Ana Menü

Şok...Aziz Yıldırım bırakıyor!

Başlatan [KralKartal], Kasım 30, 2008, 13:50:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Şok... Şok... Şok... Aziz Yıldırım bırakıyor!
      Başkan Aziz Yıldırım´ın, mayıs ayındaki kongrede başkanlıktan ayrılma kararı alması, Fenerbahçe camiasında şok etkisi yarattı. Günlerdir 'durum değerlendirmesi' yapan, yönetim kurulu üyeleri ve camianın ileri gelenleri tarafından ikna edilmeye çalışılan Yıldırım son kararını verdi. Aziz Başkan, Mayıs ayındaki olağan genel kurulda aday olmayacak ve Fenerbahçe'deki 11 yıllık 'Yıldırım dönemi' son bulacak...

'Niye duruyorum'
Galatasaray'dan sonra Beşiktaş'ı da deviren ve derbilerde ikide iki yapan Fenerbahçe'de, mutluluk kısa sürdü. Uzun zamandır mayıs ayındaki kongrede aday olmayacağı konuşulan Başkan Aziz Yıldırım'ın bırakma kararı alması, camiaya bomba gibi düştü. Bir süredir yönetici arkadaşlarıyla yaşanan gelişmeleri değerlendiren Yıldırım, "Örgütlü bir saldırıyla karşı karşıyayım. Bu mücadelede yalnız kaldım ve yıldım. Bu durumda ben, bu işi yapmayı niye sürdürüyorum ki. Yetti artık" deyip, bırakma kararı aldı. İkna edemediler Bazı kişilerin Fenerbahçe üzerinden rant elde etmeye çalışmasına karşı büyük savaş veren, bu uğurda bazı gruplarla kavgaya tutuşan Yıldırım'ın, bunların üzerine bir de teknik direktör ve kadro seçimiyle ilgili eleştiriler gelince yıldığı belirlendi. Yöneticiler ve camianın ileri gelenlerinin tüm çabasına karşın, Yıldırım'ın başkanlığı bırakmakta kararlı olduğu öğrenildi. Aziz Yıldırım, daha önce de iki kez ayrılmak istemiş ancak yoğun baskılara dayanamayıp, tekrar göreve devam etmişti.
[/]
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Simurg

;D  buna ancak kadir inanır bırakıp kaç kez geri döndün

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZLataN

Daha öncede oynadı bu fiLm, hem de kaç defa..

husoeagle

eskiden mağlubiyetlerden sonra çıkardı bu konu
şimdi çıkması ilginç yani

[KralKartal]

aynen, maglubiyet alsa ciksa gundem degistirme derdim ama
suan icin birakacak gibi , haber inandirici geldi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

akbaba71

Başkanımız Aziz Yıldırım Fanatik Gazetesi'nin manşetinde yer alan haberle ilgili olarak resmi yayın organlarımıza açıklamada bulunmuştur. Başkanımız Aziz Yıldırım'ın açıklaması aynen şöyledir:
"Turkcell Süper Lig'de bir derbi mücadelesini daha galibiyetle sonuçlandırmış olmanın mutluluğunu tüm camia olarak yaşıyoruz. Ancak böyle bir günde dahi basınımızın benim üzerimden sansasyon yaratma çabasının devam ettiğini üzülerek görüyorum. Bugün tarihli Fanatik Gazetesi manşet haberinde benim bırakma kararı aldığımı öne sürüyor. Türkiye'de basının karşısına en az çıkan en az mülakat veren kişilerdenden biri olmama rağmen hergün gazete sayfalarında benim ağzımdan çıkmış gibi yazılmış ifadeleri görmekten artık bu yalanları yazanlar adına utanıyorum. Ben yapılan bu uydurma açıklamaları yalanlamaktan yoruldum ama medyadaki bazı kişiler gazeteciliğin etik kuralları ve ahlaki değerlerini zerre kadar göz önünde bulundurmadan hergün benim ve kulübümüz ile ilgili sayfalar dolusu yalan haberler yapmaya devam ediyorlar.
Şimdi bir kez daha söylüyorum. Fanatik Gazetesi'nde bugün yer alan ve bırakacağım iddia edilen haber yalandır. Benim başkanlığı bırakma ya da devam etme yönünde bugünden alınmış bir kararım ya da yaptığım bir açıklamam yoktur. Şu an için genel kurulumuzun bize verdiği yetki dahilinde görev süremiz devam etmektedir ve bizler de bu süre zarfında Fenerbahçe'nin
başarısı için çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Önümüzdeki dönem yeniden aday olup olmayacağıma dair kararı da Mayıs ayından önce günün şartlarına ve Fenerbahçe'mizin menfaatlerine uygun olarak vereceğim. Dolayısıyla bugünden başkanlık adaylığım konusu ile ilgili yapılan her türlü haber ve ortaya atılan iddialar yalandır. Ayrıca bu tarz yalan haberlerde benim artık yıldığımı ve yorulduğumu iddia edenler şunu çok net olarak bilmelidirler ki
ben ve yönetimimiz Fenerbahçemize büyük bir şevk ile hizmet ediyoruz. Bu noktadaki arzumuz ve kararlılığımız ilk gün nasılsa bugün de aynıdır. Bu şekilde yalan haberler ile Fenerbahçe'mizi kaos ve karmaşa ortamına sürüklemeye çalışanlar varsa onların çabaları da boşa çıkacaktır. Biz kulübümüzün başarısı için nasıl mücadele ediyorsak huzursuzluk ve kaos yaratmaya çalışanlar ile de aynen mücadele etmeyi sürdüreceğiz. Bu noktada da hiçbir yorgunluğumuz ya da bıkkınlığımız söz konusu değildir. En büyük desteğimiz de divan kurulumuz, değerli kongre üyelerimiz ve büyük Fenerbahçe taraftarıdır. Onlardan aldığımız güçle her türlü mücadeleden başarıyla çıkacağımıza olan inancımız da tamdır. Sonuç olarak benim ve yönetimimizin gündeminde şu an önümüzdeki seçimler yoktur. Bizim gündemimizde kulübümüzün mücadele ettiği tüm branşlarda şampiyonluklara ulaşabilmesi için yapılması gerekenler vardır. Büyük camiamızın da bu tarz haber ve yorumlara itibar etmemesi gerektiğini br kez daha önemle rica ederim.

Saygılarımla
Aziz Yıldırım
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

[KralKartal]

Beşiktaş karşısında alınan galibiyetin sevincini yaşadıklarını, medyada yer alan haberin kendi üzerinden yapılan bir sansasyon olduğunu belirten Yıldırım, şunları kaydetti:

''Benim başkanlığı bırakma ya da devam etme yönünde bugünden alınmış bir kararım ya da yaptığım bir açıklamam yoktur. Şu an için genel kurulumuzun bize verdiği yetki dahilinde görev süremiz devam etmektedir ve bizler de bu süre zarfında Fenerbahçe'nin başarısı için çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Önümüzdeki dönem yeniden aday olup olmayacağıma dair kararı da mayıs ayından önce günün şartlarına ve Fenerbahçemiz'in menfaatlerine uygun olarak vereceğim.''

Başkan adaylığı konusunda bugünden ortaya atılan iddiaların doğru olmayacağını anlatan Yıldırım, özetle şöyle devam etti:

''Bugünden başkanlık adaylığım konusu ile ilgili yapılan her türlü haber ve ortaya atılan iddialar yalandır. Ayrıca bu tarz yalan haberlerden benim artık yıldığımı ve yorulduğumu iddia edenler şunu çok net olarak bilmelidirler ki ben ve yönetimimiz Fenerbahçemiz'e büyük bir şevkle hizmet ediyoruz. Bu noktadaki arzumuz ve kararlılığımız ilk gün nasılsa bugün de aynıdır. Bu şekilde yalan haberler ile Fenerbahçemiz'i kaos ve karmaşa ortamına sürüklemeye çalışanlar varsa onların çabaları da boşa çıkacaktır. Bu noktada da hiçbir yorgunluğumuz ya da bıkkınlığımız söz konusu değildir. Sonuç olarak benim ve yönetimimizin gündeminde şu an önümüzdeki seçimler yoktur. Bizim gündemimizde kulübümüzün mücadele ettiği tüm branşlarda şampiyonluklara ulaşabilmesi için yapılması gerekenler vardır.''

Kaynak: AA

carsi52

Bölünür senin için uykular!

+18 !

Mattech

Bu adam Fb den  milyon dolarlar kazanıyor yaglı kapıyı bırakırmı hiç....
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

eren06

Ne hali varsa görsün şeref yoksunu

carlito1903

Elbet bigün gideceksin ama bıraktığın pislikler yıllarca silinmeyecek Türk Futbolundan !

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 01, 2008, 22:29:07
Elbet bigün gideceksin ama bıraktığın pislikler yıllarca silinmeyecek Türk Futbolundan !

çok doğru söyledin burak abi.Senin yaptıklarının izi silinmeyecek!!