Ana Menü

Kriz Adnan Polatın şirketinide silkeledi

Başlatan Alp Erdem, Kasım 14, 2008, 21:35:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alp Erdem

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'a ait Ege Seramik, kriz nedeniyle küçülme kararı aldı. 

Ege Seramik'ten İMKB'ye gönderilen açıklamada, artan maliyetler ve düşen talep nedeniyle mevcut üretimin fırınlar kapatılarak yüzde 25 düşürüleceği bildirildi.

Şirket bu karar doğrultusunda her dört çalışandan birini de işten çıkaracak.

Emek yoğun bir sektör seramik sektörü, özellikle doğalgaza gelen son zamların ardından zor durumda kaldı. Yurtbay Seramik üretimini 1 ay durduracağını açıklarken, birçok küçük seramik atölyesinin de zor duruma düştüğü biliniyor.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

bence geçmiş olmasın böyle devam etsin

ilhan mansız_melis

Ayıp Alp Polat'ı ben de sevmem ama spor başka hayat başka yapma Allah aşkına
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

Guti ORÇ.

alp ayıp etmişsin spor dünyasında uyuz olduğumuz biri olsada böyle demen hoş değil spor dünyası başka hayat başka melisin de dediği gibi...

carlito1903

Kriz bunlara dokunmaz merak etmeyin, bi yeri küçültürler diğerini büyütürler ;)

KeePSaKe

Since 1903

erdinc1926

tamam her ne kadar sevmesekte orda çalışan yüzlerce insan vardır evlerine ekmek götürebilmek için ailesine bakabilmek için en önemli yaşayabilmek için para kazanıyorlar yukarıda da yazdığı gibi her 4 kişiden 1 ini işten çıkarabiliyorlarmış yorum yazmadan önce bir düşünelim hani biz halkın takımıydık...
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

Mattech

bu adam bişiey olmaz Bi yat limanı projesi için 500 milyon doları gözden cıkaradan kişi için Seramik fabrıkasının %25 küçülme kararı bir şeyi deiştirmez..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..