Ana Menü

Sonunda bu da mi olacakti...Bobo ve Holosko yolcu mu?

Başlatan [KralKartal], Aralık 01, 2008, 13:02:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Bobo Fransa yolcusu

Beşiktaş'a geldiği günden bu yana yetenekleri değil ama performansı sıkça tartışma konusu olan Bobo, takımdan ayrılmayı kafasına koydu
   Siyah beyazlı ekipte Mustafa Denizli'nin teknik direktörlük görevini Ertuğrul Sağlam'dan devralmasının ardından iyice gözden düşen ve fazla forma şansı bulamayan Brezilyalı golcünün, bir Fransız takımıyla büyük ölçüde anlaştığı, devre arasında transfer olmaya hazırlandığı öğrenildi. Bobo'ya daha önce Galatasaray'ın eski teknik direktör Erik Gerets'in çalıştırdığı Marsilya ve Paris Saint Germain Kulübü talip olmuş, ancak yüksek bonservis bedeli ve Beşiktaş yönetiminin tekliflere olumsuz yaklaşması sonucu transferi gerçekleşmemişti.

HOLOSKO'YU DA İSTİYORLAR

OLASI değeri 10 milyon euro olan golcü oyuncu, bu sezon siyah beyazlı takımla 12 lig maçında görev yaparken, 5'inde on birde yer aldı. Bu karşılaşmalardan sadece üçünde toplam 4 kez fileleri havalandırdı. Bu arada, Beşiktaş'a geldiği günden beri kendisinden beklenen verim alınamayan Holosko'yu da yine Fransa kulüplerinden St. Etienne'nin istediği öğrenildi. Slovak yıldızın, yeni sezonda Beşiktaş formasıyla toplam 3 golü bulunuyor.

Nurettin Ercan-Akşam

Ben Bobonun yerinde olsam bende gitmek isterim, kimse kusura bakmasin ama Bobo
Denizli geldi geleli yedek, hangi mantik ile yedek koyuluyor?
Adami ZORLA göndermek derler buna, efendice seni satmak istiyoruz artik git

demek istiyorlar herhalde...
Git Bobo kurtar kendini...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

Bobo'nun yerinde oLsam bende hemen giderim, cünkü daha yaşı genç..

Onu kesmek için 1 tane mantıkLı acıkLama yapıLsın tamam diyecem.. ama bu yaşta böyLe bir Ligde BreziLya miLLi takımına seciLmek öyLe koLay degiL.. ve bakıyorsunuz bütün büyük maçLarda goLü var.. LiverpooLa attı,marsiLyaya attı,Fenere attı,Trabzona attı..

Mattech

Oynatmayacaklarsa SAtsınlar.. bu işler Böyle gider...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

BJK_Kübra

Bobo'nun gitmesini ben hiç istemiyorum ama gitmeyi istemekte de çok haklı Bobo yedekte oturucak oyuncu değil çünkü bence..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eren06

Bobo giderse çok büyük kayıp olur ama gitmek istersede adam haklı çünkü yedek kalıyor şu anda hangi takıma giderse gitsin Bobo kesinlikle ilk 11 de oynar

carlito1903

Bobo'nun oynatılmadığı için gitmek istediğini sanıyorsunuz ama gerçek şu:

Bobo gitmek istediği için yedek kalıyor...

Sonradan oyuna girdiği maçlarda görüyoruz nasıl ruhsuz oynadığını, tamam takıma emeği geçmiştir son yıllarda gelen nadir yetenekli oyunculardandır ama burası Beşiktaş onun bunun nazıyla mı iş yapacağız, yedek kaldım küstüm diye bişey yok...

Guti ORÇ.

bobo kararında haklı bence bende olsam bende giderdim.Holoskoda bekleneni veremedi diyecem ama adam sağda oynatıldı kaç kere..2sinin yerine adam gibi tek bir forvet alınacaksa gitsinler derim.

[KralKartal]

Bobo gitmek istedigi icin neden YEDEK kalsin? ?

BESIKTAS Boboyu satmak icin dünden razi, hatta gecen senede satacaklardi...

Satmak icin BOBOYU hain ilan eden Sinan Engin degilmiydi?
Maci satti denildi, medyaya yem edilecekti, sonra BOBO 3 GUIZA eder demedi mi,
bakti satamiyorlar...

Besiktas yonetiminin cok kez yaptigi ve uyguladigi taktik, futbolcuyu satmak icin
yedek birakmalar oynatmamak, ezmek...

yemezler

carlito1903

Bobo gitmek istediği için formsuz aklı transferde, bu durumda yedek kalıyor yani gitmek istediği için yedek kalıyor...

Ben böyle görüyorum, eskiden sahada varını yoğunu ortaya koyan bi Bobo vardı ama şimdi 'ben olmadan bu gemi yürümez' havalarında bi Bobo var...

[KralKartal]

Oynatilmiyor ki oynasin... 15 dakikada ne oynanir...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Futbol tek forvetten ibaret degildir...

Daha dun Nobre kötüydü, suan oynatildi ve oynuyor...

Daha o dun, Nobre kotuyken Bobo iyiydi,
simdi oynatilmiyor, Denizli sayesinde, Bobo kötu ilan ediliyor..

Bunu savunanlardan biride sendin volkan..Bobonun yetenegi tartisilmaz
futbolcuyu oynatmazsanda oynayacaz zaten...

eren06

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 01, 2008, 22:32:05
Bobo'nun oynatılmadığı için gitmek istediğini sanıyorsunuz ama gerçek şu:

Bobo gitmek istediği için yedek kalıyor...

Sonradan oyuna girdiği maçlarda görüyoruz nasıl ruhsuz oynadığını, tamam takıma emeği geçmiştir son yıllarda gelen nadir yetenekli oyunculardandır ama burası Beşiktaş onun bunun nazıyla mı iş yapacağız, yedek kaldım küstüm diye bişey yok...
Bobo gitmek istese sene başında giderdi ki yönetimde Bobonun gitme ihtimaline karşı Milan Baros la anlaşmıştı fakat Bobo kaldı baros da gese ye imza attı

beckyZWICKY

Bobonun gitmek isteyip istemediğini bilemem. fakat şöyle bir gerçekte var; çok dikkatimi çekiyor. sonradan girdiği oyunlarda çok gereksiz hareketler yapıyor gereksiz pozisyonları harcıyor çok uygun olan arkadaşına pas vermek yerine çalıma yada şut atmaya kalkıyor çok zor yerlerden. bunu yapmasındaki amacı kahraman olup tekrar formayı kapmak mı yoksa takımdan gitmek istemesimi çözemedim. umarım gitmek istemiyordur ne nobre ne delgado nede holosko nede tello. BU TAKIMDA EN SEVDİĞİM VE GÜVENDİĞİM İSİMDİR BOBO'nun ayrı bir yeri var bende.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..