Ana Menü

Mühendis Oktay 14 Aralık 2008 Pazar

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 21, 2008, 18:29:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

beckyZWICKY

Günler gelir devran döner vurduğunuz o demir sopalar.........................
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ZeMaHŞeR

CR7

Alıntı yapılan: carlito1903 - Kasım 22, 2008, 11:42:00
Allah tekrardan rahmet eylesin...

Esas büyük düşman gsdir, bunu anlayamanlara bu olay ders olsun...

Satılmış basından bi kişi de çıkıp anlatmaz ya bu olayları ona yanarım...

aynen katılıyorum asıl düşman gesedir

kardeş görenlere ''yuh!'' diyorum sadece

bir de geselinin biriyle tartıştım Beşiktaş kardeş takım filan diyordu ben de dedim hiçbiri bizim kardeşimiz değildir hatta gese daha düşmandır febeye göre dedim adamın cevap:''O zaman sen gerçek Beşiktaşlı değilsin''
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

akbaba71

Sene 1991 aylardan aralık, daha dün gibi hatırlıyorum Samiyen deplasmanı için evden çıkarken annemin arkamdan seslenişini  "aman oğlum dikkat et kavgaya patırtıya bulaşma, bak havada soğuk karlarda erimedi hala"
      Ozamanlar yarı yarıya tribünler. Cep telefonu yok, biletler önceden alınmıyor ki yapalım maç öncesi barlarda sokaklarda makara. Zaten maç gündüz maçı. Arkadaşlarla Mecidiyeköyde buluşacağım için direk stadyuma gidiyorum. Heryer siyah beyaz buluşma noktasındna sonra soluğu Samiyen'in gişesinde alıyoruz herkes gibi. Kapalının dar yolundan geçtikden sonra içerdeyiz. Kapalının yeni açık tarafına bakan köşedeyiz. Arada güvenlik boşluğuna rağmen başlamış kar topu savaşı. Eski açık savaşırken yeni açık ve kapalı tezahurat ile destek veriyor. Eski açık dinlenirken bu seferde yeni açık başlıyor kar topu savaşına. Herşey dozunda eğlence şeklinde geçiyor bir bakıma maç öncesi bekleme süresi.
Maç başlıyor ve maçın tek golünü bizim önümüzdeki kaleye ilk devrenin son dakikalarında doksana asarcasına Turan atıyor. İkinci devrede gol çıkmayınca derbinin galibi biz oluyoruz. Aynı anda açılıyor kapılar. Mecidiyeköy sokakları doluyor stadyumdan çıkanlarla. Önce durağa gidiyorum atlıyorum otobüse mutlu bir şekilde evime doğru çıkıyorum yola.
      Akşam televizyon başında ana haberde alıyoruz ailecek kötü haberi. Evet benim bindiğim otobüs durağında bekleyen Juventus kaşkollu Mühendis Oktay abimizi linç etmişler hemde kahpece.. O an buz kesiyorum evdeki herkes donup kalıyor. Belkide yanyana bekliyorduk otobüslerimizi olacaklardan habersiz. Dilim tutuluyor rahmetli Oktay'ımızın ailesini gösterirken televizyon, annesi ağlayarak odasını, çalışma masasını, duvarda duran posteri gösteriyor.
Aradan yıllar su gibi aktı ve  geçti. Dile kolay 17 sene. Ama vefalı Beşiktaşlı abilerimiz, akranlarımız ve kardeşlerimiz Oktay'ımızı unutmadı ve UNUTULMAYACAK.
14 Aralık 2008 Pazar Saat: 14.00 Nakkaştepe Mezarlığında Mühendis Oktay'ımızın kabri başında buluşulacak ve dualar eşliğinde anılacak. Tekrardan başımız sağolsun Allah rahmet eylesin.

Furkan Akkara

Allah Rahmet Eylesin

Unutmadık Unutmayacağız!
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carlito1903

Yıllardır ne zaman bu olayı hatırlatan bi yazı okusam gözlerim dolar, sanki yıllarca arkadaşlık ettiğim bi arkadaşımmış gibi üzülürüm mühendis Oktay'ımıza...

Bu olay bile GS den nefret etmek için yeterli sebeptir, hala göremeyenlerin gözüne sokmak lazım bu kahpeliği !!

Bilmem sevgili başkanımız biliyormudur bu olayı, inşallah bilmiyordur eğer bilip te böyle davranıyorsa yazıklar olsun ona da...

akbaba71

Konu sabitte olmayınca yok sandım.

Bu yazıda mevcut başlığa eklenip sabite alınırsa cok iyi olur.

Burak yazıklarının altına imzamı atarım.

Fener öfkem ,gs nefretimsin..
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ZeMaHŞeR

NoPasaran

Murat koyduğun resim resim dosyası değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

ilhan mansız_melis

bi kez daha başımız sağolsun

unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eren06

gs nefretimsin.Bir insana o kadar kişi saldırılmaz.Bu olayı ne zaman hatırlasam gözlerim dolar.Allah rahmet eylesin

deli cevat

forumunuza yeni üye olan bi Kartal olarak
bütün Kartal Yüreklere merhabalar..

Oktay abimizi ziyarete gidiş şeklimiz şöyle olacak ;
14 aralık pazar, saat 12.30 da kazan yanından hareket edeceğiz..

eğer kendi imkanı ile ayrı bir şekilde gelecek olan arkadaşlarım varsa
onlar için yer tarifi ;

Üsküdara motorla gelecekler için,motorlardan iner inmez iskelenin hemen önünde Üsküdar- Çengelköy ve Üsküdar-Beylerbeyi minibüsleri bulunmaktadır.Bu 2 hat minibüsleride mezarlıgın önünden geçer.İneceğimiz durak Kuzguncuk Astsubay Okulu durağı...Ayrıca iskelenin karşısından kalkan bütün İETT otobüsleri bu duraktan geçer.
Benim tavsiyem 4 kişinin minibüse veya otobüse verecegi ücretle taksiye vereceği ücret hemen hemen aynıdır.Taksiyle gitmek daha mantıklı olur.
Kadıköyden gelecek var ise...kadıköyden 14M-Kadıköy-Kavacıkve 15F- Kadıköy-Ortaçeşme otobüslerine binip,Beylerbeyinde inmek ve Üsküdar yönüne giden otobüslere veya minibüslere binip Astsubay Okulu durağında inmek gerekir.

BJK_Kübra

Allah tekrardan rahmet eylesin.. Unutmadık,unutmicaz..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org