Ana Menü

Gökhan zan takımı değil ülkeyi terket!!

Başlatan yenerr17, Kasım 29, 2008, 21:29:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yenerr17

bu adamı mı takımda tutmak için bu kadar uğraştık biz ya yazıklar olsun ayağındaki topu tutamıyor gelen topu es geçiyo,adam tutmuo defanstayken çalım yapıp topu kaptrıyo böyle bi futbolculuk olmaz böyle defans olmaz...yanlış anlamayın maçı gökhan zan yüzünden kaybettik demiyorum ama yaptıkları hatalar artık yetti ya bardağı taşıran damla bu maç oldu bi daha kadroya falan alınmaz inşallah.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

tek keLime sarfedecem yine ağır oLacak !

seninLe aynı memLeketi payLaşmaktan utanç duyuyorum..

ismail9

katiliyorum
Gökhan Zana birde zam istedi ve aldi
o zami vereninde alaninda bogazinda kalsin
FORMANIN HAKKINI VEREMIYOR

bjkclub

robinho

ben onu izlerken keyif alıyorum .. Şöyle alıyorum çalım atmaya felan çalışıyo ya atamayıp en kötü yerde kaptırıyo gülüyorum ve keyifleniyorum :D .. Herkes Gökhan zan diyorda İbrahim üzülmez demiyor .. İbrahim Üzülmez hala şu takımda 11de çıkıyorsa ben bu dünyanın en şerefsiz adamıyım..

ismail9

robinho

mackalitolga

arsenal alıcakmı almıcakmı olayından sonra gökhanın kafası çok karıştı.
G€L BU S€N€ SON V€R€LİM D€RTL€R€!!

carsi52

Beşiktaş'ta oynayabilcek kapasite yok bu adamda.
Bölünür senin için uykular!

yenerr17

Baki gibi yetenekleri kısıtlı ancak baki de ruh vardı bunda o da yok !!

eyup1903

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

KeePSaKe

Delgado da Cisse de Rüştü de terketsin o zaman bu adamlarda doğru düzgün birşey yapamadı tek bir kişiye yönelik konu açmamak lazım aslında onlarında hataları vardı.
Since 1903

blackkartal

Alıntı yapılan: robinho - Kasım 29, 2008, 21:58:38
ben onu izlerken keyif alıyorum .. Şöyle alıyorum çalım atmaya felan çalışıyo ya atamayıp en kötü yerde kaptırıyo gülüyorum ve keyifleniyorum :D .. Herkes Gökhan zan diyorda İbrahim üzülmez demiyor .. İbrahim Üzülmez hala şu takımda 11de çıkıyorsa ben bu dünyanın en [edit] adamıyım..
bana türkiyede ibrahim üzülmezi kesecek 1 tane sol bek sölermisin?onun kadar mücadele eden,koşan bi tane topçu istiyorum
eN büYüK fEnErLi SibEl KeKilLi