Ana Menü

Şampiyonluğa açtık kanat..

Başlatan Adriano, Kasım 16, 2008, 20:54:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Kimse yanlış anlayıp gücenmesin, lafım kimseye değildir, genel konuşuyorum.
Uzun zamandır ilgimi çekiyor, her puan kaybı sonrasında bazı Beşiktaş'lı abilerim/kardeşlerim derhal umutsuzluğa dalıp gidiyor..
Ardından çeşitli anket, konu, eleştiri yağmuru başlıyor forumda. Bugünkü Bursa beraberliğiyle tekrar gördüm, aynı özelliğimizi sürdürüyoruz.
"Kimler gitmeli", "Denizli şampiyon yapabilecek mi?" veya "Devre arasında kimler gelmeli?" vs vs..

Her Beşiktaş'lı gibi herkesin doğal hakkıdır kendi fikrini ortaya koyma, renkdaşlarına soru sorma, eleştiride bulunma.. Fakat her puan kaybı sonrasında bunların tekrardan gündeme gelmesi canımı sıkıyor, bunu belirtmek istedim sizlere..

Örneğin; sarı - kırmızı/lacivert basın, Beşiktaş'a salladıkça sallamayı alışkanlık haline getirmiş durumda. Her puan kaybımız sonrasında gidecekler belli oldu, yok bilmem ne oyuncusu için harekete geçildi.. Basın bizim için hiçbir zaman bir ölçü olmadı olamaz zaten.

Neyse asıl mesele, her puan kaybımızdan sonra arada umutsuzluğa kapılan renkdaşlarım.. Biz Beşiktaş taraftarıyız İnönü'de biz kazandık Liverpool, Marsilya maçını..
Oyuncular ruhlarını kaybettikçe biz onlar adına 2 kat daha çok inandık, bağrımıza bastık, sabrettik. Onlar umutsuzluğa düştükçe, bizler bu maratonun adını Umuda Yolculuk koyduk..
Bu sevdayı daha anlamlı kılan şeydir umut. Hepimizin adıdır umut..

Beşiktaş'ım bu sene SEVE SEVE şampiyon olacaktır ! Kimse merak etmesin, oyuncular istesin veya istemesin.. Ben etrafımdaki umutlu kartallarla, umuda yolculukta başarılı olacağımıza canı gönülden inanıyorum..

Hepimiz umuda açtık kanat, alayına inat!!!

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

pAscAliAnUmut

Ben şampiyonluğa inanıyorum. Oyunculara değil Mustafa Denizli'ye güveniyorum. Nedendir bilmiyorum ama M.Denizli geldiğinden beri gelen puan kayıplarına hiç üzülmedim..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

djinonu

haklisin kardesim
ama yani seve seve olur insallah
biz sevinmek icinde sevmedik onada eyvallah
ama sabir sabir sabir
sabir tasimiz catladi be kardes bu sezonda sampiyonluk gelmezse
bu yönetimi bu takimi biz ne yapalim?

+18 !

aynı fikirleri paylaşıyorum seninle Bu takım bu sene SEVE SEVE şampiyon..!

carlito1903

Biz her sene inanıyoruz ama sahada yürüyen topçuları görünce ne inanç kalıyor ne başka bişey...

Önce topçular inanacak arkadaş, adamlar ruhlarını kaybetmişler, biz inansak nolur...

IL Capitano

Bende inaniyorum sampiyonluga bu sene.
Eger maclarin kaderi futbol kurallari icinde belirlenirse sampiyonlugun en buyuk adayi biziz..
Bunun en buyuk sebebi ise vizyonu genis , kaprisleri olmayan bir hocamizin olmasidir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi şampiyon ol mesut et bizi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.