Ana Menü

Beşiktaş'ın Transfer Listesi..

Başlatan Adriano, Aralık 09, 2008, 10:59:52

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Ankaraspor yenilgisiyle karışan Kara Kartallar, ara transferde revizyona gidecek. Listede Yıldıray Baştürk, Gökhan Emreciksin, Gökdeniz Karadeniz, Özer Hurmacı gibi isimler var...

YILDIRAY FORMÜLÜ

Fanatik gazetesinin haberine göre. Ertuğrul Sağlam'ı gönderip Mustafa Denizli'yi getiren, tepedeki kan değişikliğine karşın beklentilere cevap veremeyen Beşiktaş'ta yeni bir operasyon için gün sayılıyor. Yönetim; ara transferde kadroya takviye yapacak. Listenin başında Yıldıray Baştürk var. İdareciler, Yıldıray'ın kiralanması için girişimlerine çoktan başladı.

LİSTEBAŞI ÖZER

Galatasaray derbisi sonrası Başkan Yıldırım Demirören ile masaya oturup raporunu sunacak olan Denizli'nin Türkiye'deki gözdesi ise Ankaraspor'dan... Özer Hurmacı için her türlü fedakârlığın yapılmasını isteyen Mustafa hoca, bu futbolcunun yıllarca Beşiktaş'ta forma giyebilecek kapasitede olduğunu Başkan'a iletecek.

RAKİP TRABZON!
Kartal'da bir diğer aday da yine bir Başkent ekibinden... Ankaragücü'nde bu sezon sergilediği performansla yıldızı parlayan Gökhan Emreciksin, Denizli'nin listesinde... Ancak Gökhan'a Trabzonspor'un da talip olduğu biliniyor. Denizli, Sivassporlu Sezer ve Gaziantepsporlu Murat Ceylan'ı da yakından takip ediyor.

MARCELİNHO BOMBASI

Rusya'da ligler bittiği için Fatih Tekke, Gökdeniz, Caner Erkin ve Hasan Kabze'den birinin kiralanması için kulüpleriyle görüşülüyor. Seriç'i göndererek kontenjanda yer açacak olan Beşiktaş'a sürpriz bir teklif geldi. Bir dönem Trabzonspor'da oynayan Marcelinho'nun menaceri "Görüşelim" haberi yolladı. [/]
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Mattech

bunlar Bomba mı bee ???? MArcelinho bu bomba olarak görülüyorsa diyecek bir  söz bulamıyorum..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

carlito1903

NoPasaran

Yıdıray :ok

Yerli ve Delgadodan çok daha faydalı olur..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 09, 2008, 13:27:35
Eeee hani nerde sol bek ??

İ.Üzülmez varken sol beke ne gerek var ki?
Nasıl olsa yine de o oynayacak.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Aynen Yıldıray iyidir Marcelinho konusuna gelirsek adamı gördük trabzonda birşey yapamadı başka birisi olabilir.
Since 1903

ilhan mansız_melis

Ne Yıldıray'ı ya Stuttgart'ta bile oynamıyor yedek Marcelinho desen kalsın en iyileri Özer Ve Gökhan
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

bombaya bak hey Allah'ım acaba ne zaman ümit ettiğimiz bi futbolcu alacağız ;)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Yıldıray bomba transfer olur.
Marcelinhoda yılın komedi bombası olur ;D
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Nobre görüşme odasına
Beşiktaş'a 2006-2007 sezonu başında Fenerbahçe'den transfer olan ve sözleşmesi bu sezon sona erecek Mert Nobre

Beşiktaş'a 2006-2007 sezonu başında Fenerbahçe'den transfer olan ve sözleşmesi bu sezon sona erecek Mert Nobre, Kartal'da kalıyor...

Siyah-Beyazlı yönetim kadrosunda tutumak istediği Brezilyalı oyuncunun menacerleriyle bugün son bir görüşme yaptı. Beşiktaş Yönetimi Dış İlişkiler Sorumlusu Marıo Berk'in görüştüğü Nobre'nin menaceri Juan Figger ile büyük ölçüde anlaşma sağlanırken, 3 yıl için el sıkıştılar. iki taraf arasında ufak pürüzlerin kaldığı öğrenilirken 5 Ocak'ta yapılacak son bir görüşmenin ardından 2011-2012 sezonunun sonuna kadar Nobre'nin siyah-beyazlı kulüple futbol hayatına devam etmesi bekleniyor. Nobre'nin menaceri ve Beşiktaş yönetimi arasında yaşanan ufak pürüzlerin ise maddi konular olduğu ve önümüzdeki günlerde bu sorunun halledileceği belirtildi. Brezilyalı oyuncu Beşiktaş'tan yıllık 1.1 milyon dolar ücret alıyordu. Bu oranın her iki taraf açısından da ortak bir rakama getirileceği ve 5 Ocak'ta yeni sözleşmenin imzalanması bekleniyor.

Öte yandan geçtiğimiz hafta adı Beşiktaşla anılan Brezilyalı yıldız futbolcu Ronaldo konusunun da bu konuşmada görüşüldüğü öğrenildi. Ronaldo'nun da menaceri olan Juan Figger ile Brezilyalı yıldız hakkında yeniden görüşen Beşiktaş yönetiminin aldığı aşırı kiloları ve sakatlığının kısa vadede düzelmeyeceğini göz önünde tutarak bu oyuncunun transferinden vazgeçtiği belirtildi.

Övünç ÖZDEM, DHA

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

maverick

gökhan emreciksin i fener almaktan vazgeçmiş.  anadoılu ajansına  fener forması ile fener e imza atmaya gidiyorum dediği için miş. azize reddetmişmiş..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

maverick

murat ceylan ı beğeniyorum.. izlemeye değer önliberoda..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene