Ana Menü

Fenerbahçe Mağlubiyetinin Sorumlusu? [ANKET]

Başlatan srCN, Kasım 29, 2008, 22:39:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

Bölünür senin için uykular!

eyup1903

tabi ki çok sevilen laf söylenmeyen atnrenörümüz

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

yenerr17

mustafa denizli kötü kadro çıkardı diyen arkadaşlar haklısınız tabi bende öyle düşünüyorum ama 10 kişi kalana kadar iyi futbol oynamadı mı o 11? isterse pafla çıksın ama iyi oynasın sonuca gitsin 11'in önemi yok maç sonucu önemli..he ama yine de mustafa denizli suçsuz demiyorum.

carsi52

Serdar Özkan'a 90 dakika dayanabilmek ?
Defansif iyi oynadık ama birazcık ofansif olsak daha iyi oynardık :)
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 29, 2008, 22:46:51
Serdar Özkan'a 90 dakika dayanabilmek ?
Defansif iyi oynadık ama birazcık ofansif olsak daha iyi oynardık :)

30 dakikada 4-5 tane pozisyona girdik..

KADRO DEFANSİF OYUNCULARDAN KURULU HÜCUM DÜŞÜNEN BİR KADROYDU KANIMCA :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Tello,Bobo,Holosko Takımın Ciğerini Söktü Bee,Zapo yu çıkarıp Holoskoyu Almak Amatörce...Vasatı Aşamayan İ.toraman varken sen tut Zapo yu Çıkar veee Holosko ve Bobo yu Son 10 Dk Al İşte Dediğimiz Gibi Mustafa Denizli Şampiyon Yap Bizi...

eyup1903

mustafa denizli rezil ettin sen bizi!!!!!

keşke ertuğrul hoca takımın başında kalsaydı keşke....

beckyZWICKY

mustafa denizli rezil ettin sen bizi diyorsunuzda. Mustafa hoca olsaydı liverpooldan 8 yerken metalisten 4 yiyip elenirken o zaman ne diyecektiniz çok merak ediyorum. asarmıydınız ? kesermiydiniz ?

unutmam gereken..

eyup1903

asardımdda keserdimde o zaman ertuğrul hocayı bizde eleştirdik ama sen normal kadronlar çıkıp çok rahat alabileceğin bi maçı katlediyorsan bende sana bizi sattın derim

beckyZWICKY

ben demiyorum hocanın bu maçta hatası yok diye. Evet var ama bu kadar dozajı olmamalı...

Rüştü,zapo,ibrahim toraman.. bunların kişisel hataları olmasaydı daha değişik bir skor alsaydık dahada farklı yorumlar olabilirdi. Aslında maçı koparan an ise cissenin kırmızı kartıdır orda maç bitti zaten. Denizlinin hatasına gelince; g.zanı stoperde oynatması ve holosko yerine serdar özkanı oynatması.. (Boboyu zaten ilk onbirde oynatmıyor. Tello sakatmış maçtan sonra söyledi.) farklı bir strateji düşündü tutmadı..

unutmam gereken..

eyup1903

onu da düşündüğü stratejiyde neyse gerisini getirmek istemiyorum zaten

tek kelime diyorum allah belasını versin denizli