Ana Menü

Mühendis Oktay 14 Aralık 2008 Pazar

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 21, 2008, 18:29:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

Mühendis Oktay unutulmadı
Galatasaraylı holiganlar tarafından 1991 yılında bıçaklanarak öldürülen Beşiktaşlı taraftar Oktay Akdemir mezarı başında anılacak

Moda Kartalları tarafından düzenlenen organizyon için grubunu etkili ismi Masis Kuyumcu şu çıklamayı yaptı:

Mühendis Oktay'ı Ziyarete gidiyoruz! 14 Aralık 2008 Pazar Saat: 12:30 Kazan`dan Hareket Saatimiz ... Kendi imkanları ile gelmek isteyenler;Üsküdara motorla gelecekler için,motorlardan iner inmez iskelenin hemen önünde Üsküdar- Çengelköy ve Üsküdar-Beylerbeyi minibüsleri bulunmaktadır.Bu 2 hat minibüsleride mezarlıgın önünden geçer.İneceğimiz durak Kuzguncuk Astsubay Okulu durağı...Ayrıca iskelenin karşısından kalkan bütün İETT otobüsleri bu duraktan geçer.Kadıköyden gelecek var ise...kadıköyden 14M-Kadıköy-Kavacıkve 15F- Kadıköy-Ortaçeşme otobüslerine binip,Beylerbeyinde inmek ve Üsküdar yönüne giden otobüslere veya minibüslere binip Astsubay Okulu durağında inmek gerekir.14 Aralık 2008 Pazar 12:30 Kazan`dan Hareket Saatimiz ...Saat: 14.00 Nakkaştepe Mezarlığında Mühendis Oktay'ımızın kabri başında buluşulacak ve dualar eşliğinde anılacak. Tekrardan başımız sağolsun Allah rahmet eylesin.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

adanalıyık_01

Allah rahmet eylesin.
gese ile kardeşiz diyenlerin beşiktaşl-lılığından şüphe ediyorum eğer sizler kardeşiz demeye devam edrseniz
Oktay Abimiz-in kemikleri sızlamayacak mı?NEFRETİMİZSİN GESE...
SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

sercAn1903

30-35 kişi geldi bugün.yinede iyiydi.  Ne diyelim Allah tekrardan rahmet eylesin
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

deli cevat

gelen gelemeyen
emeği geçen geçmeyen tüm Beşiktaşlı dostlarıma teşekkürler..

gerçekten güzel ve özel bir gündü
mezarlıkta 40 kişiye yakındık..

Kalbimizdesin Mühendis Oktay
Unutmadık, Unutmayacağız..

carsi52

Allah rahmet eylesin..
Unutmadık Unutmıcaz !
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Bu olayı bu hafta derbiye çıkacak olan futbolculara da anlatmak lazım aslında...

saldır beşiktaş

Unutmadık Unuturmayacağız bu haftaki maçı şehidimiz için kazanacağız...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan