Ana Menü

Yönetim Bjk TV için kolları sıvadı

Başlatan Simurg, Kasım 06, 2008, 14:17:24

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Doğan Medya Grubu ile yollarını ayıran Bjk Tv için yönetim harekete geçti

[/t]

Beşiktaş Genel Sekreteri Kenan Öner, BJK TV için 2008 yılı sonuna kadar mevcut düzenin devam edeceğini söyledi. BJK TV'nin kapanacağı yönündeki iddialar için Öner, şöyle konuştu: "Yıl sonunda BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde ve BJK İnönü Stadı'nda oluşturulacak mekanlarla ve teknik donanımla BJK TV'nin yayınına kulüp olarak da destek vereceğiz. BJK TV'nin tam anlamı ile camiamızın beklentilerine cevap verebilmesi için televizyon yayıncılığının atar damarı reklam hususuna önemli ihtiyaç duyulduğundan, bu konuda da yoğun çalışma ve destek arayışı içinde olacağız."

Sabah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Mattech

kilit vurulsun artık.. KAyseri-beşiktaş PAf macını izlemekten  Sinirlerim bozuldu yaww günde an az 3 defa yayınlanıyor..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

ilhan mansız_melis

Valla ya bi işe yaramıyor ki kapatılsın daha iyi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

kapatılmasını çare olarak görmüyorum
el atılırsa daha iyi programlar düzenlesin kapatmak çare değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

erdinc1926

ya gerçekten bir tv olsun ya da kapatılsın boşa kürek çekilmesin bence
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

ZeMaHŞeR

dünden beri

bi iddaa programı birde BJK-kocaeli paf maçını gösterip duruyorlar..
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

diğerleri voleybol basketbol maçlarını canlı yayınlarken bizimkiler günde 20 kere aynı şeyin tekrarını gösteriyorlar
ya kapatın ya da adam gibi bir tv kanalı yapın!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Guti ORÇ.

adam gibi yapılcaksa kalsın yoksa kapatın gitsin...

Mattech

Arkadaşlar yayının kapatılmasında Trikle alakası yokmuş.. Dogan medya grubuyla alakalıymış.. zaten bu gun kbaktıysanın ekranda kararmış....
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

erdinc1926

gerçekten güncel haberler ve maçlar gösterilsin program yapılsın keyifli bir seyir ile dedam etsin kimse itiraz etmez zaten ama hergün anı şey vericekseniz açmayın tepki almanıza gerek yok
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

dedogirl_bjk03

Adam gibi yeni,güzel program yapacaklarsa açsınlar.Program aynı kalcaksa bence de açılmasına hiç gerek yok!
;) Beşiktaş aşkına...