Ana Menü

2. yarinin ilk 15 dakikasi nobre hangi pozisyonda oynadi?? dikkat ettiniz mi

Başlatan fguldas, Kasım 30, 2008, 14:10:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fguldas

2. yari basladi nobre solda kanat oyuncusu gib oynadi topu alan herkez kafasini kaldirdiginda pas atacagi adam yoktu forvette. ekrem iceriye girmeye calisio 2 adam gecse 3. gecemezsin pas verecek adam yok bunun bide tam tersi durum serdar ozkanda adam pas vermiyor . bobo gecen hafta yaptigi gibi yine bencil bi sut atti saginda 2 adam iceriye kosuyordu bunlar ve bunlar gibi dolu hata war . bu hatalardan mac kaynedilio bunun denizli ile alakasi yuzde 30 dur geri kalan yuzde 70 topcularin hatasidir . ben delgado gibi bi adamla oynasam ne zman top ona gelse ileri kosuya baslarim arkama bakmadan cunku bilirimki adam benimle kaleci arasina o topu atacak yetenekte. ibrahim uzulmez orta yapmakicin kanattan  geliyor ise  oldugun yerde 2-3 adim one giderim cunku adam orta yapamadan once iceriye bakmiyor yaptiktan sonra bakiyor ...

eren06

Nobre sol açık oynadı gözlerime inanamadım spiker bile dayanamadı Beşiktaş forvetsiz oynuyor dedi.

fguldas

peki bu nobreyi e boyle oynamasi icin denizli mi dedi yoksa kendi kafasina goremi oynadi. eger denizli dediyse o adami 2 saniye biel tutmasinlar takimda fenere o dakikalarda gol atsak 3-2 alacagimizi tum turkiye biliyordu fenerli futbolcular bile denizlide bunu biliyordu belkide. eger kendi kafasina ggore takildiysa nobre , nobreyi tutmasinalr bu takimda. olay bu kadar basit kim neden forvetsiz birakti bizi?

eren06

Alıntı yapılan: fguldas - Kasım 30, 2008, 17:09:38
peki bu nobreyi e boyle oynamasi icin denizli mi dedi yoksa kendi kafasina goremi oynadi. eger denizli dediyse o adami 2 saniye biel tutmasinlar takimda fenere o dakikalarda gol atsak 3-2 alacagimizi tum turkiye biliyordu fenerli futbolcular bile denizlide bunu biliyordu belkide. eger kendi kafasina ggore takildiysa nobre , nobreyi tutmasinalr bu takimda. olay bu kadar basit kim neden forvetsiz birakti bizi?
Ben Nobrenin kafasına göre hareket ettiğini düşünmüyorum çünkü Nobre sol açığa geçince Ekrem ön libero oynamaya başladı Delgado da ileri uca çıktı fakat tutmadı tutmazdıda zaten.

djinonu

fguldas

Alıntı yapılan: eren06 - Kasım 30, 2008, 17:12:02
Alıntı yapılan: fguldas - Kasım 30, 2008, 17:09:38
Ben Nobrenin kafasına göre hareket ettiğini düşünmüyorum çünkü Nobre sol açığa geçince Ekrem ön libero oynamaya başladı Delgado da ileri uca çıktı fakat tutmadı tutmazdıda zaten.
bu sistemi yaparsin tutmasi icin defansdan topu delgado cikarmaya calismaz. denizli boyle bisi yapmasi bu dakika da takimi bosa kosturmasi hic mantikli degil takim gol atsa maci koparacagi zamanda takimin gol yollarini yok etti..ben 22 yasindayim halisaha disinda futbol oynamadim ama iyi bir izleyiciyim ve bu taktigin cok aptalca oldugunun farkindayim..

salvador

ne yapsın 10 kişi orta saha eksik tek forvet ileride boş boş bekleyecegine set halinde ilerilemek daha dogru helal olsun nobre ye
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...