Ana Menü

Alex De Souza İddası!

Başlatan NoPasaran, Aralık 13, 2008, 11:44:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

Sarı lacivertli takımda yan yana oynadığı Alex ile çok iyi anlaştığına dikkat çeken golcü oyuncu, "Beşiktaş taraftarı beni çabuk kabullendi, Alex'e de sahip çıkarlar" dedi.

Beşiktaş'ın Brezilya asıllı Türk oyuncusu Mert Nobre, Alex'in, "Fenerbahçe ile anlaşamazsam, Beşiktaş'a giderim" sözüne mutlu olduğunu söyledi.

Daha önce Fenerbahçe formasını iki sezon giyen yıldız futbolcu, o dönemde gol krallığına bile koştuğunu söyleyen Nobre, "Fenerbahçe'nin onu bırakacağını düşünmüyorum.

Ama gelirse çok süper olur. Biz profesyoneliz. Benim çok yakın arkadaşım. Kendisiyle ailece de görüşüyoruz. Bu işleri konuşmak, bizi aşar. Ama bu konudaki kararı yine Alex verir. Benim tanıdığım Alex'e İspanya ve Almanya'dan inanılmaz teklifler var.

Eğer Fenerbahçe bu oyuncu ile anlaşmayı kabul etmezse, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli de kabul ederse neden olmasın. Önemli olan kulüplerin ve futbolcuların anlaşması. Alex, Beşiktaş'a gelirse ayrıca mutlu olurum" dedi.

Alex iyi bir lider

Siyah beyazlı takımda çok mutlu olduğunu ve taraftara hayranlık duyduğunu dile getiren Nobre, Alex'in hem iyi profesyonel, hem de iyi bir lider olduğuna işaret ederek, "Formasını giydiği her takımda kendini ispat etmiştir. Beşiktaş camiası beni hemen kabullendi.

Alex'e de sahip çıkarlar. Ama bu transferin gerçekleşmesi kolay olmaz. Önümüzde uzun bir süre var. Öncelikle Alex'in kulübü ile görüşmesini beklemek gerek" diye konuştu.

HÜRRİYET
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eRe

gelse de ıyı
gelmese de ıyı

gelse bugun delgadodan daha ıyı bır 10 numara olduguna herkes hemfıkırdır herhalde.ıs yapar mı fenerdekı kadar olmasada kesınlıkle ıs yapar
ama gelmesede ıyı olur cunku artık fenerın 2.takımı gıbı olduk ya.baskan her sene fenerden oyuncu alıyor
amac fenerı bıtırmek ama fener hersene bıze verdıgınden daha ıyısınıde kadroya katıyor
bu dogrultuda sonuc nolursa olsun ıyı yonlerı olan bır sonuc olacaktır

ama sahsı yorumum besıktasa alex gelmez ya bu taktıkle fenerden daha fazla para koparır ya da avrupaya gıder
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

adanalıyık_01

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Aralık 13, 2008, 12:15:58
Ahmet Yıldırım fenerden değil gs'den gelmişti..
bizim için cimbom=fener:D
SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

CR7

Alex, Beşiktaş Partisinde!
17.12.2008 09:15:00
Beşiktaş kaptanı Delgado 26. doğum gününü önceki gece arkadaşlarıyla birlikte Nişantaşı'nda kutladı. Delgado'yu bu mutlu gününde Nobre, Bobo ve F. Bahçeli Alex yalnız bırakmadı.
Adı geçen hafta Beşiktaş ile gündeme gelen Brezilyalı futbolcu, Nişantaşı Salomanje'de düzenlenen partiye Nobre ile birlikte geldi. F.Bahçe ile pazarlık halinde olan Alex sorulara yanıt vermezken, aynı mekanda bir doğum günü partisi daha vardı.
Beşiktaş'ın eski yöneticisi Erol Kaynar da dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

+18 !

NoPasaran

Ne bu eziklik :-\

Alexi rakipten almak fener sevdalısı olmak değil, rakibine gol atmaktır..

Eleştiri yapılacak tranfer olur ancak Alex bu konuda en son eleştirilecek kişi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

iyi o zaman goL atmaya devam edeLim.. yakında guiza'yıda kakaLarLar bize..

evet abi dediğin FenerLiLerin gözünde hakkaten ezikLik oLuyor..

pAscAliAnUmut

Delgado yerine son derece yararlı olur. Tartışmaya gerek yok.. :ok
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

ya aLex'i kim istemez ama önceden dediğim gibi senin ezeLi rakibinde efsane oLmuş bi futboLcuyu aLırsan sana güLerLer..

pAscAliAnUmut

Rüştü fenerbahçeyi bırak dünyada efsane oldu. Şimdi bizde oynuyor kötü mu oluyor?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

rüştü'yü keşke aLmasaydık.. ne kadar iyi oLsada..

saldır beşiktaş

Alex giderse kendi ülkesine gider bize geleceğini sanmam...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

[KralKartal]

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Aralık 17, 2008, 13:54:48
Rüştü fenerbahçeyi bırak dünyada efsane oldu. Şimdi bizde oynuyor kötü mu oluyor?

bence kötü...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

alper_1903

Profesyonel düsünelim ve Alex gelirse cok yararli olur Nobre ile birlikte...

Fenerin atigimis...
yok öyle bisey alex eger iyise oynuyorsa alinir, ki duran toplari türkiyede 1 numara tello ile birlikte, kornerleri tellodan daha iyi...

tabi eger yönetim delgado ile yoluna devam etmek isterse bunu da anlarim ve ozaman alex fuzuli olur...
cünkü maliyeti cok yüksek...
ama iyi oyuncu...
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...