Ana Menü

Cisse'nin isyanı

Başlatan Simurg, Kasım 30, 2008, 14:11:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Cisse'nin isyanı
Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup olduğu karşılaşmanın 40. dakikasında ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kalan Cisse, maçın hakemine isyan etti

Cisse'nin isyanı
[/t]
Fransız futbolcu derbi karşılaşmalarında sertliklerin her zaman olabileceğini, ancak kendisinin kırmızı kart görecek şekilde bir futbol oynamadığını ifade etti. Siyah beyazlı futbolcu, maçın hakemi Bünyamin Gezer'in kendisine gösterdiği iki sarı karttan sadece birinin doğru olduğunun altını çizerek, "Ben kırmızı kart görecek bir faul yapmadım. Orta sahada oynadığım için hem rakip savunmayla hem de hücum oyuncularıyla sürekli mücadele halinde olmam gerekiyor. Ama daha mücadelenin ilk yarısında kırmızı kart görecek kadar bir sertlikte oynamadım. Bana gösterilen sarı kartlardan sadece ilki doğruydu. Böyle derbi maçlarda bu kadar kolay kırmızı kart gösterilmez. Hakem bana göre yanlış bir karar verdi. Takımımı yalnız bırakmam hem benim hem de takım arkadaşlarım açısından çok kötü oldu. Eğer ikinci yarıda sahada kalsaydım ve maçı onbire onbir oynamaya devam etseydik sahadan 3 puanla ayrılan taraf biz olurduk"

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Adriano

Ne kadar isyan etsen azdır Cisse. Senin yaptığın faullerin daha ağırlarını Lugano yaptı Nobre'ye ama nafile..
Hakemin 2 kartı da çok ağırdı kesinlikle.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

husoeagle

ya bence bünyamin gezer cisse ye karşı ön yargılı çıktı maça
bişey yapsada atsam tarızında çıakrdı kartları cisseye

ilhan mansız_melis

hakemin yaptığı adilikten başka bişey değildi tamam o pozisyonda faul çalınırdı ama kart verilmezdi ki ayrıca Cisse'de de suç var sen kart görmüşsün dikkat etsene biraz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

luganoyo sarı kart bile göstermedi şerefsiz hakem

carsi52

Ne söylese haklı vallahi cisse.
Bölünür senin için uykular!

Grocbenn

İlk kart yanlış..İkincisi doğru..Sarı kartı olan bir adam o dakkada onu yaparsa o mağlubiyetin tek sorumlusu kendisidir..Boşuna ağlama Cisse..

erdibatmaz

Cisse gibi kart görmüyor sert oynamıyor diye eleştirdiğimiz bir oyuncunun iki sarı karttan dışarı atılması zaten mantıksız
ki önyargıları bir kenara bırakalım, yinede haksız yere atıldı adam. yine bir şekilde maçın kaderini değiştirdi alçak düzenin alçak uşakları...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

canavar_bjk

zaten maçta topu topu 3 sarı kart cıktı 2 si cisse ye
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Mattech

Ey Cİsse Efendi... Sen Fransa liginde Top koşturmuş Adamsın.. sen  İkinci sarıyı Nasıl yersin Hiç mi Düşünmedin Adama çelme Atarken... ilk sarı kart Hakemin merkepligi onu anladık  da sen neden böyle oynuyorsun anu anlamadık...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

IL Capitano

mutlaka ceza verilmeli...gecen senede bir gs maci öncesi hakemi alkislamadan atilmisti, sakin görunsede bazen kisa devre yapiyor..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....