacak yer ararsın birisi kalksında uyuyayım diye..

O sırada içeri göbeği önde birisi girer. Elinde Nokia marka cep telefonu ve ya çek defteri yada kağıda sarılı para ile..

Direk gişelerin yanındaki yere yönelir ve para oraya verilir. Parayı yada işlemi alan memur gişeye gelir ve işlemi yaptırır ve göbekli amca elini kolunu sallayarak dışarı çıkar senin sıranın gelmesine halen dakikalar hatta saatler vardır..

Söylenirsin yan tarafta uyumakta olan senin gibi müşteriye

"Bunları şikayet etmek lazım.Biz sanki müşteri değilmiyiz"

Ne şikayetin işe yarar nede başka bişey. Çünkü o banka o göbekli amcadan daha çok kar etmekte, onu daha büyük güç görmektedir...

Bizim durumumuzda buna benziyor.

Digitürk iptal , federasyona mail orada yapılan haksızlık..

Evet hepsi doğru ama gücün yok. Yapamıyorsun..

O yüzden önce güçlenmek lazım. Klup olarak, parasal olarak yada ne bileyim medyatik olarak..

Tipik bir anadolu klubune doğru giden Beşiktaşımızı bu şekilde giderse Digitürk iade edecek, ondan korkuyorum..
yada akıllısındır gişeden sıranı alırsın sıra gelmesine çok vardır ama oğluna söz vermişsindir onu bugun lunaparka götüreceksindir ama sırayı beklersen verdiğin sözü tutamayacaksındır.yani birileri senden bişey beklerken orada öylece beklemek rahatsız eder.ama numaranın biri çağırıldığında kimse gitmemiştir sen atlarsın işini halledersin çeker evine gidersin...vicdanen rahat değilsindir ama oğlunu lunaparka götürebilirsin.
paran olduğundan yada o bankada çok işlem yaptığın için saygınlığından değil verdiğin sözün arkasında durabilmek için fırsatçılık yapmışsındır.

bu da bi tercih volkan.beşiktaşa yakışmaz ama bu da bi tercih.
artık ip yaydan çıktı savaşta her yol mübahtır.düşmanın kahpeyse sende değişik yollar bulacaksın.kafanla hareket edeceksin mal mal oturmayacaksın koltuğunda ve saçma sapan yersiz tehtidler savurmayacaksın sağa sola bide yapabilecekmiş gibi.(lafım bizim yönetime,anlamayan okurlar olabilir volkana nediyor bu demesinler)

Non Mollare Mai

Açıkcası bende iptal ettirmem Lig Tv'yi.
İstanbul'da ki arkadaşların her maça gitme imkanları var ama benim gibi İzmir'de olan birisinin her maçı statta izleme imkanı yok, KUBİLAY'ın da dediği gibi.

Oldu ki, istesemde babam buna müsade etmez. Baba cimbomlu.

Senin yönetimin acizse, topçuların yetersizse, başkanın bu işi bilmiyorsa katlanmak zorundasın bunlara.

Bu tarz işlerden kaçarak değil, üstüne giderek galip çıkmalıyız.
Bu bi kaçıştır.

Üstüne gitmekte, adam gibi bi yönetimle, işi bilen başkanla, kaliteli topçularla olur.

Sonrasında;
Alayına inat, EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ'ı göstermekle, başarılarla, şampiyonluklarla verilir en büyük cevap ve tepki.

edit

gürol

Resim

Resim

forzada bunları buldum.baya baya kararlı bunlar

osi_bjk

mailler gönderildi.tespitlerinde gerçekten yerinde ellerine sağlık....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

Kralkartal21

şu ana kadar iptal eden kişi sayısı 600 küsürlerde..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..