Ana Menü

Delgadoyu yuhlayanları bende buradan YUHluyorum

Başlatan tcenk, Aralık 12, 2008, 12:18:46

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Öncelikle Hepinizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle Kutluyorum.

FB'nin başarısızlıklarını transfer haberleri ile kapatan medya
İlk önce Şampiyonlar Ligi Kupasını getireceklerdi
Grup birinciliği garanti idi.
Sonra grup ikinciliğini rahat alırdı.
UEFA kupasına garanti kalırdı.
Maç akşamı GS-FB finali boy boy gözümüze sokuldu
Kim tarafından uydurma basın
Sonunda 2 puanla veda ettiler
Hemen basın durumu kapama yoluna gitti
4 koldan transfer çalışmaları başladı basında ortaya birde Colin Kazım olayı attılar
UNUTULDU her şey

Ya bize ne yapıyorlar....
Delgado olayını ortaya daha önceden attı,şişirdi ve olay bizim tribünlerde patladı. Ne kadar
komik... Yazıklar olsun yuh çekenlere formsuz oynamıyor oynayamıyor tamam bunların
hepsine okey haklıdır arkadaşlar ama Beşiktaş kaptanını basın şişirmesiyle yuhlamakta ne
oluyor orada yuh çekenlere
bende buradan yuuuh çekiyorum.
GS nin 10 numarası Lincoln 2 yılda sadece 2 maç yaptı. Adamlar bizim delgadoya yaptıklarımızı
yapmadılar basın onuda çok şişirmeye çalıştı yutmadılar. Ben ayıpladım bizim taraftarı...
Bakın Delgadoyu savunmuyorum yanlış anlaşılmasın (SEVERIM AYRI) Beşiktaş Kaptanı sahada
yuhlanmaz ben bunu savunuyorum. Bizde kaptanların yeri ayrıdır ben ÖYLE biliyorum.

Teknik Adam sorgulanır yuhlanır ayrı ben başka sen başka gözle bakarsın Ben Ertuğrul Hocayı
Korkak bulurum ve öyle yazarım sen başka şekilde düşünürsün ve yazarsın bunlar olacak şeyler

Kaptanın Yuhlanması en olmayacak konu benim için

Yuhlayanları tekrar yuhluyorum
1903

[KralKartal]

Bu ilk yuhalanan kaptan degil ki....

Birakin kaptani, TAKIM yuhlanmadi mi hic?
Koskoca Besiktas takimini yuhlamadilar mi,
ee onun icinde kaptanda yokmuydu? Vardi..

Yonetim yuhlanmadi mi hic?
Seba baskan yuhlanmadi mi hic?
Ona bakarsan kimse kimseyi yuhlayamaz,
ama 2 seneden sonra bir YUH gelmisse,
o da gecikmis olarak geliyor, tek kizdigim nokta
daha onceden bunu yapmlariydi,
akli basina gelirdi belki, simdi maclarda at gibi kosup
mucadele etmezse, bir YUHta benden..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

tcenk

Yani Sebanın yuhlanmasını onaylıyormusun?
Takımın yuhlanmasını onaylıyorsun?
Kaptanların yuhlanmasını onaylıyorsun?

Sen Beşiktaşta ki kaptanlığa farklı bir gözle bakıyorsun herhalde?
1903

ilhan mansız_melis

ne var bunda adam gibi oynasaydı haketseydi aldığı parayı ben bi da yuhluyorum ne olacak !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

[KralKartal]

Onaylamasamda bu ilk degil, sonda olmaz, onlar YUHLANMIS
birak delgadoda yuhlansin, yani onlarin yaninda
delgado nedir ki?

kaptan delgado? ??? ? Ya laf olsun diye kaptanlik verildi,
neresi kaptan.... Benim icin sadece bir futbolcu,
kaptan pazubandi alarak kaptanlik olunmaz ama,
ben delgadonun yuhlanmasini onayliyorum, gecikmis diyorum,
ama ornek verdiklerimi onayliyorum demiyorum, sadece gecmisten bir ornek..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Mati'ye kaptan denilerek Şifo'ya,Hakkı Yeten'e,Tayfur'a,Sergen'e Voleci Şeref'e haksızlık yapılıyor bence asıl kaptan olan onlardı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

kaptan dediğin oynayacak kardeşim yada agırlıgını hissettirecek
eger 10 numaraysan oynayacaksın ve sen kaptansan bide o pazubandın agırlıgını kaldıracaksın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

kaptan dediğin oynamayan takımı diriLtmek için gerekirse tehdit edecek.. yırtarım bu tren biLetLerini diyebiLecek..

Cem Goren

Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 12, 2008, 13:57:56
kaptan dediğin oynamayan takımı diriLtmek için gerekirse tehdit edecek.. yırtarım bu tren biLetLerini diyebiLecek..
nerde oyle kaptan
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

ve bence ne oLursa oLsun kaptan yerLi oLmaLı.. ayırımcı feLan demeyin çünkü buranın psikoLojisinden ancak buraLı anLar.. tribünLerin, taraftarın ne istediğini ancak yerLi bi futboLcu anLar..

bjkclub

Delgado'yu yuhlayanları alkışlıyorum.

Bu adamlar milyon eurolar kazanacak,en güzel arabalara binecek,en güzel yerlerde takılacak istanbul'un en lüks yerlerinde yaşayacak ama yanındaki adama bile pas veremeyecek kadar kötü oynayacak.

Cefakar taraftar ise cebindeki son parayla maça gelsin,yollarda eziyet çeksin,sesi kısılsın ama bunlara göz yumsun.Olacak iş mi ? Bu kulübün sahibi taraftardır.Taraftar kaptandan da büyüktür başkandan da.İstediği zaman istediği tepkiyi koyar.Kimse de ağzını bile açamaz.Ne yani kaptan olunca ne oluyor anlamadım Delgado'nun ne kaptanlığını gördük acaba ne gibi yararlar sağladı ?
Ne güzel iş kaptan ol yat o zaman.
Gerçi adamın da pek suçu yok ona o kaptanlığı verenler var..

eyup1903

hem takımın en çok kazanan oyuncusu olacak hemde en kötü onayan oyuncusu aldığı paralar sizin bizim cebimizden çıkıyor yazık günah

10 numara isen herkezin gitti dediği bi maçı tek başına kurtarmak zorundasın delgadı kaç kere yaptı bunu yaptıysa hangi maçlarda yaptı

NoPasaran

Senede 4 trilyon alıyorsan , bırakında olsun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eren06

Ne kaptanından bahsediyosun arkadaşlar zamanında bu taraftar Baba Hakkıyı yuhlamış bir taraftar,Delgadoyu mu yuhalamıyacak?

KeePSaKe

Bence iyiki yuhladılar aklı başına gelirde düzgün oynar en azından sahada ölü gibi dolaşıyor o kolundaki pazubandını süs olsun diye verdiler sanki sana...
Since 1903