Ana Menü

Rüstü ne yaptin sen !

Başlatan [KralKartal], Kasım 29, 2008, 20:22:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Turkiyenin en iyi kalecisi rustuyse en iyi defansida gokhan zan.
Rustuyla dalga gecerdik simdi rustu en iyisi oldu,
hadi ya...

Rustu kova derdik, nasil koydu sergen derdik, simdi rustucu olduk.

KALECI ne is yapar???Defans hata yapti diye kalecide mi yapacak yahu
birgunde maci kurtarsin
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

robinho

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 29, 2008, 22:06:28
Turkiyenin en iyi kalecisi rustuyse en iyi defansida gokhan zan.
Rustuyla dalga gecerdik simdi rustu en iyisi oldu,
hadi ya...

Rustu kova derdik, nasil koydu sergen derdik, simdi rustucu olduk.

KALECI ne is yapar???Defans hata yapti diye kalecide mi yapacak yahu
birgunde maci kurtarsin

Ben kesinlikle dalga geçmezdim..Barçada oynarken bir gün bize gelirmi diye hayalini kurardım ! Ayrıca Rüştü en dandik kaleci bile olsa beşiktaş formasını giyiyo .. benim gözümde en iyi kalecidir .. Maalesef dediğim gibi türkiyenin en kaliteli defansı olarak gösterilen seri A 'da tecrübe yaşamış 2 kişi bir adamı kaçırıp zeminin azizliğine uğrayınca kalecide hata yapabiliyor .. Defansın işi hücumculardan 3 kat daha zor , kalecilerinkide defansındakinden 5 kat daha zor .. Ona bakarsan en iyi defans Gökhan Zan'sa en iyi ön liberoda Cisse ..

[KralKartal]

gercekler farkli, kendimizi kandirmayalim, en kotu olsada isterse BJK formasi giysin yine kotudur

mackalitolga

rüştü ne kadar tartışılır bilmem ama defans çok çok kötüydü.
G€L BU S€N€ SON V€R€LİM D€RTL€R€!!

[KralKartal]

Volkan ne yapti onada bakin?

Non Mollare Mai

Rüştü'nün performansı kötüydü ama maçı Rüştü yüzünden kaybettiğimizi düşünmüyorum.
Kaleciden önce kaleyi gole kapaması gereken adam defans oyuncusudur.

İlk golde Selçuk gibi bir kazmaya top vurduruyorsan, 2. golde İkinci amatör takımlarının bile zor yapacağı bir hatayı sen derbide yapıyorsan kaleciden pek bir şey beklememek gerekir.

2. Golde Rüştü, Volkan vurmadan bir kalecinin yapması gerektiği gibi top rakibin ceza sahası içindeyken kaleden öndeydi. Defansın hatasında bir anda karşı karşıya kaldı ve geri gitmeside zor oldu, açıyı kapatmak istedi ama Guiza'nın yaptığı vuruşta fevkalede güzeldi.

Neticede maçı kaybettiren veya hataları yapan Rüştü değil, Gökhan Zan ve Zapo'dur.

Mağlubiyetin esas sorumlusu ise, Mustafa Denizli korkağıdır.
edit

erdibatmaz

rüştü o tür gollerin mübtelası
kendisine güvenmeden çıkıyor
kalecinin dokunulmazlığı kuralından haberdar olmadığını düşünüyorum
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

robinho

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 29, 2008, 22:12:06
gercekler farkli, kendimizi kandirmayalim, en kotu olsada isterse BJK formasi giysin yine kotudur

kENDİMİ nie kandırıymki :) Kandırılıcak bir durum yok ortada .. %90 defansın hatası diyo goller .. Yazarlarda yorumcularda böyle diyicek .. Zaten sen Rüştü değil diyorsan bu senin görüşün ama bana göre açık ara Rüştü .. En azından volkan de santics gibi kalecilerden 10 kat daha tecrübeli ve kaliteli ..

robinho

Alıntı yapılan: Free İdea - Kasım 29, 2008, 22:14:39

Çıkmakla alakası yok .. Rüştür Zapotocny Ve Sivok gibi 2 tane türkiyenin en iyi defans oyuncularının o topu karşılayacağını düşündüde çok doğru düşündü ve normal bir yerde durdu .. Defans da topu sektirince Rüştü hazırlıksız yakalandı .. Nerde olursa olsun %90 kaleci bu golü yerdi ..

carsi52

İlk gol rüştünün hatasıydı.
2.golde zapo ve zan'ın hatası vardı ama rüştününde hatası vardı.
Yediğimiz 2 golde çok salakçaydı.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Evet Rüştü kalitesini gösterdi...
güldürmeyin beni :)
Since 1903

[KralKartal]

Rustu fenerin kalesinde olsaydi biz suan galip gelirdik..O kadarini diyorum

erdibatmaz

Alıntı yapılan: robinho - Kasım 29, 2008, 22:17:53
Alıntı yapılan: Free İdea - Kasım 29, 2008, 22:14:39

Çıkmakla alakası yok .. Rüştür Zapotocny Ve Sivok gibi 2 tane türkiyenin en iyi defans oyuncularının o topu karşılayacağını düşündüde çok doğru düşündü ve normal bir yerde durdu .. Defans da topu sektirince Rüştü hazırlıksız yakalandı .. Nerde olursa olsun %90 kaleci bu golü yerdi ..

ama kimseden sekmediki, yani ön direk tamam, defans karşılayacak onu ama, Rüştünün golü yediği, daha doğrusu selçuk'un topa vurduğu anı gözünün önüne getir...

hep aynı fotoğraf değilmi?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

İlk golde inanılmaz bir hata İbrahim Toramanla beraber..

Zapoyada bir konu açılması lazım..

2 önemli maça çıktık.İkisindede büyük hata
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

yediğimiz 2 golde hatalıydı 2 goldede yarı hata defans yarı hata rüştüdedir. + olarak, üzülerek söylüyorum hocanın suçu. nedeni ise stoperde g.zanı oynatması. guizanın golunde g.zan denen amatör zaponun baya gerisinde durarak ofsaytı bozuyor. neden g.zanı oynattığına anlam veremiyorum hocanın. sivoku öne çekmek yerine, sivoku stopere çekip g.zan yerine. sivokun bu maçta oynadığı yerede uğur incemanda konulabilirdi ve orta alan daha savaşçı olurdu.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..