Ana Menü

8 macta 11 puan! olay burda bitmistir

Başlatan [KralKartal], Aralık 06, 2008, 21:39:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

Ne zaman şampiyonuz diye bağırsak,Kursağımızda kalıyor..

Söylesenee ßize Hocaa,Takım niye oynamıyor..
19o3

Kralkartal21

8.HAFTA - Sivasspor - Hiçte kötü oynamadık.. Çok sansızdık

9.HAFTA - Kayserispor - Son dakikada sansız bir gol.. Tek kale oynayan Beşiktaş

10.HAFTA - Kocaelispor - Hiç bir sorun yok galibiz.. Her şey güzel

11.HAFTA - Bursaspor - Neler kaçırdık neler.. Bursa 1 puan aldığı için şükretmeli

12.HAFTA - Eskişehirspor - Hiç bir sorun yok galibiz.. Her şey güzel

13.HAFTA - Fenerbahçe - HAKEM ve MUSTAFA DENİZLİ

14.HAFTA - Ankaraspor - TAKIM OYUN OYNAMADI!

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

sonuc kötü

8 macta 11 puan aldik

13 puanda kaybettik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

genel olarak güzel oyun, güzel futbol..(son 2 maç hariç!)
Ama sonuç yok..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Güzel oyun iyidir ama bazen kötü oynayıpta kazanmasını bileceksin, ki bu akşam ki maç tam buna bi örnek olacaktı...

Gereksiz yere panik yapmasaydık alırdık bu maçı eminim buna...

100. yılda bu şekilde aldığımız çok maç vardı...

eren06

saçlarını boyayacağına takımla ilgilen denizli efendi

carlito1903

Denizli ne yapsın arkadaşım, her kötü sonuçta hocayı suçlu ilan etmekten ne zaman vazgeçeceğiz ?

Sol bekte Abidal, A.Cole varda adam onları kesip Üzülmez'i mi oynatıyor ne yapıyor ?

Hoca mı dedi Sivok'a git kendi kalene gol at diye, hoca mı dedi git adama çift taban gir ?

Adama hoşgeldin demeyi bi çok gören bi taraftarın baskısı üstünde demoklesin kılıcı gibi sallanıyor...

Denizli değil Mourinho olsa ne yazar bu takımın başında...

yenerr17

kadro kendinin kadrosu değil haklısın carlito bende söylüyorum her fırsatta.

carlito1903

3 saatten beri forumlarda taraftarımızın tepkilerine bakıyorum, öyle yorumlar var ki insanın gidip yazan kişiyi bulup boğası geliyor...

Hocanın çıkardığı ilk 11'in dışında kalan ne kadar adam varsa ''ulan o oynatılmaz mı be'' topçusu oluyor bu arkadaşlarımızın gözünde, Seric'i neden oynatmıyorsun diyenler bile var ya :)

Bu kardeşlerimiz yabancı sınırlaması nedir bilmiyorlar heralde bütün yabancıları saha da görmek istiyorlar, geçen hafta Bobo neden oynamadı bu hafta Holosko haftaya da bi başkası olacak...

Delgado-Tello-Bobo-Holosko-Nobre (biliyorum yerli ama hücum oyuncularını yazdım yabancıları değil)

Bu 5 liyi herkes ilk 11'de görmek istiyor ama olmuyor işte öyle birinden birini keseceksin bu hücumcuların belki de ikisini keseceksin yeri gelecek...

Nasıl yedek kalır dediğimiz Bobo'yu gördük işte bu akşam(ben pek göremedim ama neyse)...

Holosko'yu da oyuna girdikten sonra gördük...

Bugün herkesin günah keçisi olan Delgado yedek kalsaydı ve biz bu maçı kaybetseydik Delgado Messi'den daha değerli olmuştu hepimiz için...

Ne yazsak boş ya, değişen hiçbişey olmuyor, ders almak diye bişey yok bizde malesef...

[KralKartal]

Simdi bende yazdigima baktim, Denizli sucsuz dedim, ama yanlis yazmisim,

DENIZLI SUCLUDUR... Besiktas Teknik direktorsuz maca ciksa 13 puan kaybetmezdi..

Sucludur ama ISTIFA felan demek YANLIS...

Denizlinin takimi degil ama su bir gercek, formayi sahaya koysan 11 puan alir 8 macta..
bunuda sorgulamak lazim??

carlito1903

Puan kayıpları ortada doğru ama bu kayıpları sadece hocaya bağlamak bence yanlış...

ata vicente

geldıgı gunden berı denızlıyı savunan bırı olarak soyluorum bu macta en buyuk suc denızlınındır!!!macı cıplak gozle ve denızlının cok yakınından ızledım.delgado berbatları oynadı tersını ıdda eden varsa macı bastan sona seyretsın bır tane ısabetlı duzgun pası yok.tello ayrı bı havalarda,defans olmus rakıbın forvetı,bobo nobre bısey ıcın mucadele etmeye calısıolar ama onların bıle ne ıcın mucadele ettgınden haberlerı yok,serdar özkan tam bir serseri olmus anormal yılıdızım trıplerıne gırmıs,mac 2-1 maglubuz hocamız serdar kurtulus gıbı besıktasımıza gonul vermeyen bes para etmez bı herıfı oyuna alıo,taraftar desen numaralıda kapalıda hertarafta bır kavga ve ufak kavgalar degıl,yonetım muhtesem bı sınema seyırıcısı,aslında bahane yok butunluk var eskı havamızdan cok uzagız.malesef bu boyleee artık besıktasımız elde ettıgı basarılarla degıl taraftarının yaptıgı tezahuraatlarla anılacak tıpkı 6senedır oldugu gıbı.EMEGI GECEN HERKESE SONSUZ TESEKKURLER!!!

eRe

ıyı guzel hos
besıktas guzel oynadı kaybettı

ya kardesım tek kale oyna gerekırse 90 dakıka da 90 sut cek yenemedıkten sonra cok mu onemlı
sene sonunda kac sut cektıgıne bakmıyorlar

veya son dakıkada gol yedıgımızden kaybettık
ya buyuk takımsan bırakma son dakıkaya

futbol hatalar oyunudur
kımse hatayı degerlendırmeden kazanamaz
e bız hata yapıyosakta karsı taraf degerlendırecek,
hatanın mazeretı olur mu ya

macı ızlıyorum
kım nerde oynuyor beyler anlatın bı
hadı bu macı gectık
bana besıktasın son haftalarda kadrosunu cıkarın
kım nerde bulabılecekmısınız

veya hepsını gectım haftaya ılk 11 de kım olacak bılenınız var mı
bız duzgun gıden ortamı kendı kendımıze kaosa sokuyoruz
sıradan bır 11 ve taktık yapsak 8 macta emınım bundan cok daha fazlasını toplardık

bız besıktasın fantezılere gerek yok
deneme tahtası gıbı kullanmaksa ayıp!

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

sağlam varken sadece metaliste yenilmiştik şimdi daha devre bitmeden ligde 3 mağlubiyet aldık
gelen gideni aratır dedikleri bu olsa gerek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 07, 2008, 02:05:16
Puan kayıpları ortada doğru ama bu kayıpları sadece hocaya bağlamak bence yanlış...

yillardir YONETIME bagliyoruz, ama nedense 2 ay once SAGLAMa bagliyorlardi,
1 sene once Rizaya, 2 sene once Tiganaya fln, taraftarda sasirdi

Bugunde Hurriyet bunu haber yapmis !