Ana Menü

Zapo "Sisteme Alışamadık"

Başlatan NoPasaran, Aralık 26, 2008, 10:09:48

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Takımımızın savunmasında Sivok ile birlikte görev yapan Çek stoper Tomas Zapotocny, ülkesinde oyun sistemimizi eleştirdi. Çek Cumhuriyeti'nde yayın yapan Tyden.cz. adlı internet sitesine konuşan Zapo, 'Yeni sezona başlamadan önce, hatta geçen sezondan beri takım belirli bir defans anlayışıyla oynuyordu. Biz de o sisteme göre transfer edildik' dedi.

Daha çok gol yiyoruz

METALİST maçından sonra Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın görevden ayrıldığına dikkat çeken Çek futbolcu, 'Onun yerine Mustafa Denizli geldi. Yeni hocamızın gelişiyle birlikte savunmada sorunlar baş gösterdi. Maalesef Ertuğrul Sağlam dönemine oranla daha çok gol yemeye başladık. Ama ofans gücümüzün daha da arttığını söyleyebilirim' ifadelerini kullandı.

Tatil çok işimize yarar

TEKNİK Direktör Mustafa Denizli'nin kendilerine oynatmak istediği sisteme hala alışamadıklarını ifade eden Zapotocny, 'Şu an devre arası tatili oldu. Açıkçası bu ara çok iyi geldi. Çünkü sorunlarımızı gidermek için zaman bulduk. İnanıyorum ki ligin ikinci yarısıyla birlikte çıkışa geçeceğiz. Rakiplerimiz çok güçlü ama Beşiktaş'tan da herkes çekiniyor' diye konuştu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Kimsenin nasıl bi sistem olduğunu anlayamadığı bi sistemle oynuyoruz, oyuncuların alışamaması çok normal...

+18 !

3Lü defans biteLi yıLLar oLdu.. ama biz haLa ısrar ediyoruz.. şimdi biri çıkıpta ama orta sahamızda yardım ediyor demesin.. çünkü doğru dürüst ön Liberomuz yok.. iyi kanat oyuncuLarımız yok.. iyi bir '10' numaramız yok.. deveye sormuşLar boynun neden eğri 'nerem doğruki'? demiş bizimkisi o hesap..

carsi52

Normal sistemler varken böyle fantazili bi sistemle neden uğraşıyoruz anlamıyorum.
Futbolcular haklı doğal olarak.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

madem yeni bi sistem oturacak takıma bu neden gelir gelmez yapılıyor zapo burada haklı devre bitene kadar eski sistemde devam et devre arasında ise yeni sistemini yavaş yavaş oturtmaya çalış böylesi daha mantıkı değil mi olan 16 puan a oldu

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

elimizde olan futbolcular ve futbolcuların özellikleri belli hocanın buna göre bi sistem yapması gerekliydi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.