Ana Menü

Ankaragücü Biletleri Satışta

Başlatan ZeMaHŞeR, Aralık 08, 2008, 21:54:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Futbol Takımımız'ın Turkcell Süper Ligi'nin 15. haftasında Ankaragücü ile BJK İnönü Stadı'nda oynayacağı maçın biletleri Biletix'ten satılıyor. 

Turkcell Süper Ligi'nin 15. haftasında Ankaragücü ile 13 Aralık Cumartesi günü saat 19.00'da BJK İnönü Stadı'nda karşı karşıya geleceğiz.

Beşiktaş-Ankaragücü maçı biletleri, tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr internet adresinden temin edilebilir. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda stat gişesinden de satış yapılacak. (Gişede satılmak için özel bilet ayrılmayacaktır. Normal satıştan kalan biletler gişeden satılacaktır.)

Bilet fiyatları şöyledir:

VIP ÜST B&E 250,00 YTL
VIP ÜST A&F 200,00 YTL
VIP ALT A&F 150,00 YTL
VIP ALT B&E 175,00 YTL
VIP ALT C&D 200,00 YTL
NUMARALI ORTA 150,00 YTL
NUMARALI KENAR 120,00 YTL
KAPALI ÜST 100,00 YTL
KAPALI ALT 70,00 YTL
YENİ AÇIK 30,00 YTL
ESKİ AÇIK 25,00 YTL
RAKİP TAKIM (E.AÇIK) 25,00 YTL
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

sercAn1903

İnşallah yeni açıkta olucağım.. yarın alırım inşallah.. gelen varsa haberleşebiliriz..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

CR7

bilet filan almayacaksın arkadaş
ankara maçından önce gözlerimle gördüm adamın biri eski açık biletlerini 15 YTL'ye satıyordu
yönetimden daha ucuza yani düşünebiliyor musunuz?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carlito1903

@yg1903

O sponsor biletidir büyük ihtimalle, beleşe buluyorlar o bileti 1 YTL'ye bile satsalar kar onlar için :)

Yönetim şu durumda bile indirim yapmıyorsa bilet fiyatlarında fazla konuşmaya gerek yok bence, aferin yönetim böyle devam !!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

yok artık ne iddaan var ki senin 30 ytl ye bilt satıyorsun

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

bjkclub

carsi52

Bu ne yahu istanbulda olup kombinesi olmayanlara acıyorum gerçekten.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

kartalpenchesi

bu sene bu fiyatlar böyle gider

bide yeni stad yapıldığını düşünelim

en az 50 olur bu yönetimle !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Cem Goren

artık bu bilet işini uzamanın manası yok (murat abi sozum sana değil yanlış anlama)
biz istediğimiz kadar tepkimizi koyalım bu fiyatlardan aşagı inmez bunlar yapsa e.açıgı20 y.açıgı 25 insanlarada yardımcı olsalar ama işte anlayana....
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

aldım biletimi Yeni açığa gidicem maça Bu maçtada küfürlü tezahürat olursa en az 3 maç saha kapatma yeriz. Sinirlerimize hakim olmamız lazım...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan