Ana Menü

ne korkakmışın mustafa denizli!!!

Başlatan treviso, Kasım 30, 2008, 01:32:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

treviso

ayıuptır ya çift forvet diye diye beynimize kazıdın fener maçına geliyoruz tek forvet çıkıyosun bu nedir açıkla mustafa denizli

Rebell

bence cok cesurmuşsun mustafa denizli.deplasmanda bu kadar deli dana gibi saldıran bi takım görmedim.arkada ne bosluklar verdik öyle.

treviso

ne saldırması kardeş başka maçmı seyrettn sen? 2.forveti 75.dakikada aldı o da nobreyi çıkararak..mustafa denizli faciasıdıre bu maç.rezaler bi yenilgi bu kötü feneri yenemeiyosan konuşmayacaksın

Rebell

2.yediğimiz gole bak derim.iki kişi var defansta herkes ilerde kaldı.

treviso

ya zaten  bir kişi var forvet olarak adamlarda bizdede 2 kişi olcak tabii defansta..5 kişimi duracak bi fenerli için.hep bi fazla olacaksın defansta..çift forvet nerede kardeşim nerde sağdan soldan orta nerde delgado?

Rebell

öyle oynasaydık fener elini kolunu sallaya sallaya ortasahayı geçerdi.dikkat ettiysen orta saha kurdumuzdan dolayı ne kanatlardan ne ortadan gelebildiler.tamamiyle sanssızlıktan olan bi mağlubiyet.saglık olsun artık.

salvador

ilk kez bu kadar korkak sahaya cıktık utanıyorum mustafa denizli senden fenere maçı vermek için elinden geleni yaptımnn
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

eren06

yazıklar olsun nobre sol açık oynadı ikinici yarı forvetsiz kaldık

mdc

Ne korkaklığı yahu ?
Neden bahsediyorsunuz siz ?

Hangi maçı izlediniz ?

Kanatlara Tello ve Holosko ikilisini koysa, Carlos ve Kazım-G.Gönül akınlarını neyle durduracaksınız ?

Holosko ve Tellomu durduracak ?
Mantıklı olun biraz yahu.

İlk yarı kartallar gibi saldıran bir takım  vardır.
Herşey Cisse'nin atılmasından sonra değişti.Hatada Cisse'nin değildir ayrıca bunu da bilin.

Belki yaptığı tek hata Uğur İnceman'ın yedek başlamasıydı.
O da belki !

HAYATTA BEŞİKTAŞ

MeLo

Beşiktaş'ımız çok iyi mücadele etti ama yine hüsran.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

RCA

mustafa denizli çıkarcağı en mantıklı sistemi çıkardı amabirşey eksikti !! eee gözünü sevdiğim hocam hala nasıl gökhan zanla oynuyorsun !! arkadaslar gecen sene kaybettiğimizi şampiyonluığun o REZİL DEFANS!! baki hariç hepsi oynuyordu dün akşam yapmayın allah aşkına!!! zan toroman üzülmez!! daha nereye kadar böyle gidicez lanet gelsin hepinizee !
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

erdibatmaz

bence çok güzel oynuyorduk cisse çıkmadan önce. orta sahada oyun kuruyorduk neredeyse.
yani 10 kişi kaldığımızda defansta yapamadığımız şeyi, 11 kişiyken orta sahada çok güzel yapıyorduk.

10 kişi kaldıktan sonra ise orta sahada bir adamın mecburen çalım yapıp oyuncu eksiltmesi gerekiyordu bunuda delgado yaptı. daha ne yapsın ezbere konuşmayın çift forvet diye
yeri geldiğinde iyidir çift forvet sadece.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

pAscAliAnUmut

Yok artık ya Denizli maça o sistemle çıkmasaydı. 40. dk'ya kadar feneri nasıl hapsederdik. ORta sahada çok pas yapan feneri çift ön liberoyla mafetmiştik belkide çok rahat kazanacaktık. AMa Cisse sorumszca hareket edince herşey tersine döndü. G.Zan konsuna gelince orda hakkaten yanlış tercih var ve bence S.Özkan yerine orda Holosko oynamalıydı. Ama yapacak bişey yok..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Catak

10 kişi kalana kadar iidik aslında ama cissenin  atılması dengemizi bozdu serdar özkanın yerine holoskoyu tercih edebilirdi gökhan zan ın oynaması kesinlikle intiharr sivok ön libero değilde libero oynamalıydı inceman ön libero hoca yanlış yaptın yapılcak iş diğil bunlar hangi akla mantığa göre zanı oynattın
ÇATAK

NoPasaran

Ben asla bu kadroyla maça çıkmazdım

Ama Denizli bizden daha iyi bildiğini gösterdi Futbolu hepimizi açıkcası utandırdı eleştrirlerimizi..

ZAPO VE CİSSE ile yapılan hata hocaya yükleniyor..

Tek kelime ile süper bir futbol oynarken ...
Aşk bu Aşk !

volkanca.net