Ana Menü

"Bursaspor'u kucaklıyoruz"

Başlatan ZeMaHŞeR, Kasım 11, 2008, 14:18:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZeMaHŞeR

Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan, Best FM'den Özkan Öztürk'e, "Bursaspor ile bir sorunumuz yok. Suni gerilimlere prim vermiyor ve dostluk elimizi uzatıyoruz" dedi

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, hafta sonundaki zorlu Bursaspor maçı öncesinde yeşil-beyazlı camiaya dostluk elini uzattı. Best FM'den Özkan Öztürk'e konuşan Levent Erdoğan, öncelikle bu akşamki Trabzonspor maçına değinerek, "Maça yeterince hazırlandık. Buradan alacağımız 1 puanla bile kupada yolumuz açık olacaktır" dedi.  Erdoğan, ligin uzun bir maraton olduğunu belirterek, "Şimdiden neticeleri konuşmak yanlış olur. Ancak kendimizi şampiyonluğa ve kupaya hedefledik bütün maçlarımıza bu inançla çıkıyoruz.  Sanıyorum Beşiktaş bu sezon şampiyon olur" dedi.

"KIŞKIRTMAYA GELMESİNLER'Bursaspor camiası ile aralarında bir sorun bulunmadığına da değinen Erdoğan, "Beşiktaş ile Bursaspor kulüpleri arasında yaratılmaya çalışılan suni düşmanlıktır. Biz bu olayı hiçbir zaman kabul etmiyoruz. Bu olaydan menfaati olan kişiler var. Onun dışında Bursaspor ve Bursalılar dost ve misafirperverdirler. Münevver, kültürlü kişilerden oluşmuş bir toplumdur. Böyle tabiri caizse kışkırtmalara gelmemeleri gerekiyor.  Biz, Bursa kenti ve Bursaspor Kulübü Başkanı Sayın İbrahim Yazıcı da olmak üzere bizler dostluk ve beraberlikten yanayız.  Biz Bursaspor'a dostluk elimizi uzatıyoruz. Bizlere orada gösterecekleri misafirperverliğin çok daha fazlasını İstanbul'da göstereceğimizden emin olmalarını istiyoruz" dedi.

Sporun esas amacının dostluk olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Mesela eski Yunan'da olimpiyatlar şehirler arasındaki savaş ve düşmanlığı ortadan kaldırmayı hedefleyen bir spor organizasyonudur. Bu bakımdan sporun dostluk ve kardeşlik aşılaması gerekir. Biz bu düşmanlıkları tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyoruz çünkü spor o zaman gerçek gayesine vasıl olmuş olacaktır" dedi. Erdoğan, "Bunun için el birliği ile üstelik şu günlerde birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşliğe ihtiyacımız olan dönemlerde suni sebeplerle  düşmanlıklar ve gerginlikler yaratmaya gerek yok. Bu inançla Pazar günü yapılacak olan maçın bir dostluk maçı olacağını düşünüyoruz" dedi.

BuRaK senin adam yeni bir röportaj vermiş koyayım dedim  ;D
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

carlito1903

Biri de seni kucaklasa ne güzel olacak Levent Erdoğan ;D Tövbe tövbe yaa !

ZeMaHŞeR

Levent erdoğan sakın ola Burak'ın karşısına çıkma ;D

parc_y

BerkAy1903

Kuçaklıyalım Bursasiporu ;D Töbe Töbee ;D
19o3

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

aquilas

nee bursayı kucamı alıyoz anlamadım

Anarchy*

DostLuğa gerek yok .
Adam gibi oynansın şu maç yeterli .

keskinli

bu olayin bu kadar uzamamasi gerekiyordu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdinc1926

ya yapmayın böyle lütfen kendinizi düşünmüyorsanız bizleri göz önüne getirin bizim adımıza konuşmayın ama ben razıyım buYsa'yı kucaklamaya ya siz ? :D
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

carsi52

Bursa'yı kucaklarsak bursadan ne farkımız kalır ?
Öyle değil mi ;)
Aman kucağımıza gelmesinler.
Bölünür senin için uykular!

pascalyptica

Teksas'la Tommiks'le uğraştırmicaklar yine bizi..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

ZeMaHŞeR

Alıntı YapBursaspor Basın Sözcüsü Mehmet Çavuşoğlu, Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan'ın, "Bursaspor'a dostluk elimizi uzatıyoruz" yönündeki sözleri üzerine, "Beşiktaş Kulübü keşke dostluk elini geçen sezon Adana'da oynadığımız maçta uzatsaydı. Şimdi daha rahat ortam olurdu" dedi.

Ersin Develi

ilhan mansız_melis

istemeyiz kardeşim kalsın buysaspor biz bu maçı alalım da
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.