Ana Menü

Toraman Iddiali konustu "Lincoln'e adim attirmayacagim'

Başlatan [KralKartal], Aralık 17, 2008, 16:13:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

TORAMAN İDDİALI KONUŞTU" ONLAR BİZİM FORVETTEN KORKSUNLAR.. LİNCOLN'E ADIM ATTIRMAYACAĞIM"

G.Saray'dan çekinmediklerini ifade eden Toraman, "Onların yıldızları varsa bizim de Holosko, Nobre ve Bobo gibi silahımız var" dedi. 5 yıldır siyah-beyazlı takımda olduğunu belirten başarılı oyuncu, "Artık şampiyonluk zamanının geldiğini düşünüyorum" derken LİNCOLN'U KENDİSİNİN DURDURACAĞINI ADIM ATTIRMAYACAĞINI SÖYLEDi

FORVETLERE GÖZ AÇTIRMAYIZ
Beşiktaş'ın defans oyuncusu İbrahim Toraman, G.Saray'dan 3 puan alacaklarına inandığını söyledi. Derbinin favorisi olarak ezeli rakiplerinin gösterildiğini belirten tecrübeli futbolcu, "G.Saray'dan hiçbir şekilde çekinmiyoruz. İlk yarıyı derbi galibiyetiyle kapatmak istiyoruz. G.Saray'ın taraftar avantajı var. Hücum gücü de iyi ama defans olarak onlara göz açtırmayız. Bu maç kendimizi taraftarlara affettirmemiz için büyük fırsat. G.Saray'ın etkili forvetleri var. Bizim de çok önemli gol silahlarımız. Holosko, Nobre ve Bobo'yu nasıl durduracaklarını merak ediyorum. Onların defansı golcülerimizi düşünsün" dedi.

LİNCOLN'E ADIM ATTIRMAM
Derbide büyük olasılıkla Lincoln'e karşı oynayacağını belirten İbrahim Toraman, "Lincoln çok özellikli bir oyuncu ama kendime güveniyorum. Bizim Delgado da en az Lincoln kadar maçın kaderini etkileyebilecek çapta bir oyuncu. Bu maç onun için de çok büyük bir fırsat olacak. Takım olarak çok iyi birlikteliğimiz var. Tabi ki zor bir maç olacak ama kendimize güveniyoruz. Şampiyonluk yarışının içinde varolabilmek için bu zorlu maçta mutlaka galip geleceğimize inanıyorum. Ali Sami Yen'e 3 puan için gideceğiz ve alacağımız galibiyetle de taraftarlarımıza kendimizi affettireceğiz" diye konuştu.

CAMİA OLARAK KENETLENDİK
İbrahim, yazarımız Sanlı Sarıalioğlu'nun Beşiktaş dergisinin Aralık sayısındaki röportajında ise en büyük isteğinin şampiyonluk olduğunu söyledi. 5 yıldır siyah-beyazlı takımda olduğunu belirten Toraman, "Takım olarak, 'Artık zamanı geldi, bu sezon kesin şampiyon olmalıyız' diye düşünüyoruz. Futbolcular da, çalışan personel de, taraftarlarımız da, camiamız da şampiyonluk için artık vaktin geldiğini düşünüyor. Bu sezon böyle bir hava var. Takım olarak da iyi durumdayız" şeklinde konuştu.

DENİZLİ FARKINI HİSSETTİRDİ
Denizli'nin hareketleri, tavırları, konuşmaları ve yaklaşımıyla farkını hisettirdiğini belirten İbrahim, "Toplantılarda göz temasıyla, konuşmalarıyla her şeyi görebiliyorsunuz. Mustafa Denizli'nin kendine güvenen bir kişi olması da takıma çok olumlu yansıdı. Hocamız toplantılarda bizi uyarıyor ama dışarıda bizi koruyor. Bu da biz futbolcular için çok önemli. Enerjisini futbolculara harcayan ve yansıtan birisi. Mesela vitamin içmediysen, sana gelip içiriyor. Araya kimseyi sokmuyor, gelip direkt bizimle kendisi ilgileniyor. Biz de futbolcular olarak bize verdiği görevi elimizden gelenin en iyisini yaparak yerine getirmeye çalışıyoruz" dedi.

Zapo-Sivok geldi baskı kalktı
"Aslında biz geçmiş sezonlarda da çok gol yemiyorduk. Ancak olmadık zamanlarda saçma sapan goller yiyorduk. Bu yüzden dikkat çekip, eleştiriliyorduk. Bu nedenle aslında Sivok ve Zapotocny'nin gelmesi iyi oldu. Böylece bizim üzerimizdeki steres ve baskı da kalktı. Şu anda herkes defansa iyi gözle bakıyor. İkisi de yararlı transferler ama Sivok daha çok oyun içinde gibi geliyor. Takımımıza ikisinin de faydalı olduğunu düşünüyorum'

Sanlı Sarıailoğlu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

Bir tek Lincoln ile olmaz bu iş ama inşallah tutarsın be Toraman..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

Lincoln tutulursa gese'nin ofans hattının baya bir kısmını almış oluruz.
Geriye baros kalıyor.
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Mattech

Adım atrıma bakalım.. anadolu klüplerindeki 10 numaralara benzemez bu lincon
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Tolgahan_BJK

demek ki 10 kişi kalıcaz maçın bi bölümünden sonra

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.