Ana Menü

5 Kanser!

Başlatan NoPasaran, Aralık 23, 2008, 13:33:32

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Gökhan Zan : Bir zamanların süper defans oyuncusu gözü ile bakılan adam şimdi Arsene Wenger'in hocalığından şüphe ettiren adam durumuna geldi.Belki fizik yapısı Defans oyuncusu olmaya yeterli ancak kafa ve oyun yapısı itibariyle asla Beşiktaş yada daha büyük takımların formasını giyecek kalitede değil. Milli takımdada oynuyor ama nasıl oynuyor anlam veremiyorum. Mustafa Denizli onu takıma sokana kadar güvenilir bir defans izlenimi veren Beşiktaş artık yine savunmada verdiği soslar ile dikkat çekiyor

İbrahim Üzülmez (Seric) : Taraftar artık usandı sol bek sorunundan. Bir kısmı iyi diyor bir kısmı sürekli kötü. Koşuyor ediyor ama güven kavramını veremiyor İbrahim.Serice zaten geldiğimiz ilk günden ısınamadı bu taraftar..

Cisse : Şampiyonlar Liginde final oynaması beni zerre kadar ilgilendirmiyor cissenin. Çeşitli ön liberolar vardır. Birisi çok iyi savunma yapar diğeri çok iyi hücum yapar. Bugün modern futbolda bunu her iki yönde yapabilen futbolcular ayakta kalabilmekte ve adını iyi futbolcular listene sokmaktadır. Bizim cisse bacaklarının uzunluğu dışında sıradan bir ön liberodan çok farksız. Rengini beyaz yapıp, hacettepeye koysan kimse ona yabancı demez..En pahalı 2.futbolcumuz olmasını ben kabul edemiyorum, ondan çok daha fazla hak edenler var..

Delgado : Geldiğinden beri "fake Maradona" beyfendi. Beşiktaşın en pahalı futbolcusu. Senede 4 trilyon alıp bu kadar boş oynayan başka yabancı varmı bilmiyorum. Ülker ile anlaşılıp satışından gelecek para ile yeni bir yabancı çok rahat alınabilir..Yine ülker alsın gerekirse ama alsın..Bu iş delgado ile olmayacak anlaşılan konu bu.

Bobo : Bu adamı bizmi yedik kendi kendinimi yedi anlamadım. Sinan Engin yedek kaldığı maçın akşamları yanıma gelen sorunlu bir futbolcu diye nitelendiriyor bobuyu. Kuşkusuz iyi oyuncu hatta bence bu takımın en iyi yabancısı ancak kendine bakmıyor ve sürekli suratı asık dolaşıyor.Maçlarda eski bobonun hırsını kim görebiliyor. Hocalarında suçu var bunda çok fazla ancak iş işten geçti gibi geliyor..Bobo gitmek istiyor ve bu huzursuzluk yaratıyor diye düşünüyorum..Ancak yukardakiler kadar takıntılı değilim boboya, bobo bobodur..

BU 6 futbolcudan (5 bölge)  4 tanesi yabancı..

Bu ne demek oluyor..Beşiktaşın yabancıları kötü demek..

Yabancıları kötü olan takımın başarısız imkansızdır..

Devre arasında en az  2 bölgeye neşter atılmalı yoksa sene içerisinde biz yine çok tartışırız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ben aksini düsünüyorum
bizim asil sorunumuz yerli futbolcularin kalitesizligi
kaleci güven vermiyor,ki bence türkiyenin en iyi türk kalecisi rüstü
orta sahada  2 serdarda tamamen hayal kirikligi yasatiyorlar,ugur besiktas gibi bi takimin orta sahasini kaldiramiyor
sol kanatta üzülmez cok hirsli istekli defansif anlamdada yeterli ama ofansa faydasi sifir
sagda ali tandogan kayiplarda
su anki performansiyla ekrem ileriye dönük biraz katki veriyor
yabancilardan serici fazla seyredemedik büyük ihtimalde gidecek zaten
tüm yabancilardan bende hayal kirikligi yasatan tek oyuncu cisse,bi türlü istenilen seviyeye gelemedi
rakiplerin yerlilerinine bakarsak bizim yerlilerin yetersizligini daha kolay anlayabiliriz
bobo konusunda sana hak veriyorum,yedekte kalacak futbolcu degil ama yedeklikten kurtulmak icin cabuk küsme huyundan vazgecmeli
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carlito1903

Bu 5 kanser ! hastalığı tüm takıma yayıyor bana göre...

İ.Toraman Gökhan Zan'ın hatalarını düzeltmekten top oynayamıyor mesela...

Tello İ.Üzülmez'e/Seric'e çok güzel pas atıyor, verkaça girmek istiyor ama sonuç aut oluyor genellikle ya da rakip savunma oyuncusu !

Rakip takım kalabalık bi şekilde saldırırken topu kapan savunma oyuncusu hızlı çıkmak için topu Cisse'ye veriyor, o ne yapıyor peki; şöyle bi kendi ekseni etrafında dönüyor, Sultan Ahmetteki turistler gibi bi etrafı seyrediyor ve sonunda aklına top geliyor, ne mi yapıyor, topu aldığı savunma oyuncusuna geri veriyor ha bu arada rakip takım defansı oturuyor o ayrı konu...

Bobo 3 yaşındaki yiğenimden farksız, hemen küsüyor herşeye.Yahu güzel kardeşim 3 tane gol atmakla Beşiktaş'ın tapusunu vermiyorlar adama, taraftar beni sever zaten o kadar gol atmışım kral benim havaların kime ! Ben olmadan bu gemi yürümez ayaklarını git kendi köyünün takımında yap burası Beşiktaş, sen gittikten sonra kulübün kapısına kilidi vurmayacağız, şimdi o dev aynasını kaldırabilirsin !

rudy1903

gökhan zan acilen siirt köy hizmetlerine kiralanmalı.hemen bu akşam.cisse pariste yılbaşı kutlamalarını
yapıp orda bir kluple anlaşmalı ve bir daha türkiyeye ve beşiktaşa girişi yasaklanmalı .i.üzülmez e
biri çıkıp sen bu zamana kadar futbol oynadığını zannediyorsun ama maalesef oynamıyordun
demeli ve hemen bu sene başı itibarı ile kırkpınar yağlı güreşlerine katılması sağlanmalı
delgado tv de çocuklara yönelik program yapıp  bu kadar para alıp hiç bir şe yapmadan
futbol nasıl Oynanamaz  ama çok artistik hareket yapılır programı yapmalı

BOBO ya gelince...bobo her zaman bobodur.boboyu satmak, 1-2 sonra gs lilerin ribery e
baktıkları gibi bakmaya benzer.

Tolgahan_BJK

evet bunlar kanser !

Ama bence çooktaaaan ölmüş hücreler var.

1. Demirören
2. Rüştü, nobre, mustafa denizli vs gibi fenerden gs den gelmiş kişiler
3. Yönetimi paramparça etmesi gerekiken sessiz kalan,
birkaç yolunu şaşırmış tribün adamının liderliğindeki yeniyetme kapalı tribünün bir kısım ahalisi

Kanser az bi ihtimal de olsa kurtulur da, ölü dirilmez !

[KralKartal]

6. Kanser =  Kapali tribun

Numarali , Sosyete dedikleri taraftarlara helal olsun ki
kapalidan daha cesur cikislar yapip ISTIFA demeyi biliyorlar...

CESUR YUREK NUMARALI...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 23, 2008, 17:30:06
6. Kanser =  Kapali tribun

Numarali , Sosyete dedikleri taraftarlara helal olsun ki
kapalidan daha cesur cikislar yapip ISTIFA demeyi biliyorlar...

CESUR YUREK NUMARALI...

kapalı çok değişti kardeş... eskiden böyle diidi... bir sürü yeni yetme dolmuş, bi acayip olmuş.

O tribünün esas sahipleri yok şu anda orada... herkes küstü bıraktı ! O yüzden böyle oluyo.

Ama ben bizzat üç dört arkadaşımla konuştum, dönücez biz, bozulan düzene çomak sokmaya...

Bu kötü gidişler beraber dönen çok olursa,
kapalı tribün bugünkünden farklı olarak ESKİSİ GİBİ CESUR VE ÖZGÜR OLUR !

rudy1903

problem kapalı yada herhangi bir şey değil
1. yönetim istifa etmeli acilen
2. tüm yurttaki beşiktaş taraftarları artık lig tv almamalı,ve hepsini iade etmeli
3. tüm yurttaki beşiktaşlılara çağrı yapıp fanatik-fotomaç-febe-gese menşei li tüm gazete alımı yasak ol
   malı.
4. inönü stadındaki tüm maçlarda artık beşiktaşla ilgili değil sadece federasyon-lig tv-basın-hakemler
    ile ilgili yoğun protesto-pankart-teahürat yapılmalı durmaksızın.
5. izin alınıp valilikten sürekli protestolar olmalı ve bu işe dur denilmeli.
6.bu söylediklerim tüm beşiktaşlılar tarafından yapılırsa görün bakın neler neler değişip adalet
   geliyor.
7. Adalet geçde olsa gelecek...

ata vicente

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Aralık 23, 2008, 17:28:39
evet bunlar kanser !

1. Demirören
birkaç yolunu şaşırmış tribün adamının liderliğindeki yeniyetme kapalı tribünün bir kısım ahalisi

Bravo cok guzel yamıssın!

M34

Alıntı yapılan: Tolgahan_BJK - Aralık 23, 2008, 17:28:39
evet bunlar kanser !

1. Demirören

katiliyorum ama rüstü ile nobre - iyi insanlar aslinda - özünde haklisin ama olan olmus. gelmisler artik. ama bir daha gelmesin fb, gs, olmuyor iste. aslinda yanlis bir yaklasim ama bu kadar acik görüslü olan ben bile sindiremiyorum dogrusu. 

1. Demirören'i de kaale bile almamak gerekir. 3. olmasa, Demirören de olmazdi.

yenerr17

bunların bobo harici hiç biri Beşiktaş'ımıza yakışmıyor..

bobo gerçek performansını gösterse 1 sene sonra 15 milyon euroya satarız bi avrupa takımına ama küstü adam futbola bunda kimin payı fazla ortada yani..!ertuğrul sağlam küstürdü boboyu mustafa denizli de form düşüklüğünden dolayı forma vermiyo..kendini kanıtlasa goller atmaya başlasa arkası gelir.

seriç beş adım üstüste atamıyor zaten pana'lı taraftarlar ne kadar haklılarmış ancak sinan bey çok övdü adamı gördük ortada neresyle seyredip aldı onu pek bilmiyorum..boşuna kendimizi kandırmayalım adam oynamadı nerden biliyoruz diye oynayınca da ne salaklıklar yapıo görüyoruz..tam bir kazma ..!

üzÜlmez de artık fazlasıyla yaşlandı arada koşuyo ama hala orta açmasını öğrenemedi kafasını gömüyor aşağıya öyle koşuoyo 30 metre falan sonrası aut faul ya da top kaybıyla sonuçlanıo artık gitsin ve iyi bi sol bek'e kavuşalım artık ashley cole gelirse iyi olur

gökhan zann:( bu adamın ismi herhangi bir yerde bile geçince korkuyorum ilk 11 açıklanırken adı geçerse napacğımı bilemiyorum..bu adam defans oyuncusu falan olamaz kalıbının adamı hiç olamaz gerçekten bu adamda yetenek yok top kontrolü yok hiç bişey yok ..halbuki ne kadar çok uğraştık gökhan bey için ama 0 ...aldı parayı oturuo hiç bişey yapmıo dicek bişey yok defol git.

cisseye gelince arada bi forvete çıkıo topa vuruyo bazen uzaya gidio bazen kalecinin üstüne yavaşça gidio e 100de biri de adam gibi sert bi şekilde gidiyo ve auta çıkıo yine.defansif özellikleri de kötü top kapmayı beceriyor arada bir keyfine göre o da tabi ki..arkadan adama dalıyo tkımını hiç düşünmüyo gerçekten uğur ondan 2 gömlek daha iyi oynar şans bulursa..

ve delgadoooOoOo her maçtan sonra bi maç daha bekleyelim artık oynar dedik ama bi türlü o oynıcağı maçı göremedik..icraat yok bi çok kişi isminden dolayı delgado kalsın diyo ama adam neye yaradı ki kalsın?özer gelsin devre arasında delgado gitsin inanın çok daha iyi olur..arada sırada 2 3 topuk pası yapıyor sadece..alex ve lincolnle katkı olarak karşılaştırmak bile istemiyorum..kendisini çeki düzen vericek demeyip gönderilmeli..

bende ali tandoğanı eklemek istiyorum buraya.adam geldiği sezondan beri aynı futbolu oynuo hiç bi artış yok hiç bi katkı yok gb'de oynarken ortada oynuodu daha çok katkı yapıodu ama burda hiç katkı yapmıo ne orta açıo ne de şut çekio..o da gitmeli ama yukardakiler öncelkli olarak gitmeli.

astbjk1903

ben transfer yapabilecegimizi zannetmiyorum ekonomik krizde var kotu transfer yapacaklarina hic yapmasinlar daha iyi
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

+18 !

bunLarın hepsi kanser.. artık boboda dahiL hatta ekremi ve nobreyi çıkar bütün takım makinayLa yaşıyor..

KeePSaKe

Şunu biliyorum ki bu takımın yarısında iş yok .
Since 1903

carsi52

Listedeki herkes kanser bende katılıyorum buna.
Ama bobo'yu kanser eden sayın denizlidir.
Bölünür senin için uykular!