Ana Menü

8 macta 11 puan! olay burda bitmistir

Başlatan [KralKartal], Aralık 06, 2008, 21:39:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 08, 2008, 18:09:43
20 hafta sonunda durumu görmek zor değil ligi ya 3. ya da 4. bitiricez bu bi gerçek ama hala kendisini avutmak isteyen avutabilir

güldüm..

Alıntı yapılan: +18 ! - Aralık 08, 2008, 22:31:38
sezon bittiğindede daha sonsuz sezonLar var diye avunmak istemediğimiz için göLge yapıyormuşuz gibi görünüyoruz..

Sezon biterse yeni bir sezon başlar..
yeni umutlar başlar..

Ama siz daha sezon başlamadan önyargılı konuşursanız bişey diyemem..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

işte biz o sezonLara umutLu girip umutsuz bi şekiLde çıkanLardanız 7 senedir.. hiç kusura bakma arkadaşım başarısızLık beni her koşuLda umutsuzLuğa iter.. ama uzun vadeLi bi başarısızLıktan söz ediyorum.. bahsettiğim şeyde Beşiktaş'ımızın şuanki durumu.. ama umarım yanıLırım..

saldır beşiktaş

Mustafa Denizli farkı işte 1 maçla hoca harcayan yönetim artık yeter !!!
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Aralık 09, 2008, 11:47:17
20 hafta sonunda durumu görmek zor değil ligi ya 3. ya da 4. bitiricez bu bi gerçek ama hala kendisini avutmak isteyen avutabilir

güldüm..

sezon bittiğindede daha sonsuz sezonLar var diye avunmak istemediğimiz için göLge yapıyormuşuz gibi görünüyoruz..

yeni umutlar başlar..

yani sezonlar başlar diye diye bu halde değil miyiz Kubi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

güldüm..

yeni umutlar başlar..

şampiyon olacağız diyorsan sadece hyal görme derim

Kralkartal21

Bende sana senin sorunun ne derim!

Tamam inanmıyorsan inanma!
Benim inancımada GÖLGE ETME!

Ben inancı olmayanlara karışırım..İnanmalarını isterim bu takıma..
Çünkü başka çareleri yok.Bütün bi sene boyunca amaçsız amaçsız maçları izleyemezsin ki..
Beşiktaş gol yediğinde nasıl üzülürsün ki..Zaten bu takımdan bişey olmayacağı biliyordum dersin..
Beşiktaş gol attığındada sevinemezsin ki.. Madem sen ileriyi şimdiden görebiliyorsun..
Beşiktaş her maçta 3 er 5 er tane atsa gıkını çıkaramazsın! Nasıl olsa 3. 4. olcak dersin..

Sen bunları yaşayacağına ya takımına sahip çık yada takımı bırak' derim..

Ama sen bu takımın şampiyon olucağına inananan yada inanmak isteyen birine karışamazsın bunu bil..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

karışan yok zaten.. biz sana iLLaki inanma mı diyoruz..

tabiki bende en az senin kadar isterim takımımın en iyi oLmasını,şampiyon oLmasını ama biraz gerçekçi oL derim ben..

aLtını çize çize söyLüyorum; UMARIM YANILIRIM..! bunu sendende çok istiyorum..

vicdanım inanıyor ama düşününce beynim ona engeL oLuyor..

bizim bir coğrafya hocamız var ders çaLışmayınca bize hep iyi oLur inşaLLah der benimde şimdi diyebiLeceğim tek şey var; İyi oLur inşaLLah..

keskinli

önümüzdeki 8 macida kazanir durumu esitleriz
her zaman söylüyorum 1 galibiyette gaza geliyorsunuz 2 yenilgide felaket senaryolari yaziyorsunuz
son maci saymazsak simdiye kadar fena oynamadik,kötü tabloya ragmen oynanan oyun umutlandiriyor
febe ve ankara yenilgileri cok üzücü ama benim inancim sürüyor.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eyup1903

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Aralık 09, 2008, 18:30:14
Bende sana senin sorunun ne derim!

Tamam inanmıyorsan inanma!
Benim inancımada GÖLGE ETME!

Ben inancı olmayanlara karışırım..İnanmalarını isterim bu takıma..
Çünkü başka çareleri yok.Bütün bi sene boyunca amaçsız amaçsız maçları izleyemezsin ki..
Beşiktaş gol yediğinde nasıl üzülürsün ki..Zaten bu takımdan bişey olmayacağı biliyordum dersin..
Beşiktaş gol attığındada sevinemezsin ki.. Madem sen ileriyi şimdiden görebiliyorsun..
Beşiktaş her maçta 3 er 5 er tane atsa gıkını çıkaramazsın! Nasıl olsa 3. 4. olcak dersin..

Sen bunları yaşayacağına ya takımına sahip çık yada takımı bırak' derim..

Ama sen bu takımın şampiyon olucağına inananan yada inanmak isteyen birine karışamazsın bunu bil..

bi kere bu takımı tutmamın nedeni babamın bana mirası sakın bi daha bana böyle cevap verme kutsalıma dokunma sonrasına karışmam

ikincisi sadece doğruları söylüyorum burada allahına kadar beşiktaşlıyım ama görünen köyde kılavuz istemez sonuç ortada

beşiktaş asla kimseye 3-5 atacak güçte değil ligde bi kaç takım haricinde zor maçlarının hepsinde puan keybetmiştir bunuda unutma

astbjk1903

kırılma noktasi galatasaray maci olur en az beraberlik almamiz lazim gs ye de yenilirsek hoca ocak ayinda gider
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

eren06

şu iki maçı alırsak Uefa şanşımız devam eder diyorum fakat alamazsak geçmiş olsun herkese.

NoPasaran

Şampiyon kim eyüp :)

3 e baktım trabzon
4 e baktım fener :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 09, 2008, 18:16:02

güldüm..

yeni umutlar başlar..

şampiyon olacağız diyorsan sadece hyal görme derim

:D olduk işte
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

maverick

herkes yazdığını okur umarım... 
herkes lafına  sahip çıkar...

hayırlı olsun şampğiyonluk,  sağlamcılar  evdemi oturuyo acaba şimdi???
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

eyup1903

bu gün kızılay da kan vericem arkadaşlar anlayanlar anladı :D