Ana Menü

Serhan Şeşen toprağa verildi

Başlatan ilhan mansız_melis, Aralık 05, 2008, 19:25:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Önceki gün tedavi gördüğü Alman Hastanesinde vefat eden Serhan Şeşen için Erenköy Galipaşa Camii'nde cuma namazı sonrası cenaze töreni düzenlendi.

Törende, üstünde oğlunun resmedildiği tişört bulunan baba Burhan Şeşen ile dedesi Turhan Şeşen, tabutun başında cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul etti.

Cenaze namazına, Serhan Şeşen'in annesi Nükhet Şeşen, kardeşi Dilhan Şeşen, amcası Gökhan Şeşen, babasının amcası İlhan Şeşen, CHP İstanbul İl Başkanı Gürsel Tekin, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, sanatçılar Ferdi Akarnur, Harun Kolçak, Ali Rıza Binboğa, Ercan Saatçi, Levent Candaş, Ozan Doğulu, Kubat, Edip Akbayram, Vedat Sakman, Oya Başar, Mor ve Ötesi, Nejat Yavaşoğulları, eski futbolcularından Selçuk Yula ile sanat ve spor camiasının yanı sıra çok sayıda sevenleri ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze namazının ardından Serhan Şeşen'in cenazesi, sevdiği müzik eşliğinde ve sevenlerinin alkışları eşliğinde götürüldüğü Çengelköy Mezarlığı'na defnedildi.

Bu konuyla ilgili hiçbir topic açılmadı ben açayım dedim gerizekalı bi hastane yüzünden gencecik birisi öldü :(

Allah rahmet eylesin...
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Evet ya geçen gün haberlerde görmüştüm hastane yanlış teshiş koymuştu çok kötü bir durum gerçekten Allah rahmet eylesin.
Since 1903

[KralKartal]

Doktorda pismis kelle gibi SIRITIYORDU, haberciler soru sormak isteyince,
cok mu onemli birsey var gibi tavir takiniyordu..

Bu kacinci yanlis müdahele? Gunde kac kisinin cani yaniyor boyle,
sakat kalanlar ölenler, ama birsey yapilmiyor,
doktorlar kendini gelistiremiyor, gelistiyormiyor!

Saglik bakanligida ne yapiyor?? makaminda otur dur..

Gencecik cocuk daha hayatini kaybetti, UNLU diye
gundeme geldi ama niceleri boyle topraga veriliyor
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

aLLah rahmet eyLesin.. bu çocuğu gördüğümde içim burkuLmuştu.. gencecik bi yürek toprağa veriLdi..

neden ?

eLinin aLtında bi insan oLduğunu haLa biLememiş doktorLar yüzünden..