Ana Menü

Yanliş maçı seyrettim herhalde !!!

Başlatan tcenk, Aralık 01, 2008, 10:30:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Malum maç başlamadan önce kadrolar açıklandı dedim içimden Denizli ne yapıyor neden holosko yok.İçimde bir sıkıntı oluştu merakla maçı beklemeye başladım.
Maç başladı takım maçada güzel başladı takır takır futbol oynuyor.Sonra ilk golü yedik her zamanki gibi Toroman hediyesi bir gol rüştüde hataya ortak oldu ama asıl sorumlu Toroman
zaten benim tek korkum Toroman - Zan ikilisi, aynı anda oynadıklarında takım eksik gibi. Neyse Yinede oyun iyi gidiyordu ekrem bomba gibi ataklar yapıyordu delgado her zamankinden daha olumlu oynuyordu.Bizim gol geldi.Cisse sarı kartı gördüğünde faul bile yoktu ortalıkta.Malum hakem sarıyı gösterdi.(Zaten hep biz görürüz bu kartları) sonrada ikinci sarı bana göre o faul ama sarı kartlık bir faul değil onada çıkarttı yani görevini yaptı.Sonra oyun başka bir şekle dönüştü. Kontra yedik ama futboluda adam gibi oynadık. 11 kişi ile oynasan 3 gün 3 gece oynansa bizim açımızdan en kötü sonuç beraberlik olacak

Maç sonu arkadaşlara bak şimdi basın bu maçı ne hallere getirecek dedim biliyorum bu kolpaların huyunu.
OOooooooo fener atsa kaçırmasa 8 olurmuş şerefsizler karttan haber yok bizim pozisyonları saymak felanda yok ne ala. Oysa kırmızıya kadar her gittiğimiz pozisyon oldu her an golü bekliyorum bunlardan haberde yok
Ammaaa Bana göre en şerefsizi Beşiktaş basınıyız diye ortada dolaşan yaramaz adamlar. Her biri Fenerbahçeye yalakalık yapıyor hiç biri ya hakem bizi katlettin. Arkadaş ne yapıyorsun sen demez mi? demiyor. Başka şeylerde var ama burada siyaset yapmayacağım onlar başka konular.
Bunlarda Fenerbahçeye yazsalar ne güzel olacak. Akşamları spor seyrederdim eskiden bu Geri Zekalı Embesiller ordusunu göre göre sadece görüntüleri seyrediyorum Televizyonun sesini felan açmaya gerek yok. Rıdvan her zaman ince ince fanatizm yapar ANLAYANA. TRT'de Ömer Üründül ince Fanatik başkasının pozisyonlarında akşama kadar hakem yorumu bizim lehimize bir sonuç olursa HAKEM YORUMU.En dürüst bunlar gösterilir ya onun için yazıyorum bu yazıyı.(Bu akşam ömer amcayı dinlemedim zaten gerekte yok hep aynı şeyleri konuşuyor)

Neyse herhalde ben başka maçı seyrettim onlar başka maçı benim seyrettiğim maçta hakem adam olsa sabaha kadar yenerdik.

1903

Mattech

Adamların 4 pozisyonu var... ikisi Gol oldu ikinci gol posizyon bile degil aslında... Biz gayette güzel oynadık.. 10 kişi kalmamıza ragmen feneri ezdik hem oyunolarak hemde taraftar olarak ... 2500>50000
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

naanreelburn

NoPasaran

3 günde 3 kere yenerdik demişsin ya

Biz 2 gün 11 kişi 3.gün 10 kişi oynayalım
Onlar her gün 11 kişi oynasın

Biz yine yenerdik :)

bu kadar iddalıyım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

yenemedik volkan, 10 kisi kaldik yenemedik
ben yenerdik diye umutluydum, hoca olaya el atamadi ,
taktiksel degisiklikleri yerinde yapamadi yada gec yapti..

Sonuc puanlar kaybettik.. Onemli bir 3 puan...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

rommedahl

Adam gibi çift forvet oynasaydı onları sahasına hapsederdik ama biz naaptık onlar gelsin biz orta sahayı güçlü tutup kontra yapalım dedik halbuki favori olan bizdik iyi takım olan bizdik ama korkak Mustafa Denizli 2.sınıf bi takım gibi oynattı bizi...

eyup1903

iyi oyun değil şampiyonluk istiyorum ben ve benim gibi milyonlarca insan