Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

demiroren zaten yıllardır yakamızda ustune denizlide eklendi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

rapsefir

inanamıyorum vallahi billahi inanamıyorum şu düştüğümüz duruma herkes şerefsiz peki kim şerefli söylermisiniz öncelikle belirteyim y.d. den nefret ediyorum ama sallamadığınız kimse kalmadı en sonunda çArşıya da salladınız şerefli dediğiniz taraftara bakıyorum da türkiyenin en şerefsiz en şaibeli en aşağılık camiasının taraftarı gidin cimbomlu olun layık olduduğunuz "şerefli" takımı destekleyin belki o sizi şaibeli şampiyonluklarıyla mutlu eder Beşiktaşın sorunu y.d. veya mustafa denizli değil Beşiktaş geleneğinden nasibini alamamış sözde taraftarları ve kültürel yozlaşmadır.
inadına çArşı ulan!!!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 16, 2009, 12:58:27
DENİZLİ ve DEMİRÖREN Beşiktaş'ı bitirmek için yollanılmış ajanlar olabilir.

Denizli ajansa canı saolsun..

En azından mert adam..

Beşiktaşlıyım diyen kaç hoca var şu piyasada göstersene?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

Alıntı yapılan: rapsefir - Şubat 22, 2009, 00:47:35
inanamıyorum vallahi billahi inanamıyorum şu düştüğümüz duruma herkes [edit] peki kim şerefli söylermisiniz öncelikle belirteyim y.d. den nefret ediyorum ama sallamadığınız kimse kalmadı en sonunda çArşıya da salladınız şerefli dediğiniz taraftara bakıyorum da türkiyenin en [edit] en şaibeli en aşağılık camiasının taraftarı gidin cimbomlu olun layık olduduğunuz "şerefli" takımı destekleyin belki o sizi şaibeli şampiyonluklarıyla mutlu eder Beşiktaşın sorunu y.d. veya mustafa denizli değil Beşiktaş geleneğinden nasibini alamamış sözde taraftarları ve kültürel yozlaşmadır.
inadına çArşı ulan!!!
kim galatasaray taraftarına şerefli deyip bizim taraftara şe..siz demiş?
öyle birşey olsa tepkide boğulur.
nerdeyse bi gösterirmisin alıntı yaparmısın merak ettim doğruyu söyleyip söylemediğini
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

rapsefir

Alıntı yapılan: cassa23 - Aralık 21, 2008, 21:53:32
çarşı dediğiniz topluluk  galatasaray taraftarı kadar delikanlı olabilseydi istifa ettirirdi bu kocakafayı.. bilet uğruna takımı satıyorlar yazıklar olsun hepsine

beşiktaşın çarşıya da ihtiyacı yok

bahsettiğim şey işte budur ama olay sadece bu yorum değil artık maalesef antifenerliliği de aştı cimcom sempatizanlığına dünüştü  ve artık tehlikeli boyutlara ulaştı beşiktaşlı başkasına bakacağına öncelikle kendi değerlerini tanımalı saygılar.

gürol

bir elin 5 parmağı bile aynı değil
herkes aynı olamaz
o yorumu bende kınıyorum senin gibi
gs fenerden daha beter o bir gerçek

bide şunu söyleyim bu forumda yazılar kolay kolay editlenmez.insanlar yazılarını rahatlıkla yazıyorlar.
bu olay forzada yok mesela.gık de atarlar.
yani sanma ki sadece burda bu olay.heryerde var heryerde çıkar böyle yorumlar.ama editlenene kadar.
çarşı değil bilet uğruna takımını satan.çarşı abileri ne diyorsa onu yapıyor.birisi birini suçlayacaksa çarşının emekçileri olmamalı.kafa takımı olmalı

rapsefir

işte bu yoruma saygı duyarım ama maalesef herkes senin gibi akıl süzgecinden geçirerek yorum yapmıyo aklına ilk ne gelirse onu söylüyo bu arada artık çarşı kontrol edilemez bi hal aldı artık bu iş tribünü aştı bundan dolayı da çarşının kafa takımı dediğimiz grubu da eskisi gibi her istediği şeyi yapamıyo hatta bazen tepki vereceği yerde eğer ben böyle yaparsam millet beni örnek alır işin içinden çıkılmaz diye düşünebiliyo yoksa onların da mevcut yönetim teknik kadrodan memnun olduklarını sanmıyorum.

gürol

çarşının 1982 lerdeki hallerine dönmesi lazım.
yani reklamdı,seçimdi şuydu buydu bu işlerle ilgilenmeden öze dönüp takımı desteklemesi lazım.tepki vereceği yerde tepki vermesi sevineceği yerde sevinmesi.kavga edeceği yerde kavga etmesi lazım.
ama dediğin doğru.şu şartlarda zor biraz.hepsi artık tanınan adamlar.evleri yurtları biliniyor.semte kuş pislese çarşıdan bulunuyor.hemen evlerinden alınıyor.

şu da bana göre en büyük gerçek.çarşıyı bozan demirören oldu
bilgili başkanken demirörenin desteğiyle bilgiliye eleştirileri yaptırdı.şimdi diyeceksin ki ne alakası var.bilgiliye küfredenler numaralıdaydı diye.ama o son kıvılcımdı yani sebep değildi.
sonra başkanlıkta kalmak için gene her türlü yola başvuran demirören çarşıyla kötü oynamıştır.çarşıyı bozan adamdır.

[KralKartal]

Demiroren gelmedende ayniydi...sadece taraftarimiz daha safti...
artik bu gibi siteler sayesinde gercekleri ogreniyorlar.. ;)

emin ol Bilgilide Carsiya bir cok destek yapmistir ..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ata vicente

Çarsıyı bozan demıroren degıl hep soyledım yıne soyluorum bitim kadar sevmıyorum demırorenı ama hıc bır elestırımde de hakaret etmıyorum nasıl bırı olursa olsun malesef bu ınsan benım hayattakı en buyuk sevdamın yanı Besıktasımın baskanı.Asıl carsıyı bozan ve nemalayan ıhsan kalkavandır.Bununda canlı sahıdıyım yanı bırcok kısı gıbı kulaktan dolma bılgılerle ıskembeden sallamıorum.Carsı forzabesıktas.com degıldır ayrıca hee yanlısları cok fazla 20-24yas arası cocuklara admınlık verılmıs bır sıtedır.Carsı kapalıdakı kutuda degıldır asagıdakılerı mac ızlemekten dön dön dıye mahrum bırakıp kendılerı bı yandan bagırıp bı yandan mac ızleyen maca gelmeden ne ıctıklerı bellı olmayan tıplerdir.Carsı demek mactan once besıktasta ıckı ıcıp o meshur agaca işeyip maca gıtmek degıldır.eger 8yasındayken bı buyugune benı maca gotur dıye yalvarıosan sende carsısın.Carsı besıktasla ozdeslesmıstır ama asla onune gecemez.
Heeee burada son olarak bılgılıye edılen kufurler (makamına degıl sahsına) %100 dogrudur en azından köküne kadar hakketmıstır 2004 yılında abuk sabuk elımızden kacan sampıyonlugun hesabı hala verılemememıstır.Tabıkıde sezon sonunda verılmesı gereken hesap da ıstıfa bahanesıyle ortbas edılıp Besıktas benım ıcın bıtmıs denılmıstır.Ben bılgılıye kufur etmedım ama cok daha fazlasını hakkedıyor cıkıp erkek gıbı hangı rant hangı borcu kapatma ugruna sampıyonlugu sattıgını soyledıgınde dahı ne kadar onemlı olur bılınmez burdan ö<ür dılerım kendısınden...

punisher1903

yeter yıldırım demirören yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yigit_izmitli

şampiyonluk yolunda hepberaber omuzomuza , , sonsuz destekzamanıdır

bırakın başkana çarşıya ona buna sallamayhı artık

[KralKartal]

Sampiyon olunca I LOVE YOU BASKAN mi diyecegiz

birakin sizde sampiyonluk sevdasini, o zaman baska takimi tutun,
banko 5 yil icinde 3 kez sampiyon olurlar.

Bu nasil taraftardir ya, gelecegin taraftarina bakiyorumda
gecmisi pek bilmesemde, 15 sene onceki taraftarimizi MUMLA ariyorum..

Besiktas sampiyon, Baskan Oley,
Besiktas basarisiz baskan istifa?
Sampiyonda olsa ISTIFA etmeli..
Olmasada etmeli...

ben Besiktasi Seba donemindeki serefli ikincilikleriyle,
sampiyonluk hasretleriyle sevdim...

Sevinmek icin sevmedik lafini bosuna demiyoruz
ama suanki nesil, sevinmek icin seviyor takimini
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

evet bencede şampiyon olunca baskan iyimi olacak HAYIR
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ata vicente

biz bu takımı sampıyonluk ıcın falan sevmiyoruz bugun sampıyon olalım yarın yıne demıroren ıstıfa dıycem.Ben Besıktasa yarasır yonetım ve baskan ıstıyorum sozunde duran Besıktası sevmek sampıyonluk ıstemek degıldır.Besıktas bır sevdadır somut olan hıcbır seyde bulamayacagın kadar göreceli...