Ana Menü

Hatirlarmisiniz..Fener avrupada SIFIR puan cekmisti...?

Başlatan [KralKartal], Aralık 11, 2008, 16:55:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tolgahan_BJK

[KralKartal]

Hayir ama her gecen gun zararli cikacagimiza,

gelecegimize yatirim yapip yabanci bir td getirmemiz daha mantikli

kina yakmak ile alakasi yok, ama giderse yakarim,

sadece Besiktasin daha iyi olacagini dusunerek yakarim
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

ben bu takıma yabancı antrenor gelmesınden yanayım ıstıkrar olacaksa tabı ornegın zıco
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Alıntı yapılan: cem_goren - Eylül 13, 2009, 16:12:44
ben bu takıma yabancı antrenor gelmesınden yanayım ıstıkrar olacaksa tabı ornegın zıco

O zicoda kovuldu cskadan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Kovulan baska basarili TD mi yok?

Lucescu
Mourinho gibi

Cem Goren

su an aklıma dırek o geldı o yuzden zıco yazdım ben daha ıyı bır td olursa amenna

dun bı spor yazarı 1-0ken konusuyordu besıktas gecen senede td degısıklıgı ıle sampıyon oldu dıye...

+18 !

gs maçı öncesi forumda neden aşırı inanılmış bir hava oluştu akıl sır erdiremiyorum.

Kendimizi gsnin kötü takımlara fark attığıyla kandırmaya çalıştık olmadı.

Nasıl olmadı şöyle anlatıyım; bakıyorsun gsnin topçularına arda bize estonya maçını getirdi,elano brezilyaya arjantin maçını getirdi,keita golünü attı,baroş coştu.

Birde bize bakıyorum milli takımda 3 oyuncumuz var şili milli takımında 1 tane var slovakya milli takımında 1 tane var ki slovakya milli takımında oynayan topçumuz gol atmasına rağmen oynatılmadı.

birde teknik direktörlere bakıyorum; tamam denizli 3 büyük takımı şampiyon yapmış olabilir ancak ben şampiyonlar ligi finalini 3 büyük takımı şampiyon yapmaya tercih ederim ya da ispanya lig şampiyonluğunu.

E hal böyleyken ve maçta sami yendeyken neden bu kadar umut. maç sonrası yine umutsuzluk. niye umutlandınızki maç sonrası umutsuzlanıyorsunuz.

Bu takım bu sene hiç bir yerde bir şey yapamaz görünen köy kılavuz istemez.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 11, 2008, 16:55:49
Sezon 2001-2002 ..

Fenerbahce Avrupada 0 puan cekerek tarihe gecmisti...
Skor ve maclari burdan bulabilirsiniz:

[url=http://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_2001-2002_Sezonu]http://tr.wikipedia.org/wiki/Fenerbah%C3%A7e_2001-2002_Sezonu[/url]

Fenerbahçe - Barcelona.: 0 - 3
Fenerbahçe - O. Lyon...: 0 - 1
Leverkusen - Fenerbahçe: 2 - 1
O. Lyon - Fenerbahçe...: 3 - 1
Fenerbahçe - Leverkusen: 1 - 2
Barcelona - Fenerbahçe.: 1 - 0

Peki ya unuttunuz mu, o zamanki teknik direktörün kim oldugunu?

Evet evet, Mustafa Denizliydi...

şampiyonlar liginde 0 puan alarak tarih yazan teknik direktör basın toplantısında ise 'bu takım seneye final oynar' diyerek basın mensuplarının bile gülmesine neden olan adam..

Sonra Ocak ayinda KOVULDU..Lorant geldi
Mustafa denizli rezil ettin sen bizi, tempo tutan taraftarlar,
hakliydi aslinda...

Vestel Manisaspora TD oldugunda, Vestel o kadar iyi transfer yaptiydi ki
Denizli 1.lige cikartamadi Vesteli... Sonra Iran Pas takimi..
Basari genel anlamda yuzde 50... (arastirabilirsiniz)

neden bunu yaziyorum? ???

Sadece Mustafa Denizliden pek falza birsey beklemeyiniz,
yüklenmeye gerek yok..

tekrar hatirlatiyorum, fazla birsey beklemiyordum, ama umarim SIFIR puanla ayrilmayiz !!

Ersin Develi

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 11, 2008, 20:02:16
Şimdiye Kadar Bağırırken Hiç Vidan Muhasebesi Yaptık mı da Şimdi Düşünüyoruz ? Madem Bizim Camia da Adam Harcamak Kazanmaktan Daha Kolay m.d yi Harcamaktan Zevk Alırım Çünkü O Adam Beşiktaşı Hak Etmiyor...

İpek Şen

Allah sonumuzu benzetmesin ilk fırsatta gitsin şu adam sabır,saygı kalmadı artık.
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

Tolgahan_BJK

mustafa denizli Beşiktaş'a geldiği andan itibaren İSYAN ve İTİRAZ ediyorum...

bu adam Beşiktaş'a yakışmaz diyorum.
galatasaray'da ve fenerbahçe'de zamanında görev yapmış olması bile yeterdi bence.
kendisi fenerdeyken tribünde geçtiğimiz dalgalar...
avrupada SIFIR çekme muhabbetleri, İnönü'de bize karşı 6 yabancı oynatması  :)
bu tip başarısızlık ve salaklıkları ile acımasızca ama haklı olarak alay etmelerimiz...

ve ve ve hepsinden önemlisi : demirören'in "ben varken denizli kapıdan içeri giremez" açıklaması !
sırf bu yüzden bile alınmazdı denizli... Beşiktaş başkanlık makamından çıkan SÖZÜN ciddiyeti hatırına alınmazdı.

Yazık yaaa...

Fenerlileri, galatasaraylıları takıma doldurmak BÜYÜK HATA !
Bu yönetim baştan aşağı SKANDAL !
Kapalı Tribün ilk maçta her şeyi bırakıp yönetime yüklenmezse SATILMIŞ demektir ! (ki ben bu lafı kapalı tribün için ömrümde kullanmadım ve kimseye kullandırmadım)

Takımda acayip acayip topçular... O topçuları savunan, hala onlara inanmaya çalışan taraftarlar. Rüştüler, Nobreler, fenerliler... Saçma sapan bir yönetim. Cins bi hoca... Kendi Beşiktaşımızda kimden çekiniyoruz abi, ben anlamadım. neyi savunmaya çalışıyoruz hala ?

yönetim - denizli - fenerli topçular gitsin... Nihatı, serda özkanı, batuhanı o zaman gör sen !

Başarı da dert diil... Başarısız olalım ne olucak sanki... sevinmek için semedik.
AMA SALAKLIĞI TESCİLLİ VE FENERLİ Bİ KALECİ MÜSFETTESİ YÜZÜNDEN, FB'DE - GS'DE BALON İŞLER YAPMIŞ HOCA YÜZÜNDEN, FEERDE ELLE GOL ATINCA YÜKLENDİĞİMİZ, SONRA BİZE GELİNCE TÜKÜRDÜĞÜMÜZÜ YALADIĞIMIZ ÇAKMA KAPTAN NOBRENİN YETERSİZLİKLERİ YÜZÜNDEN ÜZÜLMEK İÇİN HİÇ SEVMEDİK.

çıkalım PAF takımla oynayalım... Büyük bi zevkle üzülmeye varım. Bu neci olduğu belli olmayan adamlarla Türkiye şampiyonu olacağıma, PAF takımla oturur ağlarım, onurumla, Beşiktaşlılığımla ayakta dururum...

neyse uzamasın fazla.

Allah, Beşiktaş'ın bu durumuna sebep olanları alsın götürsün... amin

Cem Goren

carsi52

Sıfır çekmeyiz.İnönüde CSKA'yı yeneriz herhalde.
Bölünür senin için uykular!

ALONE EAGLE

Süper kupada fb ye yenil , ligde gs ye yenil  can düşmanın olmuş ahlak fukarası kayseriye yenil, tarihinin en kötü sezonunu geçiren csk ya yenil bir sürü beraberlik al, ondan sonra denizliyi yensen ne olur yenilsen ne olur, Yenilsinlerde artık radikal değişiklikler olsun. 12 puan geride kalmışız bırakın şampiyonluğu bu takım 6. zor olur. Bu yüzden yensen ne olur yenilsen ne olur. Olacağı söyleyeyim. Mustafa Denizli yine saçma sapan bir kadro ile çıkar maça başlar, oyun yine sıkışır yine 36 lık yusufu oyuna sokar daha yürümeye mecali olmayan yusuf yine topları kaptırıp insanı deli eder sonra belki şansa bir  iki gol atıp kazanırız Mustafa Denizli yine utanmadan çıkıp umutlar vaad eder.     
YETER ARTIK YETER[/t]hep aynı terane. Erkan Zengin i neden aldın hoca Onur u neden aldın hoca zaten yenilip duruyorsun bırakta bir kez de onlarla yenil ne var yani, yusuf kadar oynamaya hakları yokmu bu adamların. Zaten rezil ettin bizi elaleme. Bütün ruslar dalga geçiyor sayende.....
(SİYAH BEYAZ & ÖLÜM YAŞAM)
(ÇÖRNIY BELIY & UMER JİZN)
    ЧЕМПИОН БЕШИКТАШ
ςǿκ کε√díκ طę ∂طí ''طεکíκt∂ک''